Turecké brokové kozlice Yildiz

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27902 od Elo
Turecké brokové kozlice Yildiz bolo vytvorené Elo
Máte niekto praktické skúsenosti s brokovnicami tejto značky? Cena je lákavá,ale na turecké značky ZAFER, OPTIMA a GAZELLE som nepočul veľa chvály....:(
<br/>Takže sa obávam, či to nebude niečo podobné, len v bledo modrom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27904 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Turecké brokové kozlice Yildiz
mal som zafer...nejako ma to nenadchlo...inak spracovanie bolo nádherne...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27905 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Turecké brokové kozlice Yildiz
Broková kozlica gazelle vydržala synovi takmer nepoužívaná skoro tri roky. Potom zrelá na znehodnotenie. Pod nejakého &quot;stredného taliana&quot; napr. Fair by som nešiel. Ak niečo na oplieskanie do honu, tak čecha alebo rusa od ruky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27913 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému Turecké brokové kozlice Yildiz
Akela asi nebude na turka setrit chvalou..:]:] Skus si pozriet temu Negativna reklama a bude mat jasno. Na ten YILDIZ som kukal na nete uz davnejsie ale bojim sa toho ovela viac ako IŽ. Tak co UŽ..:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27922 od Elo
Odpoveď od Elo na tému Turecké brokové kozlice Yildiz
Veď práve, že som čítal, aké patálie mal Akela s reklamáciou Gazele v tom nemenovanom poľovníctve....
<br/>Vzhľadovo a aj cenovo sa mi ten Yildiz pozdáva - no som na rozpakoch, ako to bude s kvalitou. Zbraň chcem striedavo používať na poľovačky a príležitostne na strelnicu, no nie žiadne strelecké prebory, kde sú &quot;žeravé&quot; hlavne. Teraz mám ruskú klasiku Baikal IŽ 27-EM, predávam ho a uvažujem o niečom s jednospúšťou, výmenné choke - a samozrejme za primeranú cenu. Vraziť cca 25 - 30 tis. do brokovnice sa mi zdá priveľa, keď už, tak tie prachy radšej do kvalitnej guľovnice alebo guľobroku (ale tie momentálne mám
<br/>:D)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27932 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému Turecké brokové kozlice Yildiz
Presne.Kamos mal tez Gaz.a nadaval.Cely stastny,ze sa toho zbavil.Takmer zadarmo.
<br/>Ja uvazujem o Marocchi.Vela toho neastrielam z brok. tak to bude stacit.Da sa zohnat pod 30tis.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27935 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Turecké brokové kozlice Yildiz
ako som písal...mal som zafer....super bolo drevo..(po 1/2 roku som ju predal a kúpil som berettu ultralight....dúfam že ma tu nikto neukameňuje ale drevo bolo rovnako pekné a dobre spracované ako na tej berette...)inak aj vonkajší celkový vzhľad bol dobrý....detail už až tak nie...poistka sa brutálne hýbala a bolo otázkou času kedy odíde...čo mi chýbalo boli ejektory , to že zbraň automatický nezaisťuje a nebolo možné voliť hlaveň(poradie)...a možno aj trochu vyššia váha..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27936 od mirob
Odpoveď od mirob na tému Turecké brokové kozlice Yildiz
ešte než som kúpil berretu tak som pozeral kadečo....tiež som nebol ochotný dať (vtedy)tolko peňazí...lenže...všetko medzi tur., rus. a povedzme berettou bolo nepresvedčivé...Fair okolo 35, ČZ okolo 40 malo ešte ďaleko od renomovaných značiek...samozrejme že aj fair má model porovnatelný s berettou ale je aj tak drahý....je to ťažké...tiež som si povedal že nikdy nedám toľko peňazí za brok...ale po peripetiach a kompromisoch som tam skončil...inak aj beretta sa môže pokaziť...potom je to nakonec otázka penazí..keď mám naozaj len 30 tis ,tak asi tam budem vyberať...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28099 od axon
Odpoveď od axon na tému Turecké brokové kozlice Yildiz
Minulý štvrtok som mal túto brok.kozlicu v ruke v predajni v okrese NZ (predajňu neuvádzam aby som nerobil reklamu). Bola v kal. 12/12x76, vyťahovače. Porovnával som ju s brokovými kozlicami IŽ 27 a TOZ. Yildiz - drevo - celkom slušné, spracovanie tiež, vážila o niečo menej ako ižka. Mne nesedela do ramena, nakoniec som zobral ižku a zatiaľ som spokojný... TOZka mala divne široké podpažbie. Tá moja nie je Beretta ale na &quot;podopieranie&quot; do pohonu stačí.....:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28102 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Turecké brokové kozlice Yildiz
axon, sice od temy ale aku si bral izku? si snou spokojny?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28107 od axon
Odpoveď od axon na tému Turecké brokové kozlice Yildiz
Zobral som IŽ 27 jednospúšť, vyhacovače, niklová baskula, kal. 12/76. Zatiaľ všetko funguje ako má, vyhadzovač ešte neodletel :D, vyhadzuje iba vystrelenú nábojnicu, môžeš si vybrať, ktorú hlaveň odpáliš ako prvú (posunutím spúšte dopredu ako pri francúzskom napináčiku). Ako sú Rusi známi, pomerne ťažko sa zatvára a otvára. Podľa predavača toto je známa choroba rusaliek, tvrdil že sa to vychodí. Inak som celkom spokojný, za tie peniaze. A vážne nechápem, komu &quot;šlohli&quot; také nádherné drevo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28110 od sibo
Odpoveď od sibo na tému Turecké brokové kozlice Yildiz
dik ja tiez uvazujem nad IZ27 Sporting takze si mi pomohol.
<br/>
<br/>dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28246 od maconr
Odpoveď od maconr na tému Turecké brokové kozlice Yildiz
Ja mam Zafer.Dost kope, ale po malych upravach to ide v pohode...zatial som mal problem &quot;len&quot; s tym ze mi vystrelilo udernik...na polovacky celkom ujde na gulasovky to nieje bohvieco...
<br/>Chcel by som sa spytat ci mi neviete poradit ci sa da s tou mojou Zafer brokovnicou strielat aj s-bal kedze ma cokovane hlavne...dakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.068 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 286 návštevníkov a žiadni členovia on-line