Odobratie zbrane na expertízu - skúsenosti

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31763 od 0915
Máte s tým niekto skúsenosti? Ako dlho to trvá a čo sa stým dá robiť? Koncom októbra mi zobrali guľovnicu (30:30WIN) na expertízu a policajti mi stále nevedia povedať kedy pride naspäť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #31803 od johny
Podľa mojich skúseností v krimilanilstickom expertíznom ústave je zbraň hotová tak do dvoch týždňov a to som ju posielal keď vrcholila zbraňová amnestia. Ostatný čas je ten, ktorý zbraň leží v trezore na OR PZ. Teda ak ti ju zobrali v októbri, opýtaj sa kedy ju odovzdali do ústavu. A na základe čoho ti ju prosím ťa zobrali??? Ak smiem vedieť. Možno tam je dôvod tej dlhej doby ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #31807 od tajfi
ten čas je normalny ja som tam guľovnicu 7 mesiacov a kamarat 13 mesiacov.ale ako Johny povedal v bratislave moze byt hotová len ORPZ ju este nedoviezlo a vyhovárajú sa na expertízu aby sa ta striasli

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #31857 od 0915
Niekde niekto s takým kalibrom upytliačil srnca a tak ich náhodným výberom pár stiahli. Pritom v tom čase bola guľovnica na oprave u puškára na čom mám aj doklad ale je mi to prd platné. Ináč je to strašný bordel že v najväčšej poľovníckej sezóne ti zoberú zbraň a ťahá sa to tak dlho.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #31859 od Igor
Nikdy sa to nedeje náhodným výberom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #31866 od kettneR
Odpoveď od kettneR na tému Odobratie zbrane na expertízu - skúsenosti
presne tak. Náhodný výber nefunguje v takomto niečom. Ide sa skôr poďla okruhu podozrivých.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33429 od 45_70
ja tam mam tiez moju marlinku uz 5 mesiac. Povedali mi ze beru vsetky marlinky v 30-30 , poznam dve tu v okoli ktore neziadali, tak ze to bude asi nahodny vyber alebo take nieco.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33431 od vajlo
zddravim to nebude nahodny vyber ale nahodne tajomstvo!!!! chlapec ktory mi predaval gb. tiez ma takuto zlu skusenost ,kupil novy gb. a oni mu ho jednoducho zobrali!!! uz ani neviem kolko mesiacov mu ho drzali POZOR! do dneska bez vysvetlenia! a sranda bola ze z jednym tym policajtom ktory prac. na useku zbrani chodil do skoli -cize poznali sa ,no ani ten mu nechcel alebo nemohol povedat co mu s flintou robia! co sa dnes deje to je svinstvo!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33434 od LEON
asi policajti namaj flinty tak si doplňují výzbroj takhle :(:(:(:]:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 týždnami #33436 od vajlo
mozno mas pravdu, ale chlapec bol inac nestastny! chudak kupil si flintu a tie svine mu ju zoberu! a ked im vravel ze to da na sud tak mu zapotili daky paragraf a poslali ho do p...! on vravel ze mal dake indicie ze policajti potrebovali dake zbrane vykryt alebo take nieco ,celkom som to nepochopil ,ale daco strasne!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 dňami #34156 od tomi
Zdravim.
<br/>Ja som mal vlani na expertíze brokovnicu z dôvodu znehodnotenia. 3/4 roka som na to čakal, dosť dlho to ležalo na OR PZ. Keď som sa informoval týždenne, vyhovárali sa na expertízu, hoci to ešte ani tam neposlali. Preto idú naše odvody na ich platy? My ich živíme a nakoniec oni nás doj.... . :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 dňami #34161 od lacco1
Odpoveď od lacco1 na tému Odobratie zbrane na expertízu - skúsenosti
Co ja viem, z mojich zdrojov, mám tam nejakých známych, majú tam na stole strašne veľa zbraní z amnestie. Niekto čaká aj 2 roky. Ale keď je známy dá sa to vybaviť skoro na počkanie.Lepšia flaštička a hotovo.Osobná skúsenosť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #34556 od 0915
Po 6 mesiacoch čakania je MARLIN už doma. Konečne!!! Také niečo je možné len v takom bordely ako je na slovensku. Všetkým podobne postihnutým prajem veľa trpezlivosti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 9 mesiacmi #62559 od janci250
Odpoveď od janci250 na tému Odobratie zbrane na expertízu - skúsenosti
TO nemysliš važne že mi idu zobrať zbran kôli dakemu k......y na 6mesiacou?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.083 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 123 návštevníkov a žiadni členovia on-line