Tika T3

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12420 od mirob
Tika T3 bolo vytvorené mirob
Neviete o nejakej predajni v Rakúsku ktorá by mala slušný sortiment?..na slovensku a v čechách som obvolal kade čo a to čo som chcel nebolo ..alebo až za 3 mesiace..(Tika T3 Lite 308 ....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12421 od janko80
Odpoveď od janko80 na tému Tika T3
Vyskusaj predajnu Kettner, Shoping City Süd nie je to daleko.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12424 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Tika T3
pozeral som kettner na wwww a nemajú tam vôbec nič (teda málo)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12425 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Tika T3
pozeral som kettner na wwww a nemajú tam vôbec nič (teda málo)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12426 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Tika T3
pozeral som kettner na wwww a nemajú tam vôbec nič (teda málo)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12427 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Tika T3
Tak si kup Tikku v inom kal. Co ste do tej 308-ky taki nazhaveni.:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12428 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Tika T3
v detexe ju maju bez mieridiel a napináčiku (20300 kč)...v Prahe...prečo 308?? a čo javiem...nechce sa mi mudrovať...;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12429 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Tika T3
Tikka má šialené dodacie doby. Ak niečo objedná Fraňo, je rád ak to dodajú do 6 mesiacov, ale spravidla je to doba dlhšia. Je to škoda. Je to podľa mňa veľmi dobrá zbraň za tú cenu, najmä čo sa týka "železa". S drevom to veľmi severania nevedia. Ale to Lite čo zhánaš je verzia s čiernym plastom. Na dodaciu lehotu to však nemá žiadny vplyv. Ak sa Ti páči, ja by som počkal. Tak pevné nervy.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12430 od janko80
Odpoveď od janko80 na tému Tika T3
Vcera som to zabudol napisat je tam este jeden obchod Frankonia Jagd Hoffmann ale neviem ci maju vlastnu webovu stranku ak nie tak to skus na www.frankonia.de je to ich zastupca pre Rakusko vela stastia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12433 od BBrit
Odpoveď od BBrit na tému Tika T3
Čekací doba je fakt dlouhá.Objednal jsem si Tikku T3 Battue Lite v Detexu v květnu.Měla přijít koncem září, nakonec přišla až koncem října.Cena v plastu byla nakonec 28tis,tak jsem vzal za 26 ve dřevě.Podle ceníku na stiguns.cz,tam mají plast levnější než dřevo a ceny nižší než Detex. Nevím proč je najednou plast dražší.Z kvality mám trošku smíšené pocity.Závěr má podle puškaře ,,zemědělskou" vůli,ale na funkci to nemá vliv.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12434 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Tika T3
Synovi sa pôvodne pozdával Sauer Outback /čierna plastová pažba/. Na začiatku som aj ja myslel, že bude lacnejší ako drevo. Už v katalógu Frankonia a Kettner som videl, že je naopak drahší, čo ma tiež prekvapilo. Potvrdil mi to aj p. Fraňo. Je to vraj custom - špecialitka na objednávku. Bol o dosť drahší ako drevo, tak napokon vzal syn Mannlichera v dreve a má pokoj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12436 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Tika T3
Prekvapuje ma hlavne ten chod záveru. Na tých asi 5 ks Tikka, ktoré som mal v ruke - tri majú priatelia a asi 2 v predajni, šiel záver úplne skvele. Napr. nedalo sa to porovnať s ČZ 550. Ak nešiel dobre, nemal si ju vziať. Možno to aj niektorí obchodníci zneužijú - vezmú ju lacnejšie a Ty naštartovaný čakáš pol roka, takže zákonite po nej chmatneš a na chybičky prídeš až doma. Smola.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12438 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Tika T3
..u fraňa majú manlicher pro hunter ale s krátkou hlavňou(moutain?)...v detexe ta tikka zase nemá napináčik...no skrátka to bude asi CZ......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12441 od BBrit
Odpoveď od BBrit na tému Tika T3
Tikky,které jsem měl v ruce, takovou vůli v závěru neměly.Minulý týden jsem se šel schválně podívat na jednu znova,jestli to není jenom můj (a puškařův taky) subjektivní pocit a u té taky taková vůle nebyla. Jinak jsem spokojený,krátká lehká kulovnice,kterou jsem bral pro mě jako univerzální zbraň na čekanou,dohledávky a naháňky.Akorát ten zpětný ráz je trošku větší:),pravda 9,3x62 v krátké a lehké kulovnici celkem kopne,ale zvykám si:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 mesiacmi #12442 od BBrit
Odpoveď od BBrit na tému Tika T3
Jo a jinak jak říkáš, celý natěšený jsem si pro ni jel, byl jsem jak malé děcko,co dostalo hračku:] a až pak jsem na to přišel,ale není to zas žádná hrůza a možná má ta vůle v těžkém nasazení (dohledávka) svoje opodstatnění.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.059 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 239 návštevníkov a žiadni členovia on-line