Jedoraná zlamovacia guľovnica BRNO EFFECT

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23958 od foksi25
Ahojte, co si myslite o tejto zbrani. Mal ju uz niekto moznost vyskusat, resp. si aspon "osahat"? Podla doterajsich info by to mala byt celkom slusna puska. No nedopatral som sa zatial ani len k cene. Asi ju nevyrabaju dlho. Vopred dakujem za kazdy prispevok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23975 od PatoK
Odpoveď od PatoK na tému Jedoraná zlamovacia guľovnica BRNO EFFECT
Tiez by ma zaujimali nejake informacie o tejto zbrani. Ja co som zistoval tak jej cena by sa mala pohybovat okolo 30 000Sk. Viem ze jej vyroba bola pozastavena ale na stranke zbrojovky som ju opat nasiel v ponuke tak neviem ako je to teraz. Vyraba sa aj vo vyhotoveni celopazba. No zaujimali by ma najma osobne skusenosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24018 od timur1
Odpoveď od timur1 na tému Jedoraná zlamovacia guľovnica BRNO EFFECT
Táto kulovnice se znova začala vyrábět. V prodejně české zbrojovky stojí v polopažbě kolem 26 tisíc v celopažbě 28. Měl jsem možnost z ní střílet ale pouze na terč. Je to pro mě osobně velmi pěkná zbraň a tak jsem si ji objednal. Ke konci měsíce bych ji měl mít konečně doma takže potom bych mohl dát i více osobních zkušeností

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24020 od Indi
Kamarád jí ma v 8x57.Je to moc hezká kulovnička s dobrým zpracováním a pěkným dřívim.Brno je v konkurzu ale Efekt převzala jiná firma takže jede dál.Na chození po lese je to super lehounká flintička.Určitě lepší volba než nějaká nesestřelitelná rusanda.
<br/>Díky váze v osmě malinko víc kope, ale když na ní koupil pryžovou botku je v poho.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24022 od petob
Odpoveď od petob na tému Jedoraná zlamovacia guľovnica BRNO EFFECT
V tej celo pažbe vyzerá dobre. Videl som ju na stránkach www.hunterbogdan.sk/ofirme.html Ale aj cena dobrá.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24025 od Bubi
Velmi slusna flinta.A ked si tam das urobit pekny gravir tak parada.Ako Merkel.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24026 od fera
Brno Effect v ráži 7x57R jsem si koupil před dvěna lety jako lehkou kulovnici na šoulačku.Používám ji od jara do podzimu - jinak používám 8x57JS.Jednuška má solidní dílenské zpracování, francouzký napínáček, hřbetní pojistku a slušnou pažbu. Se střelivem
<br/>SB SPCE 11.2g jsem na 100m dosáhl rozptyl 3cm. Jsem s ní velmi spokojený.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24036 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému Jedoraná zlamovacia guľovnica BRNO EFFECT
Vdaka za ohlasy. Pisal som mail na predajcu ale zatial mi neodpovedali. Dufal som ze sa budu dat kupit aj osobitne hlavne. Tak by som vzal 6,5*57R a 8*57IRS a podla potreby ich striedal. Myslite ze je jednoranova zlamovacka vhodna ako prva zbran pre zacinajuceho polovnika? Kazdy mi radi opakovacku, ale ked sa spytal kolkokrat gulou duploval tak kazdy len pokrci plecami. Stryko striela uz 30 rokov trojakom a zatial si vystacil.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24053 od Vyr
Foksi25: môj názor je že jednoranová guľovnica nie je o nič horšia ako opakovačka....je to zbraň pekná a ľahká. Jednu ranu človek viacej váži a tiež je relatívna jej „pomalosť“ lebo s trochou cviku sa dá prebíjať naozaj rýchle. Mám jednoranovú guľovnicu a nosím ju už radšej aj na spoločné poľovačky aj do pohonu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24086 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému Jedoraná zlamovacia guľovnica BRNO EFFECT
No prisiel mi dneska mail z CZ Uh. Brod. Citujem: &quot; Vzhledem k tomu ze Cesko a Slovensko uz neni ta jista zeme, obratte se na prodejce ve Vasem okoli.&quot; Pristup niektorych ludi k obchodu je naozaj uzasny.;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24092 od LEON
co ti na tom přijde divný maj svého výhradního zástupce na Slovensku tak proč by mu brali kšeft obrať se na něj maj na něj kompletní odkaz na své stránce

