Samonabíjacia guľovnica Browning

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31690 od Karolino
Samonabíjacia guľovnica Browning bolo vytvorené Karolino
Dobrý deň, prosím Vás kto má akekoľvek skúsenosti so samonabíj.guľovnicou browning BAR, kde je možné získať informácie v slov.jazyku, streľba z posedu s optikou a na spoločných poľovačkách. Ďakujem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31697 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Samonabíjacia guľovnica Browning
Kamarat ma takyto automat.Strasne nerad stojim vedla neho na spolocnej,lebo sa mu obvykle druhy alebo treti naboj vzprieci a potom s tym hrka,sklbe a neviem co vsetko este robi a akurat odplasi ostatnym zver.Nedal na dobre rady kamaratov,ze ked automat tak jedine Benelli,alebo cakat na Sauer 303,kym na nom vychytaju chyby.Mozno ta laka nejaka vyhodna ponuka,ale radsej tuto volbu este prehodnot.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31747 od Igor
Odpoveď od Igor na tému Samonabíjacia guľovnica Browning
Táto zbraň nemá odnímateľný zásobník tak ako sme bežne zvyknutý ani nábojovú schránku ale niečo medzi a to odnímateľnú nábojovú schránku, ktorá sa nasadzuje na výklopný kryt zásobníkovej šachty. Predná hrana tej schránky je rovná a pravdepodobne bude záležať na type použitého streliva resp. tvare strely aby došlo k spoľahlivému zasunutiu náboja do komory. Je to ale len moja domnienka...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31753 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Samonabíjacia guľovnica Browning
Igor,robilo mu to zatial s kazdym strelivom co tam naladoval.Dufam,ze toho roku sa uz na to vykasle a da to prec...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #34879 od Bord
Odpoveď od Bord na tému Samonabíjacia guľovnica Browning
Mám browning Bar v 300WM 8 roků a zatím žádný problém.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35563 od gabanyi
Odpoveď od gabanyi na tému Samonabíjacia guľovnica Browning
Bord, som rád, že aspoň jedna dobrá informácia. Kúpil som predsa Browning Bar kal. 308 W, zatiaľ som strieľal na strelnici , som veľmi spokojný so vzhľadom , stabilitou pri streľbe, kvalitou prevedenia, vzpriečenie nábojov nenastalo ani raz. Teším sa na spoločné poľovačky na diviačiu s touto zbraňou.Aké máte ďalšie skúsenosti, alebo či si mám dokúpiť zasobník, momochodom je perfektne osadený do pažby.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.141 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 193 návštevníkov a žiadni členovia on-line