Brokovnica s drážkovanou hlavňou

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #9968 od foxhunter
Brokovnica s drážkovanou hlavňou bolo vytvorené foxhunter
Vaše názory a skúsenosti s týmito zbraňami (typ, používané strelivo, vzdialenosť sreľby,atď) Ja vlastním jednoranovú zlamovaciu NEF 12/76, hlaveň dlhá 61cm.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #9974 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Brokovnica s drážkovanou hlavňou
Vlastnim dve brokovnice s drazkovanou hlavnou(counterlever): Remingtom Mod.1100 a Remington Mod. 870. Obe zbrane maju namontovanu optiku Leupold VXII (3-9).Rozptyl striel Sabot (Federal) je cc 5-10cm na 100m. Vascinou pouzivam ked potrebne Mod.1100 s ktorou uz padlo niekolko kusov vysokej na 100-150m. a to bez problematiky.
<br/>::D
<br/>Vlastnil som vsak francuzku hlaven Hastings a ta doslovne skoncila v zahrade ako podpora na paradajky:[ Ani za boha to nechcelo z tejto hlavne padat do terca, niekedy som ho netrafil , rozptyl z tejto hlavne bol niekedy aj nad 1m a to na 50m:[:[
<br/>Na uzaver, vela tu zalezi na strelive, pouzivam len a len system Sabot. V podstate by tieto hlavne mali strielat rovno, ked sa nad tym zamyslis je to prakticky 50kal. gulova zbran!!!!!:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #9995 od johny
Odpoveď od johny na tému Brokovnica s drážkovanou hlavňou
Fajn ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10007 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému Brokovnica s drážkovanou hlavňou
Pouč ma, prosím, ak sa mýlim, ale brokovnicou (i ked s drážkovanou hlavňou) možno
<br/> loviť z raticovej zveri LEN diviakov. Neviem, či pojem diviak a &quot;vysoká&quot; sú u teba to isté,
<br/> ale keď už strieľaš na vysokú brokovnicou (i keď výkonným jednotným strelivom),
<br/> aspoň sa tým verejne nechváľ, smrdí to kriminálom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10008 od jager133
Odpoveď od jager133 na tému Brokovnica s drážkovanou hlavňou
Niečo sa mi marí, ale Stefan49, žije a loví v USA , tam je to jedno, ale nech nás poinformuje o am. legislatíve týkajúcej sa lovu zveri.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10012 od Gulo
Odpoveď od Gulo na tému Brokovnica s drážkovanou hlavňou
O.K., v tom prípade to beriem a Stefanovi49 sa ospravedlnujem, v USA su zrejme ine
<br/> zakony :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10014 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Brokovnica s drážkovanou hlavňou
...ospravedlnenie beriem, je to v poriadku! Ano zijem V USA , no ak uz sme pri zakonoch tuna je gulovnica absolutne zakazana v lovistiach okolo viacej zaobyvatelnych oblasti. Pouzite na vysoku je len a len brokovnica s jednostrelou!:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10042 od foxhunter
Odpoveď od foxhunter na tému Brokovnica s drážkovanou hlavňou
Štefan ak budeš mať čas popíš trošku viac o strelive. ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10043 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Brokovnica s drážkovanou hlavňou
Mas na mysli nieco konkretneho?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10144 od foxhunter
Odpoveď od foxhunter na tému Brokovnica s drážkovanou hlavňou
Dobrý večer Amerika.Výrobca, typ, že vraj najlepšie sú :brenneke gold magnum . alebo podkalibrené(asi tie používaš) používať lahšie, alebo ťažšie strely.www adresy kde sa dočítam troška viac .Vopred ďakujem a dobrú noc.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 7 mesiacmi #10205 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Brokovnica s drážkovanou hlavňou
tak isto ako s gulovnicou som skusal rozlicnych vyrobcov streliva-Federal, Winchester, Remington a dokonca aj Brenekee. Vsetky strely su druhu Sabot. V mojej zbrane Remington mod.1100 najlepsie striela Fedral, potom Winchester, remington a bohuzial Brenekee to rozhadzovali najviac!
<br/>Este musim dolozit ze som pouzil a pomerne uspesne Madarske sabotky Westernfield. Snazil som sa nieco zohnat na web co biy ukazalo nejaku grafiku ale momentalne bezuspesne.
<br/>Vsetky tieto streliva padali do terca dostatocne na pouzitie do 100m strelby. Federal rozhadzal cca 5-10cm a brenekee az 30cm::(. Zbran je opatrena optikou Leupold VXII 3.5-10x 40

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.051 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 157 návštevníkov a žiadni členovia on-line