Krmne zariadenia

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23744 od radis
Krmne zariadenia bolo vytvorené radis
mate niekto skusenosti s novymi typmi krmnych zariadeni nielen s klasickymi krmelcami a solnikmi? je take aj na jadrove krmivo? mohol by niekto poradit alebo dodat inspiraciu? pripadne nejaky obrazok? :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23752 od miuh
Odpoveď od miuh na tému Krmne zariadenia
radis: v posledných rokoch sa nám pri dlhotrvajúcich zimách z bohatou nádieľkou snehu veľmi osvedčili násypniky na jadrové krmivo. zver to neplaší, zvykne si nato a nemá problem srnčia, jelenia a ani diviačia zver. muflonia a danielia zver sa v našom genofonde nezdržiava vzhľadom na nadmorskú výšku. dá sa tam nasypať 2-3 vrecka krmiva a nič z toho nevynde na zmar. dokonca som videl že ani zajac nemá problem keď je v núdzi dostať sa ku jadru. námet a inšpirácia mi bol poľovnícky kalendár. osobne som ich spravil už 6 a spokojnosť je u mňa na mieste. ak budeš chcieť, pošlem ti aj fotografie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23754 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému Krmne zariadenia
Zdravím miuh
<br/>
<br/>Ak by ti to nerobilo problém poslať, rád by som pozrel tie fotky toho násypníka, chcel by som niečo podobné urobiť ale nemám vzor, podľa čoho. U nás také násypníky nerobí nik, rád by som to vyskúšal, či si k tomu zver najde cestičku. Vopred ďakujem.
<br/>
<br/>mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23757 od miuh
Odpoveď od miuh na tému Krmne zariadenia
janos83: pošlem, e-mail adresu si uložím, nieje to nič zložité ale do piatku som mimo SK, ak budeš chcieť nakreslím ti zatiaľ nákres v coreli alebo photoshope a pošlem vo formáte jpeg, ešte si pamatám aj niektoré rozmery na 2 až 3 vreckový násypnik . fotky nafotím priamo už osadených nasýpnikov v nedeľu lebo tie čo mám doma niesu nafotené digitálom, kto bude mať záujem pošlem na e-mail.
<br/>
<br/>môj e-mail je: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23758 od radis
Odpoveď od radis na tému Krmne zariadenia
aj my mame take podmienky /Orava/ ked je vela snehu v zime tak nam zasype krmivo kym sa k nemu zver dostane... tak ak by si mal cas mohol by si mi tie obrazky poslat na email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. ....vopred dakujem :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23759 od miuh
Odpoveď od miuh na tému Krmne zariadenia
radis: som z oravy pz-háj

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23760 od Janos83
Odpoveď od Janos83 na tému Krmne zariadenia
miuh, dikes moc, budem čakať, tie nákresy budú ešte lepšie;) díky moc už teraz
<br/>janos

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23761 od miuh
Odpoveď od miuh na tému Krmne zariadenia
pohoda ale ako píšem až v nedeľu budem v lese, ak by sa mi podarilo možno natočim nivu a skúsil by som vyviesť nejaké krmivo aj v sobotu poobede

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23762 od radis
Odpoveď od radis na tému Krmne zariadenia
PZ Háj Chlebnice? ....ja zatial nepolujem ale chcel by som v PZ Drapáč Vyšný Kubin

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23763 od radis
Odpoveď od radis na tému Krmne zariadenia
ak by sa dali tak aj tie nakresy ak sa ti chce a mozes by som uvital :) VDAKA!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23764 od miuh
Odpoveď od miuh na tému Krmne zariadenia
Tvrdošin, nakreslím niečo a do stredy ti to pošlem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23773 od MAX2
Odpoveď od MAX2 na tému Krmne zariadenia
Radis, dostal sa mi do ruky preklad z nemeckej poľovníckej literatúry Gerolda Wandela &quot;Myslivecká zařízení v honitbách svépomocí&quot;, ktoré vyšli v nakladateľstve GRADA. Na stránkach vydavateľstva nájdeš potrebné informácie na objednávku. Kniha vyšla síce okolo 600,-Sk (presne si už nepamätám), ale nájdeš v nej od krmelcov pre rôzne druhy zvere vrátane výkresov, cez automatické krmítka,solníky, kŕmne žľaby, posedy, pasce, umelé nory, koterce pre psov všetko, čo potrebuješ. Oplatilo sa dať do toho peniaze. Nemusíš vymýšľať, čo niekto vymyslel a keď sa ti niečo vidí zbytočné, alebo u nás nepoužiteľné, tak si upravíš, použiješ nápad.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23776 od MAX2
Odpoveď od MAX2 na tému Krmne zariadenia
Ozvi sa na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23777 od MAX2
Odpoveď od MAX2 na tému Krmne zariadenia
Radis, ozvi sa na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #23842 od moron
Odpoveď od moron na tému Krmne zariadenia
Ahoj, máte někdo zkušenosti s tím jak postavit automatické krmítko na krmení ovesm a granulemi - hlavně mi jde o zkušenosti s regulací sypání odebíraného krmiva.Nekrmíme v horách, ale chceme aby zvěř měla plynulý přísun krmiva a ne nárazový jak to většinou bývá, když někdo zakrmí. Max2 Tobě jsem napsal taky mail jeslti by jsi v té knize pro mě něco nenašel.Dík

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24679 od MAX2
Odpoveď od MAX2 na tému Krmne zariadenia
Moron, pokiaľ son sa Ti neozval, skús mi to oznámiť na moju mejlovú adresu. MAX2

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 6 mesiacmi #24907 od balistik
Odpoveď od balistik na tému Krmne zariadenia
Nsla by sa tu dobra a ochotna dusa ktora by mi poslala na mail nieake nakresi krmelcov,solnikov atk dalej??? dakujem Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31325 od catinka
Odpoveď od catinka na tému Krmne zariadenia
Kto by mi mohol poslať fotografie samoobslužných alebo zásobníkových kŕmidiel na jadrové krmivá pre raticovú zver ? Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31550 od pedro
Odpoveď od pedro na tému Krmne zariadenia
Odporúčam knihu Poľovnícke zariadenia v revíri svojpomocne (v češtine) príp Poľovnícke zariadenia (Hell).

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 4 mesiacmi #41060 od drago888
Odpoveď od drago888 na tému Krmne zariadenia
nemal by niekto nákresy samospádových krmidiel pre raticovú zver

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.118 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 344 návštevníkov a žiadni členovia on-line