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24107 od Bubi
U nas ju mozes mat za lepsie peniaze ako ked to kupis v CZ priamo.Staci obehnut par predajcov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24116 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému Jedoraná zlamovacia guľovnica BRNO EFFECT
Jasne, rozumiem. A urcite by som ju kupoval u nas, nie v Cesku. Uz len kvoli komplikovanejsim papierovackam nie, a kolko by som usetril na puske tak miniem na benzin..:) Mal som skor zaujem o technicke informacie, ktore som nenasiel na internete. Ale uz to neriesme. Skuste mi prosim, poradit pri vybere gulovnice, ci jednoranovu ci opakovacku. Bude to moja prva gulovnica.Dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24117 od Bubi
Vsetko ma pre a proti.Ja mam opakovaciu gul. aj gb. a stale ma to taha kupit nejaku peknu 1ranovu zlamovaciu gulovnicu.Pekne ju vycackat gravirom atd.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24119 od volodo
Odpoveď od volodo na tému Jedoraná zlamovacia guľovnica BRNO EFFECT
Bubi, foksi25 napisal, ze je zacinajuci polovnik... myslis ze pre zacinajuceho je vhodna jednoranova zlamovacia gulovnica? ;/
<br/>
<br/>foksi25, neunahli sa...mas internet, hladaj, citaj, pytaj sa...
<br/>Zvol si priority... v akom revire budes lovit, aku zver budes strielat, na aku vzdialenost... aky vyber streliva budes mat k dispozicii....
<br/>
<br/>Ja som tiez nedavno vyberal a zvolil som TIKKA T3 Hunter 308W a to nie je to moja prva a urcite ani posledna zbran. :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24120 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému Jedoraná zlamovacia guľovnica BRNO EFFECT
:)Ved citam, pytam sa, studujem.. Revir, Slanske vrchy, jelenia oblast. Predpokladana lovena zver, srncia, vysoka, cierna a skodna. Vynimocne na pozvanie mozno bazanty. Ale na to je predsa brok. Nechcem byt polovnikom kvoli lovu, kvoli divine. Ale kvoli prirode, relaxu a oddychu. A dokaze ma minimalne rozladit ked mi niekto povie, kup si opakovacku, Ze minule som strelil na jednom stande 5 diviakov. Keby som mal jednoranovu strelim jedneho. Max, dvoch ak stihnem prebit. No povedz mi naco je komu 5 diviakov naraz. Najoblubenejsou zbranov lesnikov a horarov je gulobrok. To predsa tiez nie je opakovacka.
<br/>Neviem ci je to pre zacinajuceho povonika vhodna zbran, preto sa pytam. Ale uz som pisal ze napr. stryko poluje 30 rokov trojakom 7x57/16/16 a neda na neho dopustit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24142 od Bubi
Preco by nemohla byt?Co chyba 1ranovej gul?Ja som zacinal s GB.,potom som prikupil opakovaciu,a teraz ma to taha k 1ranovej.Klasika-1rana.Inak neda sa tomu upriet to caro.1rana zlomis vyberes nabojnicu-predychas uspech alebo neuspech a pohoda.Je to na nom co si kupi. Aj ja mozno po case vymenim opakovaciu gul-za gulovu kozlicu.Mas pravdu-ani prva ani posledna-do urciteho veku.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24144 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému Jedoraná zlamovacia guľovnica BRNO EFFECT
No keďže chceš poľovať v Slánskych vrchoch, tak moje odporúčanie je guľobroková kozlica. Ono sa ti môže stať, že na spoločných trochu rýchlejšie prebehne vlk a potom ťa to môže mrzieť. A klasický kaliber 7*65R/12. Prajem dobré rozhodnutie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24153 od pierre
Odpoveď od pierre na tému Jedoraná zlamovacia guľovnica BRNO EFFECT
Tiez som mlady a stale len zacinajuci polovnik a svoju prvu gulovnicu som si kupil jednoranovu IZ18 30-06sprg. Bol som zatial iba na jednej spolocnej polovacke na diviakov a je pravda ze keby som mal opakovacku tak mam sancu ulovit 2 aj 3 diviaky ale otazka je [r]naco[/r]?? Nadbehli mi 4 ks posledneho sa mi podarilo ulovit,bol som stastny s uspechu a oto stastnejsi ze kolega vedla vystrelil 3x na jedneho a netrafil ho ani raz,nie skodoradost pozor len mali dokaz ze aj ked mas v zasobniku 5 nabojov uspech nieje zaruceny rovnako ako ked mas len jeden. A este nieco ked sedim na posede a cakam na srnca on pride ja vystrelim a miniem,je mala pravdepodobnost ze budem mat sancu vystrel zopakovat lebo srnec hned zmizne v poraste,nestihol by som to ani ak by som mal samonabijaciu gulovnicu,takto to je nasim reviri inde mozno vychadza zver na velke hole priestranstva a luky no unas zial mali volni plac a zver vyjde az zatmi takze tot moj nazor.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24162 od PatoK
Odpoveď od PatoK na tému Jedoraná zlamovacia guľovnica BRNO EFFECT
Mojou prvou zbranou bol a v podstate dodnes aj je gulobrok Brno super 7x65R/16, polujem v reviry s vysokou a ciernou zverou. Do pohonu je to paradna zbran a plne mi vyhovuje. Ale momentalne mam moznost polovat na Polane a tam sa 99% poluje posliedkou a pri tych kopcekoch uz ten svoj gulobrok na pleci dost citim. Preto rozmyslam o tejto jednoranovej gulovnicke, ktora je omnoho lahsia. Chcel by som vyskusat kaliber 8x57 no uvidim aky bude ten spatny naraz.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.115 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 671 návštevníkov a žiadni členovia on-line