Koncoročný lov vysokej

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6405 od Vyr
Odpoveď od Vyr na tému Koncoročný lov vysokej
DKo: ???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6406 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Koncoročný lov vysokej
pôvodne som chcel napísať na tvoj príspevok BINGO, ale nakoniec som použil opisnejší tvar

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 1 mesiacom #6847 od hajnik
Odpoveď od hajnik na tému Koncoročný lov vysokej
Vážený, téma čo sa týka lovu holej je určite zaujímavá ale chcelo by k tomu pristupovať zodpovednejšie a čo hlavne poľovníckejšie. Určite vieme správne pomenovať vysokú. Jeleň, jelenica, jelienča. Čo sa týka samotného lovu holej, pre mnohých je nezaujímavý. Potom máme problém splniť plán lovu. Naháňame vysokú zo psami a strieľame čo príde alebo presnejšie hlava nehlava. Takto sa selektívny odstrel nerobí. Ruku na srdce koľký to takto v združeniach propagujú. Ja osobne som za individuálny lov jelenej zveri.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 týždnami #6921 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Koncoročný lov vysokej
V názvosloví ostanem radšej pri lani a laniach i preto, aby hádanka: ručí to a skáče na lane nestratila pointu ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 týždnami #7096 od jager
Odpoveď od jager na tému Koncoročný lov vysokej
V názvosloví radšej zostaň pri jelenici. Ak chceš zostať pri lani, musíš za hranice SR do ČR.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 týždnami #7100 od apolovnik
Odpoveď od apolovnik na tému Koncoročný lov vysokej
ešte ste zabudol na šmolku

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 3 týždnami #7105 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Koncoročný lov vysokej
Jager, mne je to v podstate jedno, hlavne že sa rozumieme, ale ak by si niekomu z našich končín chválil, že si ulovil jelenicu, asi by sa ťa opýtal kto mal z nej kabát :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 týždnami #7245 od Seva
Odpoveď od Seva na tému Koncoročný lov vysokej
První koloucha. Pak když tak laň, když se to povede. V čr se může střílet vysoká od 1.8. do 15.1. Kolouchy je dobrý střílet až od září. Aby tam proběhla dostatečně laktace a lani nezůstzalo moc mléka. Laně u nás střílíme zpravidla do 26. prosince. Když se laň střelí začátkem ledna tak už to není pěknej pohled. Plod se začína koncem odstřelu povoleného zákonem vyvyjet hopdně rychle. Je třeba nejen ctít zákony, ale taky etiku a zdravej selskej rozum.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.058 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 5073 návštevníkov a žiadni členovia on-line