Nádorové ochorenia srnčej zveri

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45254 od miros
Odpoveď od miros na tému Nádorové ochorenia srnčej zveri
kobra mam dojem ze davat rovnatko len na odstrel = nador je hodne zjednodusene diviacia zver sa podla mna na jesen stresuje daleko viac ako srncia a zatial som taketo ochorenie nezbadal ani ja ani nikto z okruhu znamich
<br/>od veterinarou udaj zatial nemam ale badat ze srncia zver je tymto ochorenim zasiahnuta v uzemi kde tecie Morava Dunaj a nieco som pocul ze uz bolo nieco malo strelene na dolnom toku Vahu a co sledujem po kamosoch nikto to neako extra nerozkecava ale ten narast poctu u mne osobne zacina nieco nepekne signalizovat ze to asi len tak jednoduche nebude a v odbornich clankou je minimum mam dojem ze aj veterina mom nevie presne povedat o co ide

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 1 mesiacom #45307 od miros
Odpoveď od miros na tému Nádorové ochorenia srnčej zveri
kobra nic vzlom hodne zo vsetkeho len omacka skoro ako v Senci na veterine ale dôkaznost žiadna takmer vsetka zver sa u nas poluje v case v zniku novej dalsej populacie +- zere to iste, to iste pole ten isty stres tadialto cesta podla mna nejde na moju otazku ci je srncia zver vnimavejsia ziadna odpoved, mas info o podobnom probleme u srncej trebar oblast stred alebo sever Slovenska ja nie taktiez z Rakuska mam info ze sa co to strelilo pri Morave a Dnaji v Madarsku obdobne a z Ciech nikto nedal info zatial
<br/>ak ma podla mna platit to co tu prezentujes tak diviak podla toho co kazdorozne na jesen zazije tak uz davno mal fungovat snad len ako spomienka

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.097 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 301 návštevníkov a žiadni členovia on-line