Prosím o radu

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #60213 od mikkko
Prosím o radu bolo vytvorené mikkko
Zdravím! Pred pár dňami som si zakúpil guľovnicu CZ 550 Lux cal. 308 Win., vyskitol sa mi problem zo zaverom, ked nabijem gulovnicu, tak ho potom nemožem skoro ani otvriť(iba ked ju nabijam nabojom), bez naboja ide zaver pohode, vedeli by ste mi poradit?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #60216 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Prosím o radu
Aké náboje tam dávaš? Kúpené, či prebité? Ja mám dve pušky čisto nové v rovnakej ráži, do Remingtona 700 dám náboj ako do masla, ale ten istý do Howy ani za toho ... Ani ho nezavriem.Musel som všetky nábojnice šlahnúť znovu do lisu a na doraz ich prekalibrovať. Teraz je to iné kafé. Ak sa ti chce, cinkni mi na 0918536390

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #60218 od mikkko
Odpoveď od mikkko na tému Prosím o radu
Dávam tam kúpené náboje Sako SuperHammerhead, asi by som ich mal dať reklamovať, či?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #60220 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Prosím o radu
Neverím, že je to v strelive. A Sako? Keby Igman a podobné extra značky, nepoviem...Podľa mňa, je to v komore. Ak je zbraň nová, reklamuj ju, kašli na CZ ak ti vrátia peniažky skús ísť do niečoho kvalitnejšieho. Odkiaľ si? Ja sa túlam kadetade, môžem vziať kamaráta slušného puškára a kukne to.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #60222 od Lubo1
Odpoveď od Lubo1 na tému Prosím o radu
To asi skvor gulovnicu. Ale skus viac druhov streliva. Mne ide v tomto kalibri tazsie PP, ale ostatnych pat druhov v pohode.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #60224 od mikkko
Odpoveď od mikkko na tému Prosím o radu
Chlapi ďakujem Vám! Bol som u puškára a ten mi povedal aby som zmenil strelivo, že on by to aj vedel spraviť, ale že nechcel by do gulovnice moc zasahovať! Ešte raz vám ďakujem!
<br/>PS: Lacco1 ak budeš mať cestu okolo Prievidze, cinkni mi: 0908 092 712

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 10 mesiacmi #60227 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Prosím o radu
Ak by to vedel spraviť, tak pravdepodobne len mechanickým zásahom do zbrane. A to je hlúposť, rýpať sa do flinty, keď je v záruke, ja by som ju vrátil a zobral niečo cenovo podobné, ale kvalitnejšie. Môj názor, už dlhšie nie som fanúšik českých guľovníc. Vravím, že aj Zastava je kvalitnejšia. Čisto môj osobný názor a skúsenosti, nikoho nechcem odradzovať od kúpy. Chodím priebežne do PD, cinknem, dáme nejaké pivo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 6 mesiacmi #60964 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému Prosím o radu
lacco 1- nepôjdeš v najbližšom čase nastrelovať nejakú pušku? Šiel by som s Tebou /aj s uzáverom tentokrát/ Ahoj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.042 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 394 návštevníkov a žiadni členovia on-line