repelentne prípravky-hlavne proti komarom

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37030 od maruk
po prehladaní fora a bezvýslednom hľadaní pomocou vyhľadávača som založil túto tému,lebo včera som bol nútený opustiť revír -vyhnali na komáre.Doposial som používal Autum-plná spokojnosť-včera s novým balením-koniec sveta.Chcem počuť Vaše nazory nielen na účinnost voči hmyzu,ale aj na ich pôsobenie na zbrane,pažby,triedre,...Dík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37060 od miros
Odpoveď od miros na tému repelentne prípravky-hlavne proti komarom
doporucujem moscitoss jedna sa tusim o francusky prirpravok sice je o hodne drahsi ako ostatne ale ucinost je super polujem na juhu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37066 od Akela
Odpoveď od Akela na tému repelentne prípravky-hlavne proti komarom
Používam maďarský prípravok Szuku a nemá chybu. Aj včera som ho musel použiť, skoro ma zožrali potvory. Ihneď som mal pokoj. Trochu vonia čo je chyba, ale za ten pokoj to stojí. Kupujem ho v rybárskych potrebách.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37068 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému repelentne prípravky-hlavne proti komarom
Tono, masť alebo sprey? A v ktorých rybárskych potrebách? U vás v Krtíši? Pýtam sa, lebo som masť dakedy dávno si vozil z Maďarska a bol som s ňou super spokojný, ale teraz som to už dávno nijkde nevidel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37074 od Akela
Odpoveď od Akela na tému repelentne prípravky-hlavne proti komarom
U nás v rybárskych to majú, preferujem spray. Od masti si logicky mastný, moja guľovnica to nemá rada. Keď sa ponatieram sprayom, ruky poutieram o kolená, lebo štípu aj na vypasovaných miestach a mám relatívne čisté ruky. Ale Szuku nemá chybu. Vždy sa snažím vydržať čo najdlhšie bez neho, ale potom v panike zalovím v ruksaku a je to pohoda, akurát voniaš ako kurvin kufor, ale dá sa to vydržať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37075 od Akela
Odpoveď od Akela na tému repelentne prípravky-hlavne proti komarom
V tých hviezdičkach bol teda šľapkin kufor, dúfam že ma to neresetne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 8 mesiacmi #37086 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému repelentne prípravky-hlavne proti komarom
celkom dobre je aj sa nadopovat vitaminom B komplex pred vychadzkou asi tak 1-2 hodini si zobrat tak tri male tabletky celkom to pomaha a plus nejaky repelent.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.086 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 299 návštevníkov a žiadni členovia on-line