Koncoročný lov vysokej

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6357 od DKo
Koncoročný lov vysokej bolo vytvorené DKo
Otázka: ak sa vyskytne laň sprevádzaná teľaťom, strieľať iba kravu a teľa nechať alebo iba teľa a kravu nechať alebo oboje? Ak oboje čo prvé?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6361 od miros
Odpoveď od miros na tému Koncoročný lov vysokej
Ak maš papiere tak radšej utekaj predpokladam že len provokuješ koncom roka radšej dobre zakrmuj v sezone najskor lanča ak poluješ na niektorom polno. družstve a je to v ohrade je to jedno tam je krava a tela s prepačenim už len vôl chýba ale predpokladam že tam budeš;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6364 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Koncoročný lov vysokej
Miros, smiem vedieť do kedy je u vás možno loviť vysokú? U nás je to do konca roka a koniec roka zvykne byť na Silvestra - teda aspoň u nás.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6365 od miros
Odpoveď od miros na tému Koncoročný lov vysokej
DKo ale ano sezona je do 31/12 ide o to v ktorom kúte Slovenska a kto ťa nechá polovať po tom brepte (ako dlho skúšaš polovať ) bohužial a prepač krava teľa na prednáškach si nebol ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6366 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Koncoročný lov vysokej
DKo vsetko zalezi na tom co mas v povolenke . No a ak uz to mas v povolenke tak sa nikdy nestriela jelenica a tela nechas len tak . Takze bud oboje alebo len tela . V poradi najprv tela potom jelenica .;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6367 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Koncoročný lov vysokej
Miros, ospravedlnenie som od teba nečakal, a musím uznať, že si skutočný čarostelec, keď strelíš capa ešte sa v tom aj vyžívaš. Jaro ti možno vysvetlí prečo najprv teľa a až potom kravu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6369 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Koncoročný lov vysokej
Ak lovím holú mám jednoduché pravidlo -ak chcem uloviť teľa tak niektoré slabšie, nikdy nie teľa za vodiacou laňou čriedy. Laň sa snažím, ak to je možné, uloviť niektorú z posledných kusov v čriede. Ak je samotná laň s teľaťom a rozhodnem sa uloviť tak vždy len teľa (dva kusy naraz nikdy nelovím). Zväčša však takúto dvojicu nechám na pokoji, lebo sú to často teľatá silné. Samotnú laň lovím bez váhania.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6372 od michal
Odpoveď od michal na tému Koncoročný lov vysokej
Táto otázka svedčí o tom, kto sa ju pýta. DKo, ide ti nechces sa este nieco opýtať?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6373 od miros
Odpoveď od miros na tému Koncoročný lov vysokej
Skus mi povedať v čom som strelil capa že pozeram na to že maš vôbec papiere a kladieš otzku ohladom vysokej a potom tam maš kravu a teľa ak za toto tak potom fakt prepač. Nechcel som sa ta dotknúť lutujem že som vôbec liezol do takéhoto fóra budem už len z úctou sledovať ako to tu obohatiš. Fakt prepáč nechcel som a capa nemam ešte streleneho

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6375 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Koncoročný lov vysokej
Ach chlapci chlapci, učte sa, my tu večne nebudeme a aj pýtať sa treba vedieť. Vtáka poznáš podľa peria a .... úroveň diskutéra podľa odpovedí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6376 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Koncoročný lov vysokej
Nechcete si na hádanie sa o terminológii radšej otoriť novú tému?:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6378 od michal
Odpoveď od michal na tému Koncoročný lov vysokej
DKo, tak ešte raz. Alebo tou prvou otázkou len vyrývaš v snahe niekoho chytiť alebo si total mimo. Lepšia úroveň aj pre slabšie mysliacich? Stačí ti to takto?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6380 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Koncoročný lov vysokej
Nedajte sa vyprovokovať agentami, provokatérmi!!!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6383 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Koncoročný lov vysokej
Michal, ja chytať nikoho nepotrebujem, blbci sa chytajú na vlastnej hlúposti a nadutosti. Tému som vyvolal (vyprovokoval), kedže som si všimol, že si to sem chodia čítať i vecí neznalí, ktorí sa radi poučia od skúsenejších a znalých a aj preto, že lov slúk mi začal pripadať otrepaný a zbytočne naťahovačný. Chlapče i s kamarátom radšej uberte pary, kým sa celkom nezhovädíte sami alebo sem radšej napíše či aj vy ste za to, že najprv teľa a až potom laň a hlavne napíšte prečo takto a nie opačne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6385 od DKo

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6388 od michal
Odpoveď od michal na tému Koncoročný lov vysokej
To má byť akože preskúšavanie? Ďakujem, ale neprosím, zvyknem odpovedať na duchaplnejšie otázky a nie na to, čo je je obsahom brožúrky s názvom Poľovníctvo I.,II.
<br/>Ibaže by si prišiel s novou teóriou o pravidle najprv teľa potom laň a túžiš po tom rozdiskutovať to.
<br/>Ak sa nudíš a potrebuješ to tu trochu oživiť, možem ti dať otázku na rozmýšľanie aj ja.
<br/>
<br/>Čo si myslíš ako došiel pán JUDr. Kovács z právnej poradne na unikátnu myšlienku, ktorú tu prezentuje ako radu právnika,a sice že na procedúru vybavovania žiadosti o prijatie za člena PZ sa vzťahuje Správny poriadok. Ja nad tým rozmýšľam už dlho, a nie a nie na to prísť. Možno mi to vysvetlíš....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6389 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Koncoročný lov vysokej
mliečny bar je za rohom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6392 od michal
Odpoveď od michal na tému Koncoročný lov vysokej
Už ma tam čakáš? Tak ešte chvíľu počkaj hned som pri tebe:-p

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6396 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Koncoročný lov vysokej
Keď som túto tému zaregistroval, myslel som že bude o neslávnych individuálno -spoločných:D poľovačkách na holú, ktoré sú organizované za účelom splnenia plánu lovu. Vidím že som sa totálne mýlil, lebo je to jazykové okienko a zoznamovanie sa pri pohári mlieka pred víkendom.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6398 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Koncoročný lov vysokej
starého kusa len tak ľahko nepreštíš :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.112 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 1516 návštevníkov a žiadni členovia on-line