Guľový dvoják MP-221 "ARTEMIDA"

pred 12 rokmi 8 mesiacmi #60568 od Jan
Aké máte skúsenosti s touto zbraňou a v akých kalibroch?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 8 mesiacmi #60600 od Lubo1
Budes mat co inzerovat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 8 mesiacmi #60605 od uhrineki
Odpoveď od uhrineki na tému Guľový dvoják MP-221 "ARTEMIDA"
Zdravím. ja som mal ten guľový dvoják na svojej firme.Doniesol mi ho kamarát aby som mu urobil nástrel lebo mu to išlo 25 cm od seba, v strede ale ľavá hlaveň išla hore. Môžem povedať že niečo robiť z prednú obímku nemá zmisel.Ale urobil som to tak že na 50 metrov to ide v jedné rovine a asi 4 cm od seba.A aby som nezabudol bol to kaliber 30-06 Spr. Je to typ zbrane D.D. (dorob doma):]Inak sa z toho celkom dobre strielať a ani spätný ráz nieje taký strašný, zbraň je oproti iným dvojakom celkom ľahká,jedine čo my na tom vadilo je že to má tvrdé spúšte.Ale nič čo sa nedá urobiť,myslím si že cena zodpovedá tomuto druhu zbrane.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60722 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Guľový dvoják MP-221 "ARTEMIDA"
Skusenosti su vo vseobecnosti take, ze zbran tejto kategorie je chlebom, ktory pomaha zivit nasich puskarov....:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60805 od LEON
nedávno jsem na tu břízu koukal v krámě v akci za 16 000kč asi se to dobře prodává když dovezli první kusy tak za to chtěly 30 000kč :]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 10 rokmi 5 mesiacmi #63832 od pppytliak
Odpoveď od pppytliak na tému Guľový dvoják MP-221 "ARTEMIDA"
Už prešiel nejaký ten čas od posledného príspevku k tejto téme, myslím si že aj skúsenosti s touto zbraňou sú už bohatšie.
<br/>Chcel by som ju hlavne do pohonu.Uvažujem aj o kozlici Bajkal- expres.Napíšte prosím svoje skúsenosti a recenzie na tietio zbrane.:I

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.079 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 496 návštevníkov a žiadni členovia on-line