Vlak zrazil jelena - polovnik si odrezal hlavu

pred 14 rokmi 19 hodinami #54429 od viktormt
Vlak zrazil jelena - polovnik si odrezal hlavu a telo nechal tak.. teraz bude stihany..
<br/>
<br/>dalsi pripad toho, ako polovnici OCHRANUJU ZVER..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 19 hodinami #54431 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Vlak zrazil jelena - polovnik si odrezal hlavu
čo to trepeš,vytrhnute z kontextu ,cela TV Markiza,jelen už bol v pokročilom štadiu rozkladu a polovny hospodar zobral hlavu ktora už pomali ani na ničom nedržala ,akurat už sa mali len postarat o zbitok zhnitej kostrya odpratat to s tadial preč a taky neviem čo to ma spoločne s ochranovanim zveri pred vlakom čo s tym maju polovnici spoločne

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 14 hodinami #54442 od chanel1092
Odpoveď od chanel1092 na tému Vlak zrazil jelena - polovnik si odrezal hlavu
viktorko-viktorko....bolo pre teba životne dvoležité zakladat tieto nezmyselné vlákna...??? urobil si si za ne do denníčka čiaročku-splnené rok 2010...rovno pod opravu tvojho chrupu.... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 12 hodinami #54443 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Vlak zrazil jelena - polovnik si odrezal hlavu
Polovnik si odrezal hlavu?????????????8o8o8o... a telo tam nechal???? pre kristove rany, ako potom skoncil ten jelen?:x:x:x:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 5 hodinami #54449 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Vlak zrazil jelena - polovnik si odrezal hlavu
:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:],to som si ani nevšimol ,že vlastne polovnik si odrezal hlavu štefan dakujem za upozornenie,tim padom sa meni zmysel mojho prispevku:]:]:]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 4 hodinami #54451 od Tomas
„Vlak zrazil jelena - polovnik si odrezal hlavu a telo nechal tak“ :x:x:x samovrah jeden ten poľovník... :liar::D Tu sa ukazuje úroveň týchto radikálnych extrémistických skupín, ktorý bohužiaľ nevedia správne sformulovať čo i len jednoduchú frázičku. Následné ničím nepodložené ataky len diskreditujú našu odbornú komunitu pred laickou verejnosťou vďaka takýmto ľuďom, ktorý možno niekedy ani nevedia za čo bojujú, často sú vzdelanostne na slabučkej úrovni poznania danej situácie. Odporúčal by som polícii spraviť radšej protidrogovú prevenciu na stretnutiach týchto zelených extrémistov. To by bolo výsledkov a samotného by ma zaujímal ten výsledok...:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.092 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 861 návštevníkov a žiadni členovia on-line