BRNO Super

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28123 od meszarosoto
BRNO Super bolo vytvorené meszarosoto
Poslednú dobu počujem samú chválu na túto kozlicu od starších poľovníkov. Napriek tomu je to zriedkavá zbraň (hlavne u nás). Pár som ich videl v Maďarsku na spoločnej. Má niekto s touto zbraňou osobné skúsenosti. Uvažujem si nejakú zohnať. Brokovú aj s výmennými hlavňami GB ak je to vôbec možné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28167 od RadekS
Odpoveď od RadekS na tému BRNO Super
Je to velice povedená zbraň z moc kvalitního materiálu a v čechách ceněná zlatem. Zpracování supr, taková lepší třída. Já jsem lovil s tímto kulobrokem v době studií bylo to 12/7x65R a mám na něj supr vzpomínky. Kdybych na nějaký narazil a měl bych na něho peníze, hned bych si ho koupil ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28186 od michaLL
Odpoveď od michaLL na tému BRNO Super
mam jednu doma aj s vymennymi hlavnami. je v super stave a nemam co by som na nu povedal zleho.len chvala.najdi si ak chces prispevky Dr.Hanaka. Ja som ju kupil za 40 s hlavnami a optikou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #28283 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému BRNO Super
Brokovnicu som už zohnal a je naozaj v perfektnom stave. Ešte by som potreboval výmenné hlavne ( trap a GB ). Skúšal som ich viacej na strelnici a môžem povedať, že žiadna zbraň my tak nesedela ako táto. Ak niekto vie poradiť tak ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29163 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému BRNO Super
Vie niekto poradiť, že aké výmenné hlavne sa vyrábali k 571.1 ( Brno super ).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29174 od jozef_capka
Odpoveď od jozef_capka na tému BRNO Super
O tejto zbrani máš podrobne písané v rubrike Užívateľom-Zbrane -úplne naspodu.Keď sa môžem opýtať ,čo si za ňu dal.Dík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29182 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému BRNO Super
Spomínanú rubriku som čítal ale nie je mi z toho úplne jasné, že ako sa tieto hlavne dajú kombinovať v jednotlivých verziách ( ak je to vôbec možné). Ináč bolo to za 18000,-.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29219 od dusab
Odpoveď od dusab na tému BRNO Super
Hlavne sa daju kombinovat tak, ze na dvanastkovu baskulu pasuju dvanastkove hlavne. samozrejme teoreticky, prakticky samozrejme po dolicovani a aj to nie kazde. Vymenne gulobrokove hlavne na BS uz na 95% nezozeniete (nie je to ZH-cka...), ak chcete tak jedine dat vyrobit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.088 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 340 návštevníkov a žiadni členovia on-line