steyr mennlicher

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26963 od miso
steyr mennlicher bolo vytvorené miso
Aj tak to máš napísané zle, načo si otváral tú istú tému znova? Nechcem tu pôsobiť ako policajt na témy, ale hrozne ma to rozčuľuje, je tu už hrozný bordel...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27017 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému steyr mennlicher
Rad by som tymto apeloval na admina tejto stranky.. Skus sa zamysliet na nejakou ketegorizaciou tem vo fore. Takto je to velmi neprehladne. A neviem ci je to technicky mozne ale neslo by zaviest nejaky filter, aby sa neotvorila nova tema, ak uz je jedna s podobnym nazvom otvorena. Dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27040 od Johny888
Odpoveď od Johny888 na tému steyr mennlicher
prepáčte mi to ale ked som si vytváral túto tému z ničoho nič sa reštartoval PC a odoslalo to dvakrát . za pochopenie vopred dakujem .
<br/> nechcel som tu robiť zbytoční bordel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27283 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému steyr mennlicher
Súhlasím, ale je to problém predovšetkým admina.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27284 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému steyr mennlicher
Daj dokopy nejaký list redaktorovi a budeme mu to posielať dovtedy, kým tu neurobí poriadok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27305 od miso
Odpoveď od miso na tému steyr mennlicher
Myslím,že list nie je potrebný,Taki aj Laci to tu určite sledujú, možno už aj podnikli nejaké kroky...ale zišla by sa nejaká reakcia, nech nemáme pocit jednosmernej komunikácie....8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #27308 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému steyr mennlicher
Tak pána redaktora skúsme pekne poprosiť. Možno to skôr zaberie. Ale už to fakt potrebuje nejaké seriózne triedenie. Však pán redaktor.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30512 od frenki
Odpoveď od frenki na tému steyr mennlicher
Už som síce napísal príspevok ohľadne tohto problému v inej sekcií, ale spýtam sa na skúsenosti s puškami steyr-mannlicher v tejto sekcii. Kúpil som pušku od tohto výrobcu v kalibri 8x57JS, rok výroby asi 2004 /takéto číslo som našiel na vnútornej strane pažby pod hlavňou/. Kúpil som ju v komisii. Problém spočíva v tom, že pri odpálení bez ostrého náboja mi záverová kľuka poskočí smerom nahor asi 3-5 mm. Neviem či je to normál alebo je to výrobná chyba. Jeden puškár tvrdí, že je to spôsobené väčšími výrobnými toleranciami, predajca zbraní Kuruc hovorí, že je to normál. V obchode som skúsil úplne novú pušku a pri výstrele sa záverova kľuka mierne zachvela. Ak máte niekto skúsenosri s týmto typom zbrane, poraďte, prosím. Napísal som mail výrobcovi, ale zatiaľ mi neodpovedali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.049 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 312 návštevníkov a žiadni členovia on-line