renovovanie pažieb

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51631 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému renovovanie pažieb
pripájam sa k Akelovi, toto nie sú úpravý, ktoré sú vysoko finančne hodnotené zo strany pažbárov, šikovný pažbári to urobia rýchlo a kvalitne a ty sa nestaráš, ja som takto dával upravovať starú ZKK a stálo ma to do 1000 SKK aj s rybinkami novými, klasickými. jeden piatok som ju odovzdal a ďalší piatok som pre ňu bol, takže v pohode. a pažba je ako nová, spokojnosť

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51637 od mdok1
Odpoveď od mdok1 na tému renovovanie pažieb
Dobre, dajte tip na niekoho na východe, som od Košíc..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51669 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému renovovanie pažieb
ozvi sa mi na mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
<br/>dám ti kontakt na konkrétnu osobu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51674 od lubi
Odpoveď od lubi na tému renovovanie pažieb
Kamoš staru ZP čku dal jednemu panovy na renovaciu aby sa nemusel starat ako som to tu čital a vysledok?Po dvoch týzdnoch čakania ,novy brunyr na hlavniach naktory sa po tyždni obiavila hrdza s pažbou pochodil lepsie asi po mesiaci mu začala opadavat povrchova uprava ked sa dobre pametam mal tam tusim balistol.Takze asi tak
<br/>praca nestala ani za k........ ! Zaplatil za to 3500 sk a pusku kupoval za1000:{:{:{:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51676 od lubi
Odpoveď od lubi na tému renovovanie pažieb
JARRY 9 od toho šelaku bude drevo leskle akoby lakovane?Ja by som chcel tiez obnovyt pazbu na brokovnici a nechcel by som dopadnut tak ako kamos stou ZPčkou radsej by som si to urobyl sam ,ak uz dopadnem ako dopadnem hnevat sa budem sam na seba.Ja by som chcel nieco matne nie leskle, voskovat alebo co by si poradil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 3 mesiacmi #51677 od Akela
Odpoveď od Akela na tému renovovanie pažieb
Ja som doposiaľ vyskúšal troch pažbárov a dvoch zbrojárov a mám len pozitívne skúsenosti. Meno si každý majster aj &quot;majster&quot; robí sám. K amatérom nechodím. Kamarát si dúfam pýtal peniaze späť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52805 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému renovovanie pažieb
Nemáte niekto informáciu, kde by som mohol kúpiť botku na pažbu? Chcel by som na staršom trojaku vymeniť starú za trochu luxusnejšiu (napr. old english od wegu). Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 2 mesiacmi #52806 od Akela
Odpoveď od Akela na tému renovovanie pažieb
Ja som zatiaľ pätku meniť nemusel, len na starej ZKK, skús nejakého puškára, alebo veľkosklad.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.081 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 575 návštevníkov a žiadni členovia on-line