jeleniari

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3510 od Minco
jeleniari bolo vytvorené Minco
čavte priatelia poľovníci a poľovníčky kto ide 28 januára do Bratislavy na poľovníctvo a oddych ja tam idem súťažiť hlavne vo vábení jeleňa ale aj v ostatnej zveri neviem ako to zvladnem dúfam že v pohode.Tak kdo sa este prihlási?;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3513 od martinhodon
Odpoveď od martinhodon na tému jeleniari
zdravim minco
<br/>
<br/>tak ti drzim palce a hodne stastia.mozno sa pojdem pozriet.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3544 od Michal003
Odpoveď od Michal003 na tému jeleniari
No servus minco no ja by som to chcel ist skusit tiez no este niesom rozhodnuty.Uvidim ako sa rozhodnem.
<br/>;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3553 od Minco
Odpoveď od Minco na tému jeleniari
cav Michal teba si pametam z Nitri kde sme súťažili vo vábeni jeleňa.Pametáš? ja som z Martina. Tak dúfam že sa stretneme ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3554 od DKo
Odpoveď od DKo na tému jeleniari
Dúfam, že sa nikto neurazí, ak si rýpnem, že taká súťažienka o plné jasle by mala onaknejšie čaro a pomohla by kondícii zveri i poľovníkov ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3580 od Michal003
Odpoveď od Michal003 na tému jeleniari
Mas pravdu DKo len ktovie kolko by bolo súťažiacich.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3581 od Michal003
Odpoveď od Michal003 na tému jeleniari
No servus Minco co tak dat fotku do galerie aby som sa rozpomenul;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3583 od Minco
Odpoveď od Minco na tému jeleniari
cav Michal mam tu už fotku poslal ma tu taki čo mu za to ďakujem. Pozri si jeho galeriu a výstavu z Nitri.Ak si pametaš bol som tam prví.Uvídím ako to bude v Bratislave. Ak tam pojdeš súťažiť tak ti držím palce aj ostatným čo tam prídu s pozdravom minco ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3594 od DKo
Odpoveď od DKo na tému jeleniari
Mišo, o súťažiacich by nemala byť núdza. V tej súťažienke predsa vyhráva každý kto sa nehanbí odpovedať pani Zime čo robil v lete. A vyhrávajú i dko.contal.sk/images/lan_1.jpg[/]nesúťažiaci ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3712 od Michal003
Odpoveď od Michal003 na tému jeleniari
Pocuj Minco este neviem ci tam pojdem problem s dopravou.
<br/> A z tych suťažných disciplín vieš všetky?:)
<br/>Aj Ja Ti budem drzat palce a ked nepojdem co mi bude luto daj vediet ako si dopadol a niekedy by sme tu mohli pokecat ale Ja sa teraz stale ucim a cez vikendy chodim trubit na plesy a tak. Tak mam toho dost: Zdar
<br/>;););)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3926 od Valco
Odpoveď od Valco na tému jeleniari
Caute chlapi ... 8-L ...idem aj ja do Blavy si skusit to vabenie zveri ...som zvedavy kolko sa nas tam zide ....ja som kamarat s Mincom a spolu trubievame takze uvidime ako to nakoniec skonci ....dajte nejaku info spravu o pocte sutaziacich ...ak by teraz tu niekto z vas bol davajte ideme kecat a rozoberat situaciu co ako kedy a za akych podmienok jasne ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3927 od Valco
Odpoveď od Valco na tému jeleniari
Ahoj michal003... chcel by som ta poprosit o tvoje telefonne cislo alebo e-mail, ICQ, Skype atd. co mas???...pretoze by som sa s tebou o niecom vazne porozpravat ...bolo by to mozne ??? to co najskor....prosim ta....tiez ma poznas z Nitry ...bol som tam s Mincom ...skoncil som 5ty...hej ...dik . ...LOVU ZDAR

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3929 od Valco
Odpoveď od Valco na tému jeleniari
Ahoj michal003... chcel by som ta poprosit o tvoje telefonne cislo alebo e-mail, ICQ, Skype atd. co mas???...pretoze by som sa s tebou o niecom vazne porozpravat ...bolo by to mozne ??? to co najskor....prosim ta....tiez ma poznas z Nitry ...bol som tam s Mincom ...skoncil som 5ty...hej ...dik . ...LOVU ZDAR

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3932 od Michal003
Odpoveď od Michal003 na tému jeleniari
No servus mozem Ti dat mobil 0908509918 a mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. ak ces sa ozvi mobil nemam casto zo sebou no ale ak to trafis tak prezvon;)
<br/>Zdar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3933 od Valco
Odpoveď od Valco na tému jeleniari
no tak som tu hej ...napisem ti e-mail dobre...za chvilu ti ho doruci

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3934 od Valco
Odpoveď od Valco na tému jeleniari
michal003 chod na a-zet ...uz som to poslal takze citaj ....zaujimavosti

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3935 od Valco
Odpoveď od Valco na tému jeleniari
odpis mi na tento mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3940 od Michal003
Odpoveď od Michal003 na tému jeleniari
Noi uz som napisal citaj a dufam ze sa stretneme... Zdar ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3986 od Michal003
Odpoveď od Michal003 na tému jeleniari
Minco gratulujem k víťaztvu, ale aj tebe Peto, mna sklamal jelen keby som bol zarucal lepsie tak by to bolo celkom ine ale co narobim, uz teraz sa tesim na dalsiu sutaz.
<br/>Tak Vábeniu zdar ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3991 od Valco
Odpoveď od Valco na tému jeleniari
No nazdarovie ... dakujem ze si na nas myslel a taktiez ti gratulujem a dufam ze sa niekedy este stretneme ... este dobre ze mame tento internet a mozme byt stale v kontakte ... cital som to a za radu dakujem ....uvidime co s toho bude ... mrzi ma to ze ja som na jelenoch nezlihal ale na tych ostatnych ma to strasne skrelo,,,kazdy den sme s Mincom trenovali, skusali a niesom dieta stasteny asi tak nejak neviem ako to definovat... no ale aj tak nabral som skusenosti a tiez chalani povedali ze toto neni vsetko vyhrat a taktiez ako si clovek dokaze sam privabit toho jelena alebo inu zver sam vo volnej prirode ... prajem ti aby sa ti darilo a potom niekedy v buducnosti stretavka ...ok ....minco, ja a ty ....tak pozdravuj chalanov A na zaver &quot; HORE ZDAR &quot;...zdravi Peto

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.076 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 5498 návštevníkov a žiadni členovia on-line