Úprava pažby

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #10710 od mirob
Úprava pažby bolo vytvorené mirob
Potreboval by som upraviť pôvodnú pažbu (som ľavák a mám pravú pažbu)...poradte kontak..Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #10716 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Úprava pažby
Sú viacerí dobrí výrobcovia pažieb, ale ono to s tou úpravou je ťažké - drevo nie je železo - nahreješ, ohneš a máš.... Ak máš opačné lomenie, tak to asi pomôže len výroba novej.. ak si to myslel takto..
<br/>Napíš región z ktorého pochádzaš, takto je to veľmi nepresné, možno by si viac precestoval, ako by stačilo.. A typ zbrane, resp. pažby: Solo? /celopažba, polopažba../ Broková kozlica, dvojka? /baskula a predpažbie.../? :x;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #10762 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Úprava pažby
som s NZ ale cestujem po celom slovensku...chcem kúpiť 550-ku alebo 555-ku..ide o to ,že na 550-ke by mi stačilo trochu upraviť pažbu len v mieste dotyku spodnej strany palca (skúšal som 550-ku lux a aj napriek tomu že som ľavák mi nič nevadilo ,ani lícnica na opak..len to vybranie na palec..tak že minim. zásah)...u 555 je to horšie tu mi vadilo viacej..celá pažba je dosť hrubá (tam mi vadilo to že je to kôl..tam by trebalo celú pažbu a podpažbie zoštíhliť)..tak asi tak..Dík za radu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #10767 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Úprava pažby
Ja som si dal robiť pažbu baskule na brokovej kozlici u jedného pána v Želiezovciach a som mimoriadne spokojný; pri zadávaní si ma pomeral, pozrel ako ju nasadzujem do pleca... - a keďže mi novovýrobok hneď pri prvej skúške sadol ako ´riť na šerbel´, tak už nedorába nič, len dokončuje jednoduchú rybinu, morí a lakuje.. Sám som si na neho pýtal kontakt od kolegu, u ktorého som predtým videl prácu tohto pána na jednej ZHčke a malokalibrovke.. O kolegovi som vedel že nemá sólo guľovnicu, ale pri prvom pohľade na jeho malokalibrovku som sa ho spýtal, že kedy tú sóloguľu kúpil a aký je to kaliber... vynikajúco vyzerajúca polopažba - ako na dákej guľovnici - ma dokonale zmiatla.. Želiezovce asi viete kde sú, keď ste z NZ, keby predsa nie, tak cesta na Šahy a v Šárovciach na kruhovom objazde doprava.. pán sa volá Ladislav Dobó, tel.0903 670 240, ak Vám to vyhovuje, skúste sa dohodnúť..
<br/>Počul som ešte o jednom, že vraj dobrom rezbárovi pažieb v Hontianskej Vrbici /o malý kúsok ďalej ako Želiezovce trošku iným smerom/, ale to sú len referencie, prácu od neho som nevidel, tak neviem posúdiť, no keby bolo treba, zoženiem kontakt. Ale odporúčam skúsiť najprv toho Dobóa.. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #10779 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Úprava pažby
pekne ďakujem ..skúsim

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 6 mesiacmi #10788 od pavel_bohac
Odpoveď od pavel_bohac na tému Úprava pažby
...skus pozrieť aj na www.gravirovanie.host.sk, je tam kontakt na chlapika v Leviciach.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20370 od dusab
Odpoveď od dusab na tému Úprava pažby
Basky nevies poradit nejakeho dobreho pazbara na vychode?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20371 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Úprava pažby
I´m sorry, ja mám k východu hodne ďaleko, aj kontaktov minimum, natož pažbára...:-o:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20372 od PoloVlad
Odpoveď od PoloVlad na tému Úprava pažby
Aj_ja_som_lavak_a_este_aj_nizsieo_vzrastu_(teda_asi_aj_kratsie_ruky),takze_pazbu_by_som
<br/>_si_mal_dat_upravit_aj_ja.Mam_aj_ine_moznosti?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20373 od papo
Odpoveď od papo na tému Úprava pažby
skus-kúru-bryndzovými-haluškami-;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20374 od PoloVlad
Odpoveď od PoloVlad na tému Úprava pažby
ďakujem-tie-moc-nemusím

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20375 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému Úprava pažby
Mám na Východní Moravě ;) stačí? :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20386 od miso
Odpoveď od miso na tému Úprava pažby
dať si spraviť pažbu na mieru...vtedy je to dokonalé po všetkých stránkach-sklon,dåžka,vyhnutie pažby...:)
<br/>ale aj úprava dåžky pažby spraví dosť...nemusíš &quot;dočahovať&quot; na kohútik a tak sa vyhneš strhávaniu rany...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 8 mesiacmi #20457 od pekelnicek
Odpoveď od pekelnicek na tému Úprava pažby
ahoj viem o jednom pazbarovi pri Bardejove, robi velmi kvalitne aj napriek tomu ze nieje polovnik ale rezbar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 7 mesiacmi #22329 od marrko
Odpoveď od marrko na tému Úprava pažby
V Humennom skoc do predajne Jagger, alebo Nimrod a opytaj sa tam, alebo v Sobranciach tam je len jedna polovnicka predajna.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48666 od sako80
Odpoveď od sako80 na tému Úprava pažby
prerabal niekto pazbu na gulovnici Blaser R93 Offroad z plastovej pazby na drevo? zaujimali by ma podrobnosti a uskalia pri tejto prerabke

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48668 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému Úprava pažby
Skus zavolať pan . Homola rezbar zo Ž.n.Hronom, ma kvalitnu prácu a da sa snim dohodnuť podľa tvojích požiadaviek. 0904 282 346.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48697 od sako80
Odpoveď od sako80 na tému Úprava pažby
Dakujem za tip, ja pazbara mam, len ma zaujima ci tam neni nejaky zadrhel!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 9 mesiacmi #48816 od janko80
Odpoveď od janko80 na tému Úprava pažby
V Sobranciach robi kvalitné veci pán Tušik.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 7 mesiacmi #49490 od rastyx
Odpoveď od rastyx na tému Úprava pažby
Dobrý deň,
<br/>
<br/>chcel by som si upraviť na svojej CZ 550 pištoľovú rukoväť, chcem si tam dať iba jednoduché plastové ukončenie, aké má mnoho zbraní, ktoré som videl na rôznych fotkách na internete, ale pokúšal som sa ho kúpiť už vo viacerých poľovníckych potrebách, no nikde ho nemajú a ani nevedia kde sa dá zohnať, nevie náhodou niekto, kde by som ho zohnal. Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.123 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 610 návštevníkov a žiadni členovia on-line