Lov Rysa "Povolený"

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #57724 od Lesanek
Odpoveď od Lesanek na tému Lov Rysa "Povolený"
P. jager v záujme spravodlivosti a dodržoavania predpisov Vám chcem pomôcť, nemusíte ma rešpektovať, sle skúste sa poradiť u ľudí znalých veci a uvidíte, že mám pravdu. Vo vašom prípade orgán činný v trestnom konaní posúdzuje či bol alebo nebol spáchaný TČ. Ak OČ v TK posúdi vec ako priestupok je na rade OLÚ. Nezavislé na tom výsledku je potrebné vyvodzovať dôsledky ihneď z porušenia poľovníckych predpisov SPK a SPZ aj PZ. Totiž môže sa stať aj taký prípad, že poľovník nespácha ani TČ ani priestupok, ale kľudne porúši vnútorné predpisy SPK, SPZ alebo PZ a tu treba konať prislušnými disciplinárnými orgánmi. V praxi je to tak, že sa čaká na výsledok TK a medzitým úplynú lehoty na postih v ramci vnútorných predpisov SPK, SPZ alebo PZ. Mám z tým skúsenosti. Potom sa často stáva, že Tí čo špinia naše poľovníctvo sa smejú a ešte povzbudzujú ďalších k podobným činom s vedomím, neboj sa nič sa Ti nestane.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #57726 od jager
Odpoveď od jager na tému Lov Rysa "Povolený"
palo75, skontaktuj sa so mnou.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #57746 od krsta
Odpoveď od krsta na tému Lov Rysa "Povolený"
dik. naša DR už začala konať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 5 mesiacmi #57823 od jager
Odpoveď od jager na tému Lov Rysa "Povolený"
Účastníci SP z 26.12., ako honci z BA, vedia o tom viac a údajne majú aj fotky na faceboku.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #58184 od Mary1
Odpoveď od Mary1 na tému Lov Rysa "Povolený"
svinstvo riadne, si pozrite radsej film Navrat rysov kolko starosti s tym bolo 2 roky a tu dajaki polovnici ci pytliaci si len tak zastrelia chranene zviera. Vsetko uz chranene musi byt, lebo uz vsetko vystrielali aj dive macky. O par rokov by tu nebol ziadny druh rysa ani divej macky. Neskutocne. Vsetko je skodna zver pre vas len na seba sa nepozriete kolko vy ste toho pozabijali. Sak to je priroda patria tam vsetky tieto predatori ktore sa potrebuju niecim zivit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #58191 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Lov Rysa "Povolený"
Netáraj hlúposti u nás je plno divých mačiek a aj preto, že ich nikto nestrieľa. Pravidelne ich na postriežkach pozorujem a aj s mladými sa pekne promenádujú. Samozrejme všade sa nájde nejaký hlupák, ako aj medzi vami, viď toto fórum. Vadí Tebe osobne, že v Rakúsku a Nemecku nežije ani kus medveďa? Ja viem, že to je od téme, ale ak sa touto problematikou zaoberáš, tak nám to skús vysvetliť, prečo má byť medveď len u nás a u nich nie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #58195 od Mary1
Odpoveď od Mary1 na tému Lov Rysa "Povolený"
dobre no tak mozno na tom uzemi kde to pozorujes sa najdu nejake ale aj tak ich je dost malo. Ale tu ide celkovo o zivocisny druh. Ved ani slony neziju u nas iba v Zoo ich mozme vidiet, ale keby ich uplne vystrielali tak to nase buduce generacie mozu ich mozu vidiet iba na obrazku alebo iba pocut o tom ,ze take zvierata vobec existovali na svete. Tu ide o zachranu zivocisnych druhov ktore ziju vo svojich uzemiach odjakziva. Ale ako vidim ludi ktori sa o to staraju aby tieto zivocisne druhy uplne nevymreli a na druhej strane ich praca je takto znicena zabitim zvierat tak toto je sila riadna.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #58203 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Lov Rysa "Povolený"
Nepleť slony do divých mačiek a o tom medveďovi u susedov nič? No to je fakt sila, aby som sa priblížil Tvojej terminológii.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #58208 od Mary1
Odpoveď od Mary1 na tému Lov Rysa "Povolený"
Slony to uvadzam ako priklad, ved aj ty tu pleties medvede do temy rysov tak co potom. Mas nieco proti tym medvedom ? ze preco by mali zit u nas ? je smutne , ze u nich neziju my by sme mali byt hrdi, ze u nas takyto tvor este existuje a chranit ho. A preco by tu mal zit ? sak je to jeho domov odjakziva tu zije tak ako ty preco tu zijes ? tak nIkto nema pravo niekoho vyhubit ci vyhnat z jeho domova. Vzajomne sa mame respektovat.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #58245 od pepco
Odpoveď od pepco na tému Lov Rysa "Povolený"
sice mimo temu, ale zaujimalo by ma co vedie tychto pseudoochranarov ist na polovnicke fora....zeby adrenalin al tupost? al ich nato niekto navadza?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #58250 od Tomas
Odpoveď od Tomas na tému Lov Rysa "Povolený"
Myslím si, že to robia jednoducho z potešenia a provokácie. Čakajú asi agresívne reakcie, aby mohli opisovať poľovníkov ako vulgárnu bandu, k tomu sa ale nikto neznižuje a tak rýpu ďalej. Napríklad taký Viktorko sa oháňa len tým IQ, popri tom by sa mal sám nad sebou zamyslieť... Ten už asi dostal blok na stránku, keďže sa mi stále nevyjadril pozvaniu na debatu... ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 4 mesiacmi #58279 od pepco
Odpoveď od pepco na tému Lov Rysa "Povolený"
je to mozne ze ho blokli, ale urcite je posrany, taky sa aj v lese boji,ten je macher len za pc, ubohe :-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58803 od abies
Odpoveď od abies na tému Lov Rysa "Povolený"
Krsik vie, kto to bol, kedy to bolo aj ako, len presetrovat sa mu to asi velmi nechce, lebo ma toho tiez dost na rovasi a mohli by sa ozvat ini, ktori zasa vedia rozne veci na neho. Z jeho pohladu by to bolo istejsie ututlat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58813 od krsta
Odpoveď od krsta na tému Lov Rysa "Povolený"
Važení čitatelia práve pre takéto príspevky ja toto forum neuznavám.Ved ked konam čestne tak nemam problem so zverejnenim svojej identity. Ja s tým problem nemam. Važený abies ak niečo máš na moju osobu tak to zverejni a čestne sa pod to podpíš,lebo to je jednoduche niekoho anonýmne osočovať a trepať nezmysly o rovaši. Každý mame nejaký, ja sa za ten svoj nehambim. Ak chceš vediet tak kontrolu sme vykonali a zaznam je k diospozícii , z jeho obsahom sa môžeš zoznamiť na našej OPK,avšak to by si musel-musela vystupiť z anonimity. Predmetnú vec stale šetria OČvTK. Na tvoje príspevky viac nereagujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58831 od abies
Odpoveď od abies na tému Lov Rysa "Povolený"
Keď toto fórum neuznávate, na čo sem potom chodíte a vypisujete o sebe aký ste čestný človek....? Ste tu každý deň a neuznávate to??? To je scestné.
<br/>Pán Kršík, budete si musieť zvyknúť, že doba ŠTB či PS VB - vašej domovskej organizácie - už skončila, ľudia môžu vyjadrovať svoje názory a aj anonymne.
<br/>A o Vaše reakcie na moje príspevky vôbec nestojím.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58842 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Lov Rysa &quot;Povolený&quot;
Ak uz nad niekym chcete vynasat súdy, tak by sa skutocne patrilo vystupit z anonymity.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58871 od abies
Odpoveď od abies na tému Lov Rysa &quot;Povolený&quot;
Aký súd tu bol nad kým vynesený? Malo by to byť poľovnícke fórum, nie dyslektické. Každý môže povedať svoj názor a ja mám na Kršíka názor jasný. Keď ho dnes vidím, vždy mi na ňom niečo chýba.... niečo, čo k nemu neodmysliteľne patrí... aha už viem- páska PS VB na ramene.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 13 rokmi 2 mesiacmi #58873 od pisatelxy
Odpoveď od pisatelxy na tému Lov Rysa &quot;Povolený&quot;
Keď to tak sledujem, ako pán Kršík / krsta / vedel, dňa 11.1.2011 odpovedať / jager - ovi / t. j. pánovi Učňovi jeho vlastným menom ? Žeby školenia ŠTB resp. PS VB ? Alebo nový Nostradamus ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60776 od jager
Odpoveď od jager na tému Lov Rysa &quot;Povolený&quot;
pan Kršik, uplynul takmer rok od barbarstva v PZ Lazoch pod Makytou, keď 26.12.210. upytlačili Rysa, ako sa tu o tom veľa popísalo. Môžete nás informovať čo vaša dozorná rada do dnešného dňa vykonala? A ako ste potrestali raubírov? A čo ste urobili pre dobré meno OPK v PB, aby nebolo poškvrnené ľahostajnosťou členov OPK, ktorí určite celú vec vyriešili. Zaslúžime si byť informovaný.
<br/>Zákon 274/2009 Z.z. Kto koná proti záujmom SPK dopúšťa sa ........ Preto si myslím, že odhaľovať TČ pytliactva je prioritným záujmom SPK a nepochybujem, že aj vaším.
<br/>Ďakujem
<br/>Lesu a Poľovníctvu Zdar!
<br/>
<br/>M. Učeň

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 6 mesiacmi #60828 od plantex
Odpoveď od plantex na tému Lov Rysa &quot;Povolený&quot;
A reakcia žiadna :(
<br/>Asi sa to pekne upratalo pod koberček v zmysle hesla zíde z očí zíde z mysle! :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.066 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 2371 návštevníkov a žiadni členovia on-line