375H&H DISKUSIA

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57492 od bonecrusherx5
Odpoveď od bonecrusherx5 na tému 375H&H DISKUSIA
Vies Walther, mne sa nejedna o strelbu na lisku s kalibrom 375H&H, len som chcel vediet, podla tvojich skusenosti-ja som cez to este nepozeral-ci by sa dal strelit jelen DO takej dialky. Uz som pisal, ze strielam MAX do 150 metrov, nie ze na taku dialku lovim vzdy. Obycajne je to strelba na nejakych 50 az 120 metrov. osobne nechavam zver prist blizsie, lepsie si ju precitam, zhodnotim a samozrejme lepsie zamierim. Nie som priatel riskantnej strelby, pokial si netrufam a nie som si zasahom isty, tak nestrielam. Dokazem si odpustit ranu na zver, ved pride inokedy. Povedal by som, ze som skor opatrny strelec a snazim sa strielat na istotu. Ja len chcem vediet, tvojimi ocami, ci by sa dalo s tym strelit do tych 150 metrov. Odpovedz Ty-ano, alebo nie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57493 od bonecrusherx5
Odpoveď od bonecrusherx5 na tému 375H&H DISKUSIA
No a este, kde sa to da kupit? U nas v Bardejove som nic take este nevidel-porad predajnu, kde to maju. Chcel by som najprv cez to pozriet.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57494 od walther
Odpoveď od walther na tému 375H&H DISKUSIA
Ak zoberiem do uvahy Tvoju variantu: 375H&H osadeny Aimpointom tak odpoved znie ANO. Jelen, vecsie kusy diviacej, prakticky ten bod na komore podržiš ale miesto zasahu bude troska kolisat, co vykompenzujes zasa silou 375.ky Na Precitanie zveri budes musiet mat na taku dialku pozorovaci dalekohlad co je samozrejme. Samozrejme ziskas zbran idealnu na spolocne polovacky...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57495 od walther
Odpoveď od walther na tému 375H&H DISKUSIA
Ja som ho kupoval z Optolovu v Sečovciach... a maju ho tam aj teraz.... takze ked zajdes urcite sa cez neho pozries a zoznamis sa s nim.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57496 od bonecrusherx5
Odpoveď od bonecrusherx5 na tému 375H&H DISKUSIA
Dakujem Walther, no este mi prezrad, kde si kupoval ten aimpoint. U nas v bardejove som ho nevidel v polovnictve nikdy, pozeral som stranky hermes, ale tam bol kratsi model a ja mam dlzku zaveru magnum. Alebo mi napis nejaky link, kde by sa sal kupit. Zatial dakujem za Tvoje odpovede.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57497 od walther
Odpoveď od walther na tému 375H&H DISKUSIA
0910921696 to je cislo priamo na predajnu. Pan Buček. Cez tyzden od 09:00 do 17:00

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 3 mesiacmi #57498 od bonecrusherx5
Odpoveď od bonecrusherx5 na tému 375H&H DISKUSIA
OK, TROCHU SME VYBOCILI Z TEMY, TAKZE SA VRATIME K POVODNEMU ZNENIU. PISTE VSETCI A CO NAJVIAC.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 11 mesiacmi #59116 od Ivan46
Odpoveď od Ivan46 na tému 375H&H DISKUSIA
Aimpoint c2comp som mal stratil som ho a veľmi ľutujem, mal som ho na lište Brno 803.3 guľová kozlica kal.7x65R/7x65R ulovil som naraz na jeden šup dvojstrel dva diviaky jeden postál a druhy¡na behu na cca 80m. Výhoda je že pozeráš oboma očami a kde bodka je tam to ide, na strelnici bol rozptyl u oboch hlavni tak do 6-7cm na 100m s puškohľadom ešte lepší.Kúpiš ho v Hermes Bratislava je dosť drahý, ale stojí to za to ak chodiš na spoločné poľovačky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.082 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 233 návštevníkov a žiadni členovia on-line