jeleniari

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #3994 od Minco
Odpoveď od Minco na tému jeleniari
cavte dakujem michal nebojsa v antone to bude lepšie. Dufam že prídeš ja s Petom ideme. Peto nesmuť už toľko ešte sa priučíme a budeš aj ty prvý ja nemôžem byť stále prvý. Uvidíme v ANTONE LOVU A LESU ZDAR ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 mesiacmi #4011 od Michal003
Odpoveď od Michal003 na tému jeleniari
Chlapi ale v antone idu suťažiť len 3 najlepsi odtialto ci ako asi som vedla?
<br/>Ak hej tak sa urcite stretneme a neviete o najblizsej sutazi vo vabeni DIKI
<br/>;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4360 od Akela
Odpoveď od Akela na tému jeleniari
V nedeľu ráno som o 04,00 prechádzal cez obec Lovinobaňa v okrese LC. Za dedinou na strnisku som narátal 45 kusov vysokej. Boli len 15m od cesty. Vôbec neboli plaché. Krásny zážitok.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4425 od jager
Odpoveď od jager na tému jeleniari
Valco, neoddeliteľnou súčasťou poľovníkov jeleniarou je aj poľovnícka reč. Takže nechodievame trúbiť, ale ručať, lebo nemáme trubadlo, ale ručadlo. Jeleň ručí a auto trúbi. To je škola pána Ladislava Penciaka, učiteľa, Lojza Kašáka, Plánovského, Jožka Bačíka a ďalších.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4434 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému jeleniari
Zver z Poľany sa sťahuje do podhoria, lebo tam už je poldruha metra snehu, ale za ňou aj vlk.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4441 od Valco
Odpoveď od Valco na tému jeleniari
Zdravim jager ... sorry stava sa, kazdy sa moze raz spliest ...tych panov poznam osobne ale musis tiez zobrat do uvahy ze ja nechodim na lesnicku skolu a taktiez minco ...sme samoukovia ...chodime do prirody ako kamarati a snazime sa pozorovat zver a taktiez ju napodobnovat ... slubujem ze si budem na polovnicky zargon davat pozor dobre...chodis na lesnicku skolu? ak hej tak by si mi mohol dat zopar dobrych rad .... budem velmi rad ak sa mi ozves ... lebo fakt mam velky zaujem o lesnictvo...a keby bol clovek ktory by mi pomol sa vzdelavat v tomto odbore....bol by som rad ...dakujem ze si sa pripojil na toto forum a poucil nas...respektivne mna....LOVU ZDAR....Valco

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4442 od Valco
Odpoveď od Valco na tému jeleniari
Zdravim jager ... sorry stava sa, kazdy sa moze raz spliest ...tych panov poznam osobne ale musis tiez zobrat do uvahy ze ja nechodim na lesnicku skolu a taktiez minco ...sme samoukovia ...chodime do prirody ako kamarati a snazime sa pozorovat zver a taktiez ju napodobnovat ... slubujem ze si budem na polovnicky zargon davat pozor dobre...chodis na lesnicku skolu? ak hej tak by si mi mohol dat zopar dobrych rad .... budem velmi rad ak sa mi ozves ... lebo fakt mam velky zaujem o lesnictvo...a keby bol clovek ktory by mi pomol sa vzdelavat v tomto odbore....bol by som rad ...dakujem ze si sa pripojil na toto forum a poucil nas...respektivne mna....LOVU ZDAR....Valco

