BROWNING ??

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31094 od Kulovnice
BROWNING ?? bolo vytvorené Kulovnice
Dobrý den..
<br/>Rád bych slysel Vase názory na tuto znacku sportovních brokovnic..Nejvice me zajíma asi model Grand Prix..Jaké máte s touto zbraní zkusenosti ?..Vololi by jste radeji browning,nebo konkurencní berettu? Napr. 682....Mám zkusenosti pouze s půjceným browningem..zbran chci porídit pouze na strelnici..Lovit s ní urcite nebudu.Poradtte prosím který model,pripadne která znacka je podle vás lepsí..Dekuji

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31097 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému BROWNING ??
....ak nekupis Berettu 682 Gold E a hore, (napr. SO Modely) tak radsej kup Browning! Hoci lacnejsie Beretty su pomerne dost pouzivane nevydrzia tolko co Browning!
<br/>
<br/>Pouzivam Browning Citory,Superposed, 425, 525 a Ultra Sporting. Superposed a Ultra maju uz kazda min. 50000 prefiltrovanych nabojov --bez akehokolvek problemu! Mal som Berettu 682 Gold, a 682 Gold E. Model Gold mi zacal kaslat ani nie do 30000 vystrelov!
<br/>
<br/> Gold E vydrzal, avsak mi sedi viacej egronomika Browningu, tak posiel aj Gold E!
<br/>
<br/>Cenove-Browning za peniaze je pomerne dost lacnejsi nez Beretta, ktora dostala zvuk natlakom na trh s lacnejsimi modelmi, co vsak je uz ina zalezitost!;):)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31157 od Andrejoff
Odpoveď od Andrejoff na tému BROWNING ??
No tak tato otazka zaujima aj mna! je lepsi browning ultra alebo beretta 686E trap ?? ake su u ktoreho vyhody a nevyhody ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31158 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému BROWNING ??
...ak mas na mysli Berettu gold E, tak ta ma svoju kvalitu, avsak to iste a to same ma( a ak nie aj mechanicky viac ) Browning Ultra---rozdiel? Beretta 686 Gold E je okolo 2000 USD drahsia nez Ultra!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31159 od Andrejoff
Odpoveď od Andrejoff na tému BROWNING ??
MAm na mysli berettu 686 E ale nie gold! iba trap lebo mozem kupit tu a este browning ultra sporting tak neviem sa rozhodnut

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31161 od Peter33
Odpoveď od Peter33 na tému BROWNING ??
Ale no tak, Andrej a taká gumipuška na jarabinu by ti nestačila???Veď aj s tým by si mohol trafiť toho asfaltového holuba!!!:]:]:]Ináč zdraví ťa ten z Brezovej!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31162 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému BROWNING ??
Ultra Sporting!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #31168 od Andrejoff
Odpoveď od Andrejoff na tému BROWNING ??
zdarec peto

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31542 od moron
Odpoveď od moron na tému BROWNING ??
Ahoj stefan, mám doma Berettu Gold sporting ve 12/76, získal jsem ji starší, ale v dobrém stavu, má černá porvch baskule bez dalších rytin jen s tenkou linkou - to jen pro upřesnění modelu. Jakž takž mi sedí ale na střelnici se dostanu jen párkrát do roka a na lov používám dvojku rusandu(hlavně 74 cm), protože většinou lovím se psem a prolízám i nejrůznější bordely apod. tak je beretta pořád doma ve skříni. Uvažuji o výměně a to za lehkou zbraň (nechce se mně tahat už těžší zbraně,ale nechci jít od nějaké lighty), ale zvažuji brokovnici ráže 20/76 s vyhazovači a třeba i pevným zahrdlením, délka hlavně tak 66cm.Mimo starých zbraní třeba i dvojek(ty jsou ale komorovány jen na 20/70) se dívám i po nových a rád bych si nechal poradit co by jsi mi doporučil právě od browningu? I vzhledem kurzu by to mohl být dobrý kup. Drobnou lovím v polních revírech, do bažantnice a na vodní pernatou se dostanu vyjímečně. Díky za radu ahoj rosťa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31606 od Kulovnice
Odpoveď od Kulovnice na tému BROWNING ??
Zdravím,
<br/> chtěl bych poprosit o informaci, za kolik se dá na slovensku pořídit nová kozlice Browning Grand Prix, případně jiné modely brokových kozlic tohoto výrobce..Případně kontakt na prodejce.Jsem student.Děkuji mnohokrát...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31698 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému BROWNING ??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31719 od Kulovnice
Odpoveď od Kulovnice na tému BROWNING ??
Děkuji..ale na techto schrankach jsem nenalezl ani jednu brokovnici..:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31746 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému BROWNING ??
Citory:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32005 od gabko_ke
Odpoveď od gabko_ke na tému BROWNING ??
nazdar mam automat 16 a rad by som vedel ako sa pohybuju ceny takychto zbrani pripadne keby som ju cel predat kolko za nu pytat, hlaven uz zrkadlova nieje ale je nanovo komplet zacierneny a pazba i predpazbie je vyrezavane
<br/>
<br/>za kazdu odpoved vopred diky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32006 od gabko_ke
Odpoveď od gabko_ke na tému BROWNING ??
obrazok este pridavam nekolko mi ho predtym nevzalo [img]www.securtex.cz/zbrane/733.jpg[/img]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32023 od Igor
Odpoveď od Igor na tému BROWNING ??
Browning Auto 5 - prvá masovo rozšírená samonabíjacia brokovnica, dnes už skôr veterán a historický kúsok ako zbraň súčasného poľovníka. Hodnotu má skôr pre zberateľa v dobrom pôvodnom stave, bez úprav. Ceny sa pohybujú cca. okolo 6-7 tisíc Sk,-, samozrejme ak nájdeš niekoho, kto je to ochotný za tie peniaze kúpiť. Pokiaľ by si moc chcel môžem ty dať kontakt na človeka, ktorý ohodnocuje zbrane ale myslím, že v tvojom prípade je to bezpredmetné.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.073 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 256 návštevníkov a žiadni členovia on-line