prikrmovanie z Tesca

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61848 od DKo
prikrmovanie z Tesca bolo vytvorené DKo
www.polovnickakomora.sk/index.php?site=99&id=116[/]SPK a spolupráca s Tesco Stores SR

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61850 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému prikrmovanie z Tesca
hrozne ,vetšiu kokotinu už vymysliet pani z SPK nemohli,zhitym ovocim budeme krmit zver,to je vidiet aky su tam odbornici

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61852 od papo
Odpoveď od papo na tému prikrmovanie z Tesca
lubo, ale čo toľko kričíš, veď tu máš výsledok dvojročnej práce spk. investovali sme toľké milióny a keď sa máme mať lepšie, tak sa ti nepáči? zrejme to bude aj naplnenie sociálnych sľubov lebockého, že ak chceme aby sa naše rodiny mali lepšie, tak ho máme voliť. no nebudeme sa mať lepšie? budeme! veď sociálne slabším dovezú zdravú poživeň až pod nos - a vraj pre zver. dobre to ten súdruh vymyslel. akurát že trochu zver ukrátime o potraviny, ale tá si to ani nevšimne/ani tých obalov/... a keď to zistia homelessáci, tak uvidíš aký pohyb bude v revíroch! a zadarmo!!! ibaže by si opk nakúpili za naše peniaze džípy na rozvoz odpadu po revíroch a ešte nám to dali zaplatiť v kilometrovnom...
<br/>/príspevok je krátený/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61853 od DKo
Odpoveď od DKo na tému prikrmovanie z Tesca
spomínaná akcia nemá zmysel pre každého poľovníka, ale len pre tých, ktorí majú kde a čo prikrmovať

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61855 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému prikrmovanie z Tesca
ja nekričim ,len som konštatoval nazor

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61856 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému prikrmovanie z Tesca
len na margo toho prikrmovania ,poznam kopu združeni ktore sypu tony zhniteho ovocia a nepomaha im v tom ani Tesko,len takto verejne to priznat a z vedenia SPK , JE CHORE

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61857 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému prikrmovanie z Tesca
a snad ešte na koniec ,zaleži na pol. združeniach či taky odpad vezmu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61861 od papo
Odpoveď od papo na tému prikrmovanie z Tesca
juj, lubo, trošíčku zle si ma pochopil:-o... ja som to možno trochu nešťastne napísal, prepáč. no nevymýšľal som si, skutočne nám ten súdruh sľuboval to, čo som napísal.... www.polovnictvo.com/userimages/thumbs/1276243376.478340.800.jpg [/]kukni . no povedz mi, čím to je, že mu neverím ani slovo? mne to pripadá tak, že ten sa nám stará stále o väčšie platby a máme sa horšie, no faktom je, že on sa má lepšie. má skutočne vyvinuté sociálne cítenie. aj morálku poslanca. vôbec mu nevadí pytliačiť na štátnej pôde. taktiež mu vôbec nevadí, že sa stále cíti byť predstaviteľom spz, hoci nevie spochybniť fakt, že spz sa stalo poľovníckou organizáciou podvodne a de jure neexistuje. s bezočivosťou, ktorá sa ani nedá získať výchovou ide kandidovať do parlamentu. veď nedokázal udržať pri živote ani organizáciu, kde dostal dôveru. a pred voľbami nám ide lepiť oči iniciatívou akože pomoc pre zver. ja to nazývam : spk vyváža odpad do revírov. veď je to prakticky nerealizovateľné a pokiaľ sa aj čosi nájde, tak TESCO by nám malo platiť, lebo na skládke by pekne cvakalo za každé kilo!! no ako vravím, na mútenie voličských hláv mu to stačí. a mám silný dojem, že komorníci ešte dajú zaplatiť za službičky okolo toho.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61863 od DKo
Odpoveď od DKo na tému prikrmovanie z Tesca
Ako obyčajne hovno viete a kydáte. Tesco nič na skládky nevyváža a za nič také ani necvaká. O tovar po záruke resp. dobe spotreby sa stará dodávateľ.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61872 od LEON
Odpoveď od LEON na tému prikrmovanie z Tesca
to je u vás nějaká novinka u nás mají pěkný kontejnery do kterých se ani bezdíci nedostanou :]:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61874 od DKo
Odpoveď od DKo na tému prikrmovanie z Tesca
vole, vsaď se, že u vás to mají zařízeno taky tak a nejenom v Tescu 8-)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61877 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému prikrmovanie z Tesca
ja nič,len trocha nostalgije,za 20 rokou v kapitalizme a demokracii sa mi zda že sa pre radoveho obyčajneho občana nezmenilo nič,snad len ta demokracia,ale tej sa nenažerieme,robit musiš tak ako pred 20 timi rokmi a mi skorej narodeny to teraz pocitime najviacej,lutujem našu mladež,čoho sa ta ešte dožije a či sa vôbec dožije;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61878 od LEON
Odpoveď od LEON na tému prikrmovanie z Tesca
jo tak to asi ne vím co vozej na skladku není problém aby vyvezli půl kontejneru čokolády a máš vidět jak čuníci pak bagrujou vnadiště ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61879 od DKo
Odpoveď od DKo na tému prikrmovanie z Tesca
tak z toho by sa aj pes po.. = mohlo by mu to uškodiť. Ja by som sa o naše bál.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61883 od papo
Odpoveď od papo na tému prikrmovanie z Tesca
je šumafuk, kto to nebude vyvážať na skládky. ale obdivujem tvoj spôsob prejavu. nože, kde ťa tak školia?
<br/> vravíš že svojmu psovi by si ten odpad žrať nedal, no horlíš za to, že zver to má žrať!!!! a neodpovedaj mi prosím, ak si budem chcieť vypočuť niekoho na tvojej úrovni, viem kde hľadať.
<br/>želám ti úprimne skoré uzdravenie

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 4 mesiacmi #61884 od DKo
Odpoveď od DKo na tému prikrmovanie z Tesca
psy by čokoládu žrať nemali, ani ak by bola v záruke

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.115 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 497 návštevníkov a žiadni členovia on-line