Lov diviačej zveri počas celého roka

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32604 od vp
Odpoveď od vp na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
Papo, cudoval by si sa co vsetko viem o KMO, ale to naozaj nie je cielom tejto diskusie, a zachadza to skor do urazania jeden druheho.
<br/>Ale KMO nie je cielom tejto diskusie. Vsade tam kde sa diviaky premnozia je realne nebezpecenstvo KMO, a suhlasim ze s tym nieco treba robit. Ale treba pri tom racionalne a premyslene.
<br/>A mimochodom: Aktualna regionalizacia Slovenska vzhladom na vyskyt KMO podla rozhodnutia komisie EU 2007/862/ES z 13. decembra 2007
<br/>Zoznam infikovanych okresov SR: Zarnovica, Ziar nad Hronom, Banska Stiavnica, Krupina, Velky Krtis, Zvolen, Detva, Luceenc, Poltar, Levice, Nove Zamky, Komarno.
<br/>A ako som povedal, inak sa postupuje v oblastiach kde sa KMO vyskytuje ako tam kde nie.
<br/>Ale prediskutovavana vyhlaska sa jedna celeho SR!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32605 od papo
Odpoveď od papo na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
dúfam, že som sa nevyjadril urážlivým spôsobom, ak nevedomky, tak prepáč. navrhnem takúto vec: počkajme na plány lovu, ono sa to vyvŕbi. tá redukcia stavov sa bude týkať predovšetkým zasiahnutých okresov, príp. menší odlov v lokalitách s vyššími stavmi. aspoň takéto mám zatiaľ zodpovedné info.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 1 mesiacom #32606 od vp
Odpoveď od vp na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
Nie nevyjadril si sa urazlivo:). Ja suhlasim s redukciou stavov diviacej zveri, to je bez debaty.
<br/>A naozaj pockajme na plany lovu, uvidime. Aj tak v konecnom dosledku to zalezi na nas polovnikoch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42855 od Akela
Odpoveď od Akela na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
Výnimka z času lovu diviačej zveri
<br/>Tak som si to dnes tu na stránke prečítal - lov povolený od 04.02. s výnimkou vodiacich diviačíc. Diviačice sa teda nemusia strachovať... Neviem ako sa k tomuto usmerneniu vyjadriť. Nenapadá ma slušné slovo. A spoločné by mohli byť od 1. augusta, alebo nedáme to predsa len skôr? Lesnícka sekcia? No zbohom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42952 od Rado
Odpoveď od Rado na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
Akela ved Vám nikto neprikazuje polovať , je výminka a je iba na vašom PZ či ju využijete alebo nie. nevidím dôvod sa nad týmto pohoršovať ak nechcete polovať a chrániť si diviačiu zver tak si tak zariadte a polujte od 16.7. a je po probléme.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42954 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
rado maš uplnu pravdu ale až dojde k tomