270 Winchester

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32222 od tomas099
270 Winchester bolo vytvorené tomas099
Mám ho a som spokojný

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32227 od Igor
Odpoveď od Igor na tému 270 Winchester
Fajn skvelé to sme chceli všetci počuť ... za to si tu musel založiť dalšiu zbytočnú tému, stačilo sa pozrieť do kategórie strelivo ... NO COMMENT !!! :{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #34655 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému 270 Winchester
Mám ho a som taktiež spokojný, momentálne testujem puškohľad nikon monarch a strelivo S&B PTS. Nechcem zakladať novú tému, preto sa pýtam: Dá sa použiť na ZKK 600 nemecký napinák, ak áno, kde sa dá kúpiť prípadne vyrobiť. Donedávna som používal francúzsky, ale ten mi pripadá ako kolík a je moc posunutý vpredu. Vymenil som ho za klasický kohútik, ale ten je predsa len tvrdý- dá sa prípadne zjemniť?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #34656 od Akela
Odpoveď od Akela na tému 270 Winchester
Mne robil na ZKK klasickú spúšť s napináčikom puškár z LC. Napináčik bol jemný ako som potreboval - nastaviteľný a napínal sa takmer nečujne. Skvelá práca. Aj spúšť bez napináčika šla výborne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #34665 od lrentka
Odpoveď od lrentka na tému 270 Winchester
Tú klasickú spúšť zjemňoval puškár? Ak to nebude reklama, tak napíš kontakt na toho puškára, prípadne pošli na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Ďakujem za informáciu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.096 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 695 návštevníkov a žiadni členovia on-line