ROSLER TITAN 6

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53229 od fadre
ROSLER TITAN 6 bolo vytvorené fadre
zdravim chcel by som sa opytat ci ma niekto skusenosti co sa tyka kvality zeleza a celkovo presnosti tejto znacky a tiez s cim by sa tato puska dalo na trhu porovnat.dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53294 od ivanivan
Odpoveď od ivanivan na tému ROSLER TITAN 6

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53309 od tomi
Odpoveď od tomi na tému ROSLER TITAN 6
Zdravim.
<br/>Bol som to pozrieť v obchode ešte na jeseň 2009. Uvažoval som nad kúpou, ale...
<br/>Za:
<br/>-jemná spúšť
<br/>-krásne drevo a celkové opracovanie
<br/>-široký výber kalibru
<br/>-vymeniteľné hlavne
<br/>-priaznivá cena
<br/>Proti:
<br/>-púzdro záveru z ľahkej zliatiny :(
<br/>-malá hmotnosť zbrane /napr. od kal.: 7x64, .30-06, 8x58JS, 9,3x62 až hore je to nevýhoda/
<br/>- 56cm hlaveň /je to problém len u magnum kateg. napr. 8x68S/ 56cm :liar: 8o
<br/>Pre koho ako, ja som si to nekúpil.
<br/>Pekný deň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53314 od fadre
Odpoveď od fadre na tému ROSLER TITAN 6
dakujem.na manlichera sa to nechyta ani z daleka...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53319 od tomi
Odpoveď od tomi na tému ROSLER TITAN 6
Však to ani nie je jedna kategória. Ani cenová, ani kvality.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53334 od army9
Odpoveď od army9 na tému ROSLER TITAN 6
Rossler v magnum kalibri ma 61 cm hlaven . Pozri sem www.jagd-shop.at/german/technischedaten.html .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53342 od tomi
Odpoveď od tomi na tému ROSLER TITAN 6
Ok. Ospravedlňujem sa. Nečítal som pozorne.
<br/>Ale pri mag. kal. tá váha je aj tak malá /3kg/. Sa mi zdá, že dno a &quot;púzdro&quot; zásobníka je z umelej hmoty.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53365 od fadre
Odpoveď od fadre na tému ROSLER TITAN 6
ano ja tam vela plastu a lahkych zliatin preto je taka lahka a pri silnych kalibroch to vraj dost dobre ,,kope,,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53382 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému ROSLER TITAN 6
3kg nie je až tak malo..k tomu montaz ,optiku a hmotnosť je zas ina.Co to stale pisete o mag.kalibroch ako kopu.???? 30-06 nekope??? Ja pozivam 7 rem.mag a na strelnici z neho v pohode strielal synator.(15)Netreba sa toho bať.Ale tuto pusku by som si ja osobne nekupil.Zdravim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53386 od Akela
Odpoveď od Akela na tému ROSLER TITAN 6
Ja by som tiež došetril na Mannlicher. V základe nie je až taký drahý. Tiež som mal Rossler v ruke a nesadol mi a je pravda, že sa mi zdal neskutočne ľahký. Ja som názoru, že čo je oceľové to sa počíta. Nevadí mi plastový zásobník, ale ostatné časti áno.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53401 od fadre
Odpoveď od fadre na tému ROSLER TITAN 6
ja mam 7 mm REMINGTON MAGNUM v ceskej verzii lux 550 aby som bol presny dal som si vybat drevo takze pohoda len co ma mrzi a bije do oci su tie 4 krizove skrutky po bokoch inak flinta pekna a kaliber si nemozem vynachvalit akurat zle skusenosti mam so strelivom ceske so striznou hranou som na 100m nemohol popratat do 15 cm kruhu!!!kupil som federal power shok a to uz je ina kava...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53567 od tomi
Odpoveď od tomi na tému ROSLER TITAN 6
Zdravim.
<br/>Kolegovia mi nadávajú, že načo mám 9,3x62. Že to vraj kope poriadne, nie je presná, atď.... Treba zbraň dobre uchopiť a všetko bude v poriadku. Pri love človek to ani nezbadá. Väčšina ľudí sa bojí od kopanca, ale no čo už. Dobré by bolo počuť aj takého, kto už má skúsenosti s Rossler T-om. Som len chcel naznačiť, že pri väčších kalibroch tá váha by mohla byť problémom pre niekoho - však je to poriadne odľahčená puška. Komu sa páči a sedí táto puška, tak nech si ho kúpi, ja som to nebral.
<br/>Pekný deň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53924 od Snajper
Odpoveď od Snajper na tému ROSLER TITAN 6
Viete o tom, že na Rossler Titan je vhodná montáž Leupold QR ? Pasuje na púzdro záveru ako originál, mal som ju namontovanú na svojej guľovnici Rossler. Je absolútne spoľahlivá, možnosť použitia viacerých puškohľadov a 100%-né držanie nástrelu. Špičková kvalita a spoľahlivosť za dobrú cenu. Bližšie informácie na 0905634750

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53930 od pipenka
Odpoveď od pipenka na tému ROSLER TITAN 6
Snajper,táto časť stránky nie je inzercia,ale fórum.Prečo zaťažuješ toto fórum o T6
<br/>svojimi firemnými ponukami,je zaujímavé,že každý tvoj príspevok na tomto fóre je vlastne inzercia vecí,ktoré predávaš vo svojom obchode a tá patrí do inzercie.Čo som si všimla takto to robíš aj na iných stránkach o poľovníctve ,ku konkrétnej téme nič ,potom ponuka a tel.číslo.
<br/>:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53931 od pipenka
Odpoveď od pipenka na tému ROSLER TITAN 6
Snajper ,Vicik má na Lovu zdar taký istý inzerát vo fóre o T6 ako Ty ,aj s Tvojim tel.číslom.8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53932 od Snajper
Odpoveď od Snajper na tému ROSLER TITAN 6
Milá pipenka. Toto fórum je pre ľudí, ktorí majú radi zbrane a majú záujem aj o rady, ako vylepšiť svoje flinty. Ty si tu kľudne píš o príprave gulášu , mne to vadiť nebude. Alebo je problém niekde inde?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53933 od pipenka
Odpoveď od pipenka na tému ROSLER TITAN 6
Snajper,presne tak ako si povedal TOTO JE FÓRUM a nie inzercia!
<br/>Svoje inzeráty si dávaj na tejto stránke tam,kde patria.
<br/>Dnes máš určite inzertný deň,už tuším ani nie je takej stránky o poľovníctve ,kde by si
<br/>dnes svoj inzerát na tú montáž nedal.
<br/>Len nepochopil si pointu,že Tvoje firemné inzeráty do diskusie o niečom NEPATRIA,
<br/>že patria do inzercie - tú ako píšeš môžeš svojimi inzerátmi vylepšovať.
<br/>
<br/>
<br/>P.S. s prianím,že vyššie uvedené riadky pochopíš,aj keď viem že to tak nebude, idem dovariť guláš.
<br/>:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53944 od Snajper
Odpoveď od Snajper na tému ROSLER TITAN 6
Milá pipenka, alebo pipenko. Všetko som k tejto mojej rade napísal, nemám rád pindy. Alebo sa tu venujme podstate strelectva , raďme si a porovnávajme a potom nech si každý vyberie. Pre mňa je strelectvo koníčkom, mám rád a vážim si podobných ľudí. Ak môžem získať radu, osobne si to pozrieť a porovnať s iným, som vďačný za to. Veľa nových poľovníkov, strelcov, tzn. kupcov zbraní, optiky a montáží zažíva muky, čo si vybrať a hľadá rady. Ja som to tiež pred rokmi osobne zažíval.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 1 mesiacom #53952 od durell
Odpoveď od durell na tému ROSLER TITAN 6
Snajper, v zásade súhlasím s Pipenkou , kludne nech aj varí guláš a dúfam, že dobrý , ale tiež sa asi chce niečo dozvedieť o strelectve. Fórum je o radách a názoroch ludí, ktorý niečo skúsili a chcú sa NEZIŠTNE podeliť o svoje skúsenosti s každým kto o to požiada. Z vlastnéj skúsenosti viem,že ak mi predajca niečoho niečo ponúka, nepovie mi nikdy celú pravdu. Mám tiež firmu, a s týmto fenoménom sa stretávam veľmi často. Preto tieto rady vždy beriem s rezervou a zisťujem informácie z nezávislých zdrojov.
<br/>A fórum by malo byť nezávislé. Preto každá rada, doplnená o kontakt na predaj je už vo svojej podstate bezcenná a nedôverihidná.
<br/>
<br/>Ak to tu nechceš zničiť PRESTAŇ.:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.130 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 488 návštevníkov a žiadni členovia on-line