Zimné kŕmenie zveri

pred 19 rokmi 1 mesiacom #347 od Volodaheg
Zimné kŕmenie zveri bolo vytvorené Volodaheg
Zima je obdobie kedy nás zver najviac potrebuje je to čas kedy chodíme kŕmiť vyšlapávať chodníky pre zver chodíme denno denne a zver je nám za to vďačná bez prikrmovania by bol veľký úhyn zvery preto sa starajme o zver ale nie len v zime ale stále. A ludom čo wešte nepochopili že poľovníctvo nie je len lov ale hlavne starostlivosť o zver odporúčam porozprávať sa s Daxelkopovom ktorý vám pomôže určite podobne ako mne veľa štastia a dakujem:::

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 3 týždnami #441 od lankaster
Odpoveď od lankaster na tému Zimné kŕmenie zveri
Táto zima nás skutočne preverila.My sme to so vstupom doEU zobrali vážne a podľa ích noriem sme upravili hustotu krmidiel v našom revíri.Zistili sme že ich máme nadpočet a niektoré sme zrušili.Starý poľovníci len krútili hlavami.A modlili sa aby neprišla tuhá zima.A bác ho ,už je to tu.Tak nám treba.A odpikali sme si to s nošami na chrbtoch.Žiadna norma.Žiaden predpis.Len skúsenosti starých kmeťov majú cenu.Lebo keď sa vám do revíru ,,zvalí"mnoho vysokej z kobcov,vyžerie všedko seno,ona odtiahne zas ďalej ,ale srnčie nema čo žrať.A potom sú nam všedky normy na nič.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 19 rokmi 3 týždnami #455 od Vladosyn
Odpoveď od Vladosyn na tému Zimné kŕmenie zveri
No toto presne sa stalo u nás ale u nás to bolo trochu inak s Eu normami sa netreba zaoberať Ako môže nejaký Francúz alebo španiel povedať či stačí na 50 ha 1 krmelec alebo 2 jednoznačne tu neplatia predpisi ked je slabá zima zver si potravu nájde a radšej sa bude pásť na čerstvom malinčí ako na sene alebo letnine ale akému koľvek krmivu. Ale ked príde tuhá zima zožerú aj seno ktoré je staré niekoľko roov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 11 mesiacmi #805 od palix
Odpoveď od palix na tému Zimné kŕmenie zveri
zima je pre zverinu tazka a nasi polovnici sa niako moc nou nezaoberaju chodil som cez zimu do hori ale nic doplnene proste nic.az ku koncu ked sa sneh uz roztapal vykidali trochu jadroveho krmiva na luku.ktovie mozno sa im do tedy nechcelo alebo dostali az ku koncu krmivo.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #871 od Vladosyn

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #872 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Zimné kŕmenie zveri
pocuj vlado - ak niekto bude chciet pozret si tvoju stranku urcite si ju pozrie uz o nej vedia vsetci takze sa krot . troska brzdi - lebo uz to nevyzera ako iniciativa s tvojej strany ale vtieranie sa .

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #873 od Vladosyn
Odpoveď od Vladosyn na tému Zimné kŕmenie zveri
Ale ja som chcel dat sem tú fotku len mi to nejde

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #874 od Vladosyn
Odpoveď od Vladosyn na tému Zimné kŕmenie zveri
Ale šak minule to dalo tú fotku ;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #875 od Vladosyn
Odpoveď od Vladosyn na tému Zimné kŕmenie zveri
Jaro namiesto kritiky by si mi mohol povedať ako sem tú fotku dostanem takto isto som to robyl aj minule a išlo to takže neviem prečo to nejde;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #876 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Zimné kŕmenie zveri
akurat ze toto je hlavne forum a nie fotoalbum

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #888 od Taki
Odpoveď od Taki na tému Zimné kŕmenie zveri
Skúška:
<br/>
<br/>[#628#]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #889 od Taki
Odpoveď od Taki na tému Zimné kŕmenie zveri
Funguje to!
<br/>
<br/>Ahojte,
<br/>
<br/>Taki

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #890 od Vladosyn
Odpoveď od Vladosyn na tému Zimné kŕmenie zveri
taki prosím ťa porad mi ako tám dám foto nikdy mi to nejde :{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 10 mesiacmi #893 od lesak
Odpoveď od lesak na tému Zimné kŕmenie zveri
Najprv si musis fotku dat do svojej fotogalerie a potom na nu klikni aby sa ti zobrazila cela a to cislo co je pod nou [#cislo#] skopiruj do tvojho prispevku a je to;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 7 mesiacmi #1834 od Vladosyn
Odpoveď od Vladosyn na tému Zimné kŕmenie zveri
zdravím už pomaly sa blíži zima ... Dufam že tento rok su šeci nachystani mi sme napratali šetky krmelce mame plne zasobniky a sranda bude ked tento rok akurat bude slaba zima ... ale nevadi hlavne aby sme boli pripravenyý :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2169 od johny
Odpoveď od johny na tému Zimné kŕmenie zveri
No treba už začať prikrmovať, polia sú prázdne a zver má šok, po hojnosti ani slychu. Zajtra ešte pôjdem pozbierať pár vriec kukurice ktorú práve kosia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2180 od Vladosyn
Odpoveď od Vladosyn na tému Zimné kŕmenie zveri
z našich lesov diviaci akoby vymyzli a teraz ked su polia požate pokosené máme taký nával diviakov že nestíhame kŕmiť a to sme na tom dobre lebo máme veľké zásoby ale pri aktualnom odbere 3 tony žrádla za týžden no neviem asi treba niečo spraviť

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2182 od perdix
Odpoveď od perdix na tému Zimné kŕmenie zveri
U nás jižní moravě krmíme už od konce srpna, hned jak zmizelo všechno obilí, tak se naplnily zásypy. Když nezakrmíš brzo, tak se bažanti roztoulají do okolí. Máme dobré vztahy s družstvem, takže o krmení nouzy nemáme. Taky máme pronajaté pole, kde si pěstujeme pro zajíce a srnčí řepu a jetel, ale seno srnčí bere až při opravdu vysokém sněhu, jinak si vystačí s ozimem pod sněhem. Honitbu nám navštěvují i daňci, kteří nám pro změnu vždycky seníky vyčistí;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2552 od johny
Odpoveď od johny na tému Zimné kŕmenie zveri
Viete niekto zohnať alebo poradiť, kde sa dá kúpiť za rozumnú cenu repa alebo aj iné krmivá?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2557 od steyr
Odpoveď od steyr na tému Zimné kŕmenie zveri
Kurnik, to je sila, veď sa hovorí o prikrmovaní, nie o krmení! Potom vám to môže narásť tak, že nebudete stíhať riešiť škody v čase dozrievania poľn.kultúr, keď sa vám svine rozbehnú naplno! Chlapci z juhu by o tom niečo vedeli povedať a pozor aj na KMO!
<br/>Neprajem nič zlého nikomu, ale nie som si istý, či je tá správna cesta... Ozaj, čo budete robiť vo februári?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.114 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 2183 návštevníkov a žiadni členovia on-line