Komu by mala patriť trofej?

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26205 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Komu by mala patriť trofej?
neviem nepoznam luk z pažbou.v zbraniach sa vyznaju len poľovníci ? No ja neviem mam skúsenosti zbrani ako možno 20 poľovníkov dokopy a nie som poľovník.No zvláštne načo niekto príde a nevieme ani odkiaľ.:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26211 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Komu by mala patriť trofej?
Veď ja nič8o. Ak je tak tak nech aj je.Bol to len moj nazor akurat že ma niekto chyta za slovička .Potreboval poradiť radis nie ja :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26220 od papo
Odpoveď od papo na tému Komu by mala patriť trofej?
veď sa nejež;), a pravdu: nevyznáš sa viac v lukoch, ako v poľovníctve? (nerýpem);)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26226 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Komu by mala patriť trofej?
Tak vyznam ale aj v polovnictve sa taktiez vyznam.nejdem komentovat ten moj predosly prispevok napisal som miesto združenia zväz a už niekto urobil halo .urbar som nemyslel ako samostane združenie ale časť ktorá patrí naležitemu Pz a taktiež niekto urobi halo ale podstat je stejna len malinky preklepik ktoreho som si vedomy a hne´d sa niekto do teba obuje a hlavna vec že reakcia je na moj ucet nepodstatna .Tak len toľko. :[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26261 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Komu by mala patriť trofej?
Nehnevaj sa, nemal som v úmysle sa do nikoho ´obúvať´, mrzí ma že si to tak zobral a ja som nevedel že nie si poľovník. Bolo by mi smiešne /a zároveň smutno/ z toho, keby si poľovníkom bol a o uvedených veciach nemal ani páru. Lebo hanba, nájdu sa medzi nami poľovníkmi aj takí.. Bohužiaľ.
<br/>Opravoval som Ťa preto, lebo keď prichádza v rozličných situáciách na ´lámanie chleba´, presná terminológia je dosť podstatná, právnici by Ti o tom vedeli povedať svoje.. Ale v žiadnom prípade som to nemyslel agresívne konfrontačne. Držím Ti palce. Ahoj.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26276 od edison
Odpoveď od edison na tému Komu by mala patriť trofej?
Presne tak, takto to tu vyzerá v celom fóre. Diskutujú tu deti a vyjadrujú sa tu k veciam o ktorých nemajú ani páru. Celé toto fórum sú potom len hádky a urážky. Už sem chodím len veľmi sporadicky a asi už vôbec nebudem. Dobrú noc detičky.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26277 od Levo
Odpoveď od Levo na tému Komu by mala patriť trofej?
Myslím, že všetci účastníci tohoto fóra budú plakať nad Tvojou neprítmnosťou.:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26278 od papo
Odpoveď od papo na tému Komu by mala patriť trofej?
tak toto nebolo fér. skôr sa zamysli, či nemá aj čosi pravdy8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26279 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Komu by mala patriť trofej?
Priznám sa, že tvoje príspevky tohoto charakteru by mi nechýbali vôbec.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26289 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Komu by mala patriť trofej?
Ty si sa polovnikom asi už narodil ako sa my s tvojho uváženia zdá, alebo Ti ten zákonník už dávali v škôlke takže nikto nema na Teba:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26291 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Komu by mala patriť trofej?
Ale ked vyrastiem a budem velky ako ty tak budem polovnikom.8o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26302 od Levo
Odpoveď od Levo na tému Komu by mala patriť trofej?
To,že sem chodia začínajúci poľovníci zbierať skúsenosti a niekedy sa nevedia presne vyjadriť ešte neznamená aby sme ich nazývali detičkami a rôznymi ďaľšími prívlastkami. Vy tiež, keď ste začali poľovať ste asi nepoznali všetko do detailu ale rokmi ste nabrali prax a z toho teraz vychádzate, Tak dajte šancu aj druhým. Za svojim príspevkom si stojím, pretože v inej téme nedávno neadekvátne napadol Johnyho a to už bolo veľa.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26401 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Komu by mala patriť trofej?
