Guľová kozlica ZH 348

pred 16 rokmi 2 týždnami #34453 od forester01
Guľová kozlica ZH 348 bolo vytvorené forester01
Má niekto skúsenosti s touto zbraňou? Privítam každú informáciu. Ďakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 týždňom #34781 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému Guľová kozlica ZH 348
Rozmýšľam o zakúpení tejto zbrane. Vie sa niekto podeliť so skúsenosťami s ňou?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35447 od grizzly
Odpoveď od grizzly na tému Guľová kozlica ZH 348
nazdar, tiež som si ju kúpil, kaliber 7x65R/7x65R. ja som spokojný najmä na spoločné poľovačky na diviakov je vynikajúca. v prípade potreby sa dá nastaviť aj vzájomný sústrel hlavní, pretože nie sú na pevno spojené. na môj vkus je trochu priťažká, bez puškohľadu dobre do štyroch kíl, ale pokiaľ nie si z kvetu makového tak ti to nemôže nijako prekážať.
<br/>Lovu zdar škodnej zmar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35500 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Guľová kozlica ZH 348
ZH 348 je vždy 7x65R/7x65R. ZH 344 je 7x57R/7x57R a ZH 349 je 8x57IRS/8x57IRS. Ja mám 344. Chodím s ňou von 3x častejšie ako s guľobrokom, najmä v ´hlavnej´ loveckej sezóne.. Chcem sa spýtať - o tom sústrele hovoríš teoreticky, alebo si si ho už prakticky skúšal meniť/nastavovať - či už sám alebo u niekoho? Ak áno, tak budem mať ďalšie otázky, tá moja sústrelovo nie je bohviečo, hoci mám svojský spôsob ako to v streleckej praxi vykompenzovať, no chcel by som ju ´ponapraviť´.. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 11 mesiacmi #35545 od grizzly
Odpoveď od grizzly na tému Guľová kozlica ZH 348
zdravím ťa, nastreľoval my to brácho-puškár samouk. keď som ju kúpil išli vertikálne od seba cez 20cm teraz zhruba na 80m vertikálne &quot;skoro&quot; presne a horizontálne cca 10cm. takto som s tým celkom spokojný - zvykol som si na to aj pri streľbe. inak ďalej som nad tým ani nešpekuloval, ale verím, že šikovný puškár by to vedel zohrať oveľa kvalitnejšie.
<br/>treba vyskúšať veľa zdaru

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.041 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 216 návštevníkov a žiadni členovia on-line