Brno 803

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54677 od mirob
Brno 803 bolo vytvorené mirob
Má niekto skúsenosti s touto guľovou kozlicou?(kvalita,sústtrel...atď)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54680 od mdok1
Odpoveď od mdok1 na tému Brno 803
Osobne ju nevlastním, ani nič nové z terajšej produkcie Brno Rifles, ale podľa hodnotenia mojich známych, nemastné-neslané, vraj horšie než rad 500 alebo Super, dokonca aj ZH. Sústrel sa dá nastaviť, oproti všetkým predchádzajúcim kombinovaným zbraniam z pôvodnej ZB. K materiálu, železu, sa neviem vyjadriť, zrejme postačujre na tých 2-3 t. výstrelov, tak ako sa to v dnešnej dobe a u zbraní tejto cenovej relácie robí. Ja osobne, ak chceš túto kategóriu, teda guľovú kozlicu, a v tejto cenovej hladine, by som siahol na staré Brno, aj na ZH hlavňový zväzok, prípadne Brno 500 alebo až Super.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54682 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Brno 803
dík...mal som BS...samozrejme výborné...len ja chcem v 8x57 a BS bolo 9,3x74...500 guľovú kozlicu som nevidel...čo sa vyrábajú na novo to je všetko nad 2000 eur...v tej cene sú už aj taliani...priznám sa ZH mi nieje sympatické..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 11 mesiacmi #54702 od mdok1
Odpoveď od mdok1 na tému Brno 803
Aha, Brno 500 robili v 8x57 JRS, ale máš pravdu, vychádza to okolo 1500-1700 Euro, nestrieľané, ZH okolo 750Euro, nestrieľaná, ale aj tá sa dá pekne upraviť, myslím tým drevo a baskula. Stále nerozumiem tomu, prečo za tie zbrane pýtajú tak veľa..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59117 od Ivan46
Odpoveď od Ivan46 na tému Brno 803
Mám dve kozlice jednu v kalibri 7x65R/7x65R a druhú 9,3x74R/9,3x74R oboje spokojnosť, velmi dobré spúšte a možnosť vyladiť sústrel, prestreloval som na norma oryx 9,3x74R chce to trpezlivost, ale ide to, nie ako IZ.Hlavne sú za studena kované spasované na šikmú čelnú dosku.ZbraŇ je tažšia ale ocel je ocel a pri streľbe je to výhoda lepšie drží smer.Mám tiež Brno Super guľobrok naprostá spokojnosť a tiež guľovú kozlicu kde prerábam sústrel na norma a to je u zletovaných hlavní už trochu problém.Nevidím problém ani u ZH veď s ZH sa nastrielalo u nás najviac zveri za posledných 50 rokov.Mal som aj Saer nemôžem nič zlé naň povedať, ale kvalita, pomer cený a úžitku hovoria jednoznačne pre České zbrane či už z Brna, alebo z Uherského Brodu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.044 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 164 návštevníkov a žiadni členovia on-line