Staršia zkk 600 270w alebo nová Marlin XL7 270w , čo mi poradíte ?

pred 9 rokmi 6 mesiacmi #63979 od sasa
Ešte by som tu pridal aj Ruger 6902 s plastovou pažbou .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 5 mesiacmi #63981 od Omak
Záleží od peňazí, ktoré do toho chceš vraziť. ZKK 600 boli asi posledné kvalitné české guľovnice, pokiaľ bola v dobrých rukách a nie je "vybúchaná", nič nepokazíš.S výberom nových ti možno poradia iní. Osobne by som radšej investoval viac prostriedkov do kvalitnej optiky, tam je kľúč k úspechu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 5 mesiacmi #63983 od sasa
Ďakujem za názor, aspoň niekto sa ozval a neodporúča iba Blaser , a pod

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 5 mesiacmi #63991 od Omak
Kúpil si niečo - ako si sa rozhodol?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 4 mesiacmi #63993 od sasa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 1 týždňom #64013 od mdok1
Ahoj, asi ZKK ,ale vo výbornom stave, ešte sa nejaķá určite nájde:) k tomu by som ja bral nízku monþáž, optiku Meopta, nejaký výšší level a dobré strelivo. Ak by si našiel dobrého prebíjača,máš kombinãciu, ktorá musí slúžiť k spokojnosti...o amerických zbraniach veľa neviem a ZKK poznåm dõverne..ale určite si prečítaj aj názory druhých,ktorí poznajú am.flinty..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 1 týždňom #64014 od sasa
Vďaka za názor . Este mam ponuku 550 takú v 308w . Tak asi tuto . Musim to ešte isť pozrieť . Potom ešte Ruger v 308w .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 4 dňami #64015 od mdok1
No, ak by som ja kupoval CZ, tak 550,ale napr. Ebony..predsa len je viac vyfintena...alebo niektoru inu ediciu..u CZ nic nepokazis, su to pracovne flinty, ale ja som aj na estetiku,preto skor ediciu.. inak, obcas urobia v CZ zaujimave akcie..da sa dost usetrit,co mozes potom investovat do poriadnej optiky..aj ta da v Brode kupit velmi vyhodne,myslim tym Meoptu..ja by som to riesil tak...ale neber to ako Pismo, to su len rady..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.095 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 744 návštevníkov a žiadni členovia on-line