STEYR MANNLICHER SM12

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62804 od pavelb
STEYR MANNLICHER SM12 bolo vytvorené pavelb
Zdravím, celkom sa mi pozdáva táto nová zbraň. Má niekto už ňou skúsenosti? Ak ano, v akom kalibri a aké sú tieto skúsenosti? Mám 7x64 CZ a ku nej by som rád práve túto zbraň, samozrejme v inom kalibri. Ď.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62811 od durell
Odpoveď od durell na tému STEYR MANNLICHER SM12
Tak to je už hodne lepšie ako klasik s plastovým kolečkom. Zbraň je celkom pohľadná no pri cenovke 2500 €. je to trošku moc.
<br/>
<br/>Ak by bola s podobnou cenovkou ako S202 ktorú som kupoval - tak by som zvažoval dosť hodne. Všetko by záležalo na tom ako by mi sadla do ruky. Ak mi zbraň sadne cena by bola druhoradá ( +/- 500 euro ) oproti S 202.
<br/>
<br/>Značka je dobrá a zakladá predpoklad kvality - Treba vyskúšať - muchy sa aj tak ukážu až po dlhšej dobe na trhu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62812 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému STEYR MANNLICHER SM12
Pali, a čo nepozrieš nejaké Sako,Tikka...Radšej by som volil túto variantu. V 308W, postačuje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62813 od Akela
Odpoveď od Akela na tému STEYR MANNLICHER SM12
Prikláňam sa k tvojmu názoru, napr. videl som na stranke asi www.hunters.sk sako za veľmi slušnú cenu a volal som za magnum, doba dodania 3 dni a to bolo doposiaľ nezvyklé, ak to vezme nejaký kamoš na firmu, cena by bola ešte lepšia. Sako je tiež kvalita a momentálne za bezkonkurenčnú cenu. Ak by som hľadal guľu v strednej cenovej hladine, Sako by bolo na 1. mieste. Má ho kamoš pár rokov, skvelá flinta za tie dukáty. A ten ju fakt neleští, darebák...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62815 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému STEYR MANNLICHER SM12
ahoj, to je zatiaľ len taký &quot;nástrel&quot;. Čítal som o tejto zbrani a tak som chcel vedieť, či už sú s touto zbraňou nejaké skúsenosi. Až bude aktuálna kúpa novej zbrane,určite sa na Teba obrátim o radu.....maj sa zatiaľ. (Na strelnicu nepôjdeš? Šiel by som)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62817 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému STEYR MANNLICHER SM12
Čau, akurát som dnes objednával prach, mali posledné kilo v predajni, potrebujem aspoň tri z jednej šarže, nech mám pokoj, ale aspoň jednu pušku by som šiel vvyskúšať cez víkend, ozvem sa ti ráno ak pôjdem, dnes dorobím nejakých 50kusov nábojov, snáď mi to vydá a prežijem do jari s tým.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62818 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému STEYR MANNLICHER SM12
Pali, alebo sa už daj nahovoriť na tú moju &quot;ľudovú ráž .300WM&quot; ako to voláme s lovcom01, tam už máme muchy vychytané a strelivo riadne otestované.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 7 mesiacmi #62820 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému STEYR MANNLICHER SM12
..čo nebolo, môže byť:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 6 mesiacmi #62850 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému STEYR MANNLICHER SM12
Pali v sobotu, alebo nedeľu idem na strelnicu...o týždeň sú preteky, tak zajtra narobím strelivo, nech mám pokoj, vyskúšať to a hotovo. dám ti vedieť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 6 mesiacmi #62852 od pavelb
Odpoveď od pavelb na tému STEYR MANNLICHER SM12
...fajn, môže byť

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.091 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 253 návštevníkov a žiadni členovia on-line