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4449 od Valco
Odpoveď od Valco na tému jeleniari
pardon ste starsi pozrel som si fotky a vase druzstvo poznam ...a zaroven im gratulujem k vyhre...mate ozaj nadherne fotky... ale bol by som rad keby ste ma poucili o lesnictve...formou nejakeho mailu a tak ak budete mat zaujem...dakujem..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5609 od Michal003
Odpoveď od Michal003 na tému jeleniari
Nazdar vabici.
<br/>Neviete o nejakej suťaži okrem Antona???
<br/>Jedna je v čechách je to v myslivosti 3-propozície,ale to bude asi cez moju maturitu tak s nej asi nic, ale ak viete o niecom tak napiste.Dik
<br/>
<br/> Vábeniu zdar!!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5703 od Valco
Odpoveď od Valco na tému jeleniari
Nazdar michal003 ...vies co teraz neviem o ziadnej akcii vabenie zveri ...ale ja idem s mincom mame vystavu trofeji v Martine a tam ideme vabit ...budeme ukazovat ako to vieme ...sme pozvaty, ze sme reprezentovali zdruzenie tak dufam ze nam to dobre dopadne.... a ty ako sa mas ani nenapises ... nevieme nic nove... pocuj ty poznas toho dusana co bol 3 v blave? ....boha slubil mi ze mi posle CD so zvieratami ako ich mam napodobnovat ...a asi mu foter zakazal ...a to ma fest hneva ... som mu aj SMS napisala a nic ... slubotechna ....pocuj a ty nemas nieco take co robite na skole ...ze by si mi nieco poslal ...postou??? si bol pozriet zhody ?? u nas to zbieraju skurveny ovocnickovia ....mame s nimi problemy sakra....no co by som na zaver napisal ....pozdravujem ta a drz sa ....drzim palce na pisomnych maturach ...a j mna to teraz caka ...sakra mam depku jak svina... kokso za 3 tyzdne strasen to leti....tak HORE ZDAR a tiez aj tebe maj sa krasne....Valco

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #5892 od Michal003
Odpoveď od Michal003 na tému jeleniari
No zdarvim.Nemam nic nove len tak si pomaly prezivam.Zhody zatial ziadne len uhyny-tažká zima a nechce skončit. Prajem vam nech vam to v tom Martine vinde;)
<br/>No CD nemam ziadne, ale ak nico zoženiem dam Ti vediet.A co trenujete aj po súťaži???
<br/>Aj ja Ti drzim palce hadam dako zvladneme no uvidime ako to dopadne.
<br/>Tak uz neviem Lesu Zdar a Vabeniu zvlášť:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6195 od jager
Odpoveď od jager na tému jeleniari
Valco, Lesníctvo je veľká paleta informácií a preto by som ti radšej doporučil niekoho kto je lesník a pozor! Ak chceš byť dobrým lesníkom, musíš sa učiť od dobrého lesníka. Čo sa týka Vábenie a napodobovania hlasu jelenej zveri, nemám nič proti.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6255 od Valco
Odpoveď od Valco na tému jeleniari
Ahoj michal003 no veru ta priroda je neskutocna ...tento rok bola strasne dlha zima... nasli sme potrhane jelene od vlkov ...chodi svorka asi 6 kusov vlkov..hrozne ...ta zver je vycerpana...videli sme jelena za ktorym isli vlci ale z ocnika mu tiekla krv ako sa snazil vytlct parohy ... bol velmi vycerpany... no ci trenujeme? jasnacka aby sme nezaostavali za majstrami europy... bude tam aj majster europy Robert Štancel a tiez pan Vladimir Kaderka tiez majster europy...urcite to poznas.....treba skusat a skusat ...dobre maj sa krasne HORE ZDAR ...Valco

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6284 od Minco
Odpoveď od Minco na tému jeleniari
Čav Peto ako žiješ ja v pohode akurát som si čítal skúšky z poľovníctva bude to dosť namáhavé ale my sme už zabehnutý či ako? A zravím aj teba Michal ja trénujem aj na majtrovstvá Europy tak pomaličky aby som aspoň do prvej päťky uspel. Zhody ste už našli ja nie u nás je málo jeleňov.Zatiaľ viem o jednom úhyne ved aj dobre prikrmujeme mame okolo 8 krmelcov tak dúfam že té zveri vydržia na tú krásnu jartak sa majte a lovu, lesu a vábictvu zdar ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #12851 od lesniciarik
Odpoveď od lesniciarik na tému jeleniari
Zdravim vabici.Ako vidim tuto temu treba oprasit.Chcem sa spytat ci neviete kedy bude sutaz vo vabeni??

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 mesiacmi #13868 od macek
Odpoveď od macek na tému jeleniari
No vieme........ ale o tej asi vie každý..... 1.9.2007 v Antole............. o inej neviem....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #30738 od dusan
Odpoveď od dusan na tému jeleniari
Johny, práve som dočítal Tvoj článok JE ČAS NA ZMENU/?/ Dobrý, zaujímavý a na diskusiu podnetný članok. To pravidlo/jelenice/ sa mi veľmi páči.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.117 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 372 návštevníkov a žiadni členovia on-line