Zoli AZ 1900

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14711 od mirob
Zoli AZ 1900 bolo vytvorené mirob
Neviete čo je to za guľovnicu??? (kvalita zbrane a tak...)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14724 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Zoli AZ 1900
Zo zbrane som nestrieľal, ale pár som ich v ruke mal. Uvažoval som s ňou pre syna a bol som ich pozrieť v Autokompo Zvolen. Sadla mi do ruky obstojne ale poistka, chod záveru a schránka na náboje mi nejako nesadli. Má aj veľmi zvláštne mieridlá ale tie sú dnes vlastne nepodstatné. Teraz ju kúpil znamy v prevedení Alpen za 55 000,-. Za 51000 mohol mať Mannlicher Classic, ktorý je min. o triedu inde. Guľovnica mi pripadá dosť predražená aj keď design má slušný.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14730 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Zoli AZ 1900
...hm...ja som o nej uvažoval lebo som ľavák (uvažujem medzi Zoli,Tika a Remington...v ČR stoja okolo 30 tis Kč..)...tak si ich musím pozrieť..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14737 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Zoli AZ 1900
Tikka určite nie je taká pekná na prvý pohľad ako Zoli, ale "železo" je podľa mňa na oveľa vyššej úrovni. Z Remingtonom nemám žiadne skúsenosti. Moji traja kamoši majú Tikku. Dvaja v magnum kal. a jeden v "tenkom". Pred týždňom som si ju objednal aj ja. Výhodou je aj orig. kvalitná a rel. lacná montáž Optilock asi 4000 Sk. Montáž som si objednal nízku a hlaveň bez mieridiel. Puškohľad asi 3mm od hlavne. Je s nap. aj bez - šróbikom ladíš spúšť až tak, že nap. nepotrebuješ. Známy teraz posielal objednávku 4-5 mes. čakania. Je to horšie ako posledný polrok na vojne...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14738 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Zoli AZ 1900
"Tá moja" bude takáto a môžeš tu popozerať aj ostatné. www.detex.cz/item.php?sub=rifle&prod...t3laminatedstainless
<br/>Ešte sa vrátim k tomu Remingtonu. Pred 10 rokmi ho dovážal obchodník v Lučenci, myslím, že to bol model 700BDL alebo podobný. Veľmi sa mi páčil chod záveru a aj puška bola slušne spracovaná a pamätám sa, že bolo k nej aj video o údržbe strieľaní a ostatné ukážky. Celkom sa mi páčila, ale nestrieľal som s nej, tak k ostatnému sa vyjadriť neviem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14739 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Zoli AZ 1900
ja som tiež asi za Tikku...práve v tej firme v ČR..... budú mať v 3 alebo 4 mesiaci lavoruké T3 Hunter s mieridlami a napinákom..tiež som chcel bez mieriddiel ale nevyberieš si...Optilock sa dá zohneť kde??..Remington je v pohode ale nerobia ich z napináčikom...inak tá Tikka bude stáť 30400 kč...neviem ako na slovensku ale asi pôjdem do ČR...dá sa aj na slovensku????

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14740 od miso
Odpoveď od miso na tému Zoli AZ 1900
Tých 30 000kč, je celkom dobrá cena. Keď si človek vezme, že ľavoruké CZ sú po 26 000sk a to ich zohnáš len v &quot;Lite&quot; kalibri... Pričom myslím si, že Tikka je oproti CZ o triedu vyššie, aspoň podľa referencií známych(zatiaľ som nemal možnosť túto zbraň vyskúšať). Podaj by česká koruna šla ešte troška nadol;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14741 od miso
Odpoveď od miso na tému Zoli AZ 1900
Akela,mirob: A o aké kalibre idete(chcete) obohatiť repertoár?:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14742 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Zoli AZ 1900
v de.....e mi povedali že budú v 308-ke (to som aj chcel...)..mam 527 florian 223...super pažba...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14744 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Zoli AZ 1900
Napíš mi na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. - zistím Ti cenu. Chceš ľavoruké prevedenie? Poradím ti aj ohľadom montáže.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14747 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Zoli AZ 1900
Napíš aj číslo mobilu, aj sem ak sa dá, lebo mail čítam len večer doma.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14760 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Zoli AZ 1900
už som tu...práve som sa vrátil z Prahy..bol som v De...xe...držal som tikku...pekné železo fakt...ale pravdu povediac má moja 527 florian krajšiu a hlavne ergonomickejšiu pažbu...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14766 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Zoli AZ 1900
Písal som, že fíni nie sú majstri v dizajne, ale železo je železo. Práve kvôli drevu som si objednal TIKKU v prevedení Laminated Stainless.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14767 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Zoli AZ 1900
...písal som e-mail..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14770 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Zoli AZ 1900
Neprišiel, skús znova. Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., alebo lepšie daj číslo na tf. zavolám Ťa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 mesiacmi #14771 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Zoli AZ 1900
0905898994

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.055 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 223 návštevníkov a žiadni členovia on-line