Poľovačka na dlhé trate

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29616 od lacco1
Poľovačka na dlhé trate bolo vytvorené lacco1
Nedávno som zablúdil na túto stránku. Skúste: youtube.com a vyhladať longrange hunting. Chlapi strieľajú strelivom 300WinMag na 1100yardov, boha im, trafia a aj im to padne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29622 od Eno_Nuno
Odpoveď od Eno_Nuno na tému Poľovačka na dlhé trate
lacco1 neviem či je to o poľovníctve 1100 yardov = 1005,84m myslíš že na takú vzdialenosť dokážu tu zver aj prečítať? asi sú to naozaj iba lovci :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29665 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Poľovačka na dlhé trate
Pozri:http://www.youtube.com/watch?v=Fzrwo_HqF-w

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29674 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému Poľovačka na dlhé trate
Chlapi, a ku comu je toto dobre? Ako vidiet z tych videi, da sa to. Ale so skvelou optikou, a takisto odhad balistickej drahy strely je nezanedbatelny. Ved na kilometri sa staci seknut o 20 cm(co je pohnutie puskou o mozno jeden milimeter) a hladas este dva dni. A dalsia vec ako vravi Eno_Nuno, z takej vzdialenosti precitat zver by asi mohol byt trosku problem. Neviem, akosi sa s tym nedokazem stotoznit.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29680 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému Poľovačka na dlhé trate
na tej stranke som bol aj ja, no skratka no coment, ziadna polovacka jednoducho aha tam je jelen wapitty odmeraj vzdialenosť dialkomerom, 1000yardov(zhruba 900M),lahni a strielaj vietor mas tri čiarky vľavo, doslovny preklad skôr mi to pripomina americky akčny film, a myslim si ze na tych 900m z tej pusky a z tou technikou by strelil asi aj u nas kazdy druhy, ved strielali po leziaci puska na dvojnozke, ťažka hlaven na puške asi tak 70- 80cm plus optika v cene co stoji ojazdenne 4rocne auto a už nehovorim o strelive ,hmm takže s poľovackou to nema nic spoločne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29688 od foksi25
Odpoveď od foksi25 na tému Poľovačka na dlhé trate
Kamos minule strelil svojou 20rocnou ZHckou bazanta za letu na vzdialenost 750m triapolkami brokmi.. "Jenom tvrdej trenink dela z obycejnych lidi sampiony."....:]:P:]8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29690 od zrkadlo
Odpoveď od zrkadlo na tému Poľovačka na dlhé trate
foksi neklam, ten bažant zomrel na starobu v lepšom prípade na infarkt keď počul že poňom niekto strieľa, tie broky by museli byť fakt turbo :]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29691 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Poľovačka na dlhé trate
Dal som to sem, lebo je to k téme. Sám už strieľam do 150m, nejako mi odchádza postupne zrak. Ale poznám aj u nás výborných strelcov a s primeraným kalibrom sa dá slušne strieľať. Samozrejme nie ako na tej stránke čo som tu uviedol.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29732 od rudolf39
Odpoveď od rudolf39 na tému Poľovačka na dlhé trate
padne mas pravdu ale nech ukazu co nepadne.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29748 od Hornet
Odpoveď od Hornet na tému Poľovačka na dlhé trate
Alebo skorej koľko toho nepadne.:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29752 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Poľovačka na dlhé trate
Myslim si,ze prispevky typu "nie je to polovacka,nema to s polovnictvom nic spolocne" nie su celkom namieste.Lov v Amerike (a jedna sa skutocne o lov,nie o polovnictvo v nasom ponimani)je prezentovany ako urcite odvetvie sportu.Akokolvek to moze stredoeuropskeho polovnika poburovat,je to tak.Sami sa casto oznacuju za sportsmanov,dokonca aj taky popredny vyrobca striel ako je firma Nosler ma okrem inych aj tento slogan "Bullets for Sportsman".
<br/>&quot;Precitat&quot; zver nebyva hlavnym kriteriom pri podobnych vykonoch,tak ako je to zauzivane u nas.Co sa tyka toho,co im nepadne,videl som na youtube viacero aj takychto klipov,staci len pohladat.
<br/>Este k nazoru,ze s tou vybavou by to strelil kazdy druhy - ani nahodou.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29754 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému Poľovačka na dlhé trate
bulets of sportsmen su pre specialne preteky ktore sa organizuju uz aj na slovensku a v čechach je to strelba na dlhe trate a dokonca do prvej trojky na svete patri jeden strelec z českej republiky(nastrel stvorec 10x10cm n a800m), na margo toho tie videa som videl a ver tomu ze by dokazalo na tych 800-900m trafit 200l sud viacej chlapov lebo asi taky je hruby ten wapitti jelen ak nie hrubši len by to chcelo tu vybavu ako maju oni a vystrielať kopu nabojov, tak ich zase nezvelicujme ale mas pravdu tam za mlakou je to o niecom inom, tu su ich schopnosti freevideo.cz/mskr/2596/ pozri na toto je to sice na blbej stranke ale stoji to za to, anti reklama na polovacku v Afrike:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29755 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Poľovačka na dlhé trate
:D:D:D Pekne po poriadku: Sloganom &quot;Bullets for Sportsman&quot; konci napr. jedna z televiznych reklam na strelu Accubond.Da sa to prelozit ako &quot;strely pre lovca/strelca&quot;.Neviem,kde si nabral nejaky suvis s pretekmi.:D Vzdy ma pobavia vyroky typu &quot;ver tomu a tamtomu&quot; od ludi,ktori o urcitych veciach niekde nieco poculi,v lepsom citali,ale prakticka skusenost ziadna.:P;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29756 od lovec_1
Odpoveď od lovec_1 na tému Poľovačka na dlhé trate
Co ma spolocne ten tvoj odkaz na klip s temou Polovacka na dlhe trate?:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29757 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému Poľovačka na dlhé trate
super odpoved, si fakt profik, sportsman preklad podľa teba strelec -lovec a čo tak športovec a cely preklad strely pre športovca? k praktickej skusenosťi občas strielam na dosť velke vzdialenosti(podotykam nie na zver) a preto hovorim ze sa to da trafit ale nestrielam z 300WM je to niečo slabšie ,je to len o skusenosti a vystrieľanosti ruky, keby si to vyskušal ako oni a s tou vybavou, tak ak dobre strieľaš tak by si i to trafil, ale ako sa tak vyjadruješ tak ty mas s takou streľbou na dlhe vzdialenosti bohate skusenosti(chovaš aj farbiare?) tak klobuk dole a všetka česť k tvojmu umeniu,alebo si to tež iba videl na tej stranke :x, nič v zlom to už nie je poľovnictvo to je šport, a zo všetkym čo k tomu ma byt. moj nazor.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29758 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému Poľovačka na dlhé trate
to je len ukažka umenia americkych super lovcov nič iné, ale musiš uznať ze to stoji za to no nie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29761 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Poľovačka na dlhé trate
Nimrod 15 - nemal si otvorené iné Fórum do ktorého si chcel prispieť a omylom si to hodil sem ? ?freevideo.cz/mskr/2596/ pozri na toto je to sice na blbej stranke ale stoji to za to, anti reklama na polovacku v Afrike

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29762 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Poľovačka na dlhé trate
Nimrod 15 - alebo opäť to pokazila sekretárka ako v inej téme tu na Fóre ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29765 od nimrod15
Odpoveď od nimrod15 na tému Poľovačka na dlhé trate
jasne mohlo to byt niekde inde(maš pravdu), ale to bola len ukažka schopnosti amerických lovcov, hlboko sa ti ospravedlňujem ze som urazil tvoj cit pre detajl, ale musiš uznat že je to celkom vzrušujúce video.len neznašam ked sa niekto chváli so svojou znalosťou cudzích jazykov, a sportsman prekladá ako strelec alebo lovec :] a nie správne.:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29781 od Stefan49
Odpoveď od Stefan49 na tému Poľovačka na dlhé trate
uz davno sa netrepiem medzi urcitych ludi a ich schopnosti, avsak v tomto pripade ma lovec_1 viacej pravdy, nez nimrod15, hoci len trochu viacej!:D
<br/>V anglickom jazyku a zvykoch je tak isto polovnik a ci strelec vedeny ako &quot;sportsman&quot;, cize sportovec, kedze polovnictvo a samozrejme aj tercova strelba sa vedie v anglicky hovoriacich krajinach ako sport!!!!
<br/>
<br/>Takze, &quot;Bullet for Sportsman&quot; je prakticky nic ine ako strela pre sportovca (marketing) ktory v jeho discipline vyuziva strelnu zbran ako naradie k jeho zaujmu sportu-polovnik ako aj tercovy strelec!
<br/>
<br/>Co sa tyka udaneho videa, ano su odbornici ktory su schopny a dokazu strelbu aj na 1000m! Nezabudajme ze tyto individuali ktorych vidime na danych pololovackach su profici v polovani a aj v strelbe-z toho dovodu sa nam objavuju na obrazovkach telky!
<br/>
<br/>Kolko krat vsak strielaju na ukazanu zver pokym ju trafia uspesne je tiez ina otazka!:D:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.070 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 5106 návštevníkov a žiadni členovia on-line