samonabíjecí a opakovací brokovnice

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32013 od Akela
Odpoveď od Akela na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
Ešte predsa len nad Benelli pouvažujem. Ono by to chcelo vziať Berettu a Benelli na strelnicu a vystreliť po 50 nábojov - snívajte s nami. Možno mi iný model lepšie sadne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32016 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
Treba si objednat pazbu na svoju postavu a nie brat konfekcne leziaky na predajni.Ale to by si ty mal vediet.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32018 od Akela
Odpoveď od Akela na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
Pri objednaní si pažby na svoju postavu sme zase v iných cenových reláciách. Kamoš si chcel dať z výroby skrátiť pažbu na Sauer a bol by za to kúpil v pohode jednu CZ 550. Všetko čo urobia mimo zaužívanej šablóny si dajú riadne zaplatiť. Myslím, že by to poriešila aj dlhšia pätka. Tú by som sa pokúsil objednať s puškou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39518 od Martin28
Odpoveď od Martin28 na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
Zaujímali by ma nejaké recenzie na IZ MP 153 ? (ruský brokový automat)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39522 od Akela
Odpoveď od Akela na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
Na základe skúseností mojich známych a aj predajcov /kopa reklamácií/ Ti to nedoporučujem. Nezje všetky druhy streliva. Ako hovorí známy, kupovať ruský brok. automat je šialený adrenalín. Akurát keď som kupoval brokovnicu vyšiel v stánkoch nejaký časopis, kde boli recenzie brokovníc a aj automatov, pozriem to doma a ozvem sa, či tam nie je aj rus.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39525 od LEON
Odpoveď od LEON na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
ve spolku ho má kolega papá mu všechno kromě skeetových 24g na ty se mu to na střelbách sekalo tak tam dal 28g šlapal dál . tady je ukázka jak to maká :D
<br/>

<br/>P.S. Akela ty už na příspěvky o ruských flintách nereaguj máš alergii:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39530 od Akela
Odpoveď od Akela na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
Alergiu mám len na turecké brokovnice, jednu IŽ mám doma a tiež je problematická. Takže ak niekto chváli ruské brokovnice, uznávam že oprávnene, ale tie majú dátum výroby posunutý hodne dozadu. Predajcovia by Ti najlepšie vedeli povedať koľko majú reklamácií na ruské brokovnice. Ale samozrejme nie každý kúpi Benelli...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39541 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
Kamaratovi sa v Srbsku rozsypal na jarabiciach....super zazitok. Esteze mohol dopolovat so starou kozlicou....:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39544 od pepco
Odpoveď od pepco na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
ja som kupil risky kurat v marci, vystrelenych cca 300 nabojov, 24g trap seka, ianc v poho, ale po polovacke som to rozobral a v hlavni 2 jamky....zajtra to idem reklamovat.ja ze rusky tvrdochrom vydrzi, ale som max sklamany :-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39548 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
ak rusky automat tak ako tu uz bolo pisane, jedine od ruky z tych starych!!! bude to sto-krat lepsia kupa ako novy ;), kamos to ma tak to trochu poznam, super krytie, velmi presne s jednotnou strelou, fakt je to kvalitna zbran, sice pre mna nic-moc, tieto typy zbrani sa mne osobne velmi nepacia ale inac to fakt slape ako hodinky, skusim sa opytat kamosa s ktoreho roku to ma, dam vediet8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39550 od walther
Odpoveď od walther na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
ja vlastnim opakovaciu brokovnicu TOZ MC 20-O1. maximalna spokojnost! ma s nou niekto skusenosti?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39553 od Akela
Odpoveď od Akela na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
Mám tu ten špeciál streleckej revue s názvom brokovnice a je tu aj opis a dosť podrobný IZ MP-153. Pošli mail, a môžem Ti to poslať ak máš záujem. Ja som už otázku brokovníc doriešil, tak to nepotrebujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39578 od vajlo
Odpoveď od vajlo na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
tak bohuzial , rok vyrobi som nezistil, kamos mi zahlasil-to som uz predal, a nevedel mi povedat rocnik , inac som nechapal lebo to bola fakt dobra masina ale ako to tak sledujem financna kriza prisla uz aj do lucenca:x, ale moj typ je ze ten automat mal 20 rokov urcite mozno aj daleko viac8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39580 od furiak
Odpoveď od furiak na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
Môžem ťa poprosiť o ten opis mp-153. Ďakujem. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39583 od Akela
Odpoveď od Akela na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
Budem sa snažiť, chvíľu to potrvá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 5 mesiacmi #39594 od Mikiks
Odpoveď od Mikiks na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
Môžem aj ja poprosiť ten opis MP 153??? Ďakujem
<br/>
<br/>Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42731 od Andrejoff
Odpoveď od Andrejoff na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
Zdravim pani! Chcel by som kupit ten Baikal MP 153 v plastovom prevedeni, ale ako citam tak jedny si ho chvalia druhy zase nadavaju, tak teraz neviem co spravit?? Cena nie je sice moc vysoka, tak sa neviem rozhodnut. Chcem to hlavne na sport(obluk, skeet) a na spolocne polovacky tj. jednotnu strelu) Poradte! alebo napiste vlastne skusenosti. Popripade po com sa teraz predavaju brokovnice benelli? Nikde sa nemozem dopatrat k cene !

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42735 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
Andrej,pri tych ruskych je to kus od kusa ine..... moj sused ho ma cca. 4 roky,nemal s nim vaznejsi problem,ale lahsie naboje,teda sportove mu nebere,len niektore. Takze iba na polovanie a tazsie gramaze. Druhy znamy co ho ma/l,tak sa mu v Srbsku na prepeliciach rozsypal zaver,dopoloval so starou kozlicou.Hned ako prisiel domov predal a kupil pouzitu Benelli. Dalsi kamos mal TOZ,(hrozne padlo)......a je prec,na jesen kupil Benelli.
<br/>Ja podobne,mal som turecky Zafer,ktory bol spociatku velmi dobry,ale potom sa zacal postupne drbkat.....tak mam tiez Benelli.
<br/>Osobne ti radim,pozhanaj radsej pouzitu Benelli a mas svaty pokoj. Alebo kup novu,zakladny model a mas po starostiach. Skus zavolat napr. do Zelenča p.Jedličkovi,tel.: 0905 248 478. Moju mam od neho.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42736 od LEON

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42743 od Hunter78
Odpoveď od Hunter78 na tému samonabíjecí a opakovací brokovnice
Poradim tiez ho vlastnim toho rusa a kupovali sme ho 3ja kamosi.Som byvaly sportovy strelec a polovnik takze som chcel pusku s ktorou si aj zapolujem a kludne odstrielam aj brokovy 5boj.Sportove strelivo na obluk co jest 2mm-24g mi tiez zo zaciatku nebralo lebo automat obtahuje na zaklade odberu plynu ale mas knemu taky kluc a nim pritiahnes volu struny na doraz a odkladaj ho z otvorenym zaverom struna sa unavi a 100%to bude po case fungovat musis ho rozbehat.Po 300ranach pojde a ozaj pod tou strunou sa usadzuju spaliny to tiez trba cistit mozes kludne zoskrkat aj ocel.kefou a naolejovat.Ja som snim spokojny a ozaj brejk sneho na 50m nadstreluje asi 25cm ale na stovku center.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.131 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 708 návštevníkov a žiadni členovia on-line