Hm, takže môj pokus o zmierenie sa asi skončil neúspešne.. Ale vieš čo, bosax? Keď čítam Tvoju odpoveď, ani ma to nemrzí. Len si ďalej rozdávaj svoje ´rozumy´, možno sa Ti niekto príde revanšovať, kto sa namočí do prúseru, keď sa bude riadiť podľa Tvojich ´zaručene múdrych´ rád.
<br/>Nepokladám sa za vševedka, ak čítaš aj iné témy vo fóre, vedel by si, že v niektorých veciach mám aj ja nejasno a pýtam sa slušne skúsenejších, keď mi tematiku objasnia, slušne im poďakujem. Ale Tebe nemám za čo, môžem sa len pousmiať. Napríklad nad neznalosťou pravopisu alebo tvorbou štylistických nezmyslov niektorých prispievajúcich. Môžeš trikrát hádať koho tým myslím. :liar:8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26424 od bosax
Odpoveď od bosax na tému Komu by mala patriť trofej?
No ako pozeram tak v pravopise mi to neslo od školy ,ale ak sa pozriem lepšie tak asi 90% prispievajúcim taktiež.A ani nepotrebujem sa nad tým zamýšľať:{
<br/>Takže ak čítaš príspevky (nie len moje ) tak musíš byť riadne usmiatý:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26442 od Basky
Odpoveď od Basky na tému Komu by mala patriť trofej?
To máš pravdu, už sa tu vyskytli aj takí preborníci, čo keby stále napísali to opačné I/Y ako si myslia že je správne, urobili by tak lepšie.. :];) A máš pravdu - lepšie je sa radšej usmievať, ako si ironizujúco, alebo inak negativisticky odpovedať na osobné poloinvektívy alebo ich náznaky. Ja som tiež za mier. :-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26479 od lacika85
Odpoveď od lacika85 na tému Komu by mala patriť trofej?
Simon.tvoja odpoveď je správna.Nech sa z toho poučia aj ostatní.Zbytočne je viac polemizovať o tejto téme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #26610 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému Komu by mala patriť trofej?
A keďže je cesta nepoľovný pozemok(§ 10 zákona o poľovníctve), tak záleží na ktorej strane cesty bola zver nájdená.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31725 od yegi
Odpoveď od yegi na tému Komu by mala patriť trofej?
Na spoločnej poľovačke na diviaky mi psi zadržali jeleňa, ktorý mal zlomené(prestrelené) stehno, roztrhnutý bachor, vyseli mu z neho črevá, nebol schopný odbehnúť, taký bol vysilený.Po telef.dohovore s hospodárom združenia som jeleňa dostrelil.Bolo strelených aj niekoľko diviakov, ale jeleň sa na výrad nedostal,už bol rozobratý, a trofej mi odmietli dať s tým, že bol ulovený na spoločnej polovačke, bol vlastne len dostrelený, pričom tvrdili, že ho má na svedomí pravdepodobne pytliak, čiže niekto neznámy.Môžem si nárokovať tú trofej?Aký máte názor?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #31736 od Marek666333
Odpoveď od Marek666333 na tému Komu by mala patriť trofej?
myslim ze by si mal sa o to pokusit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 2 mesiacmi #32420 od MAX2
Odpoveď od MAX2 na tému Komu by mala patriť trofej?
U nás by Ti poľovnícky hospodár trofej ponechal. Pokiaľ nebol známy strelec, ktorý jeleňa postrieľal, jeleň nebol dohľadávaný, tak podľa môjho názoru Ti trofej jednoznačne patrí. Pokiaľ Ti trofej odmietajú, tak v tom nie je nič iné ako závisť. Komu trofej zostane? Kde nájde svoje miesto? Pokiaľ v poľovníckej chate, tak to je menšie zlo. Pokiaľ u niekoho iného, tak na toto nemám slov...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.108 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 5112 návštevníkov a žiadni členovia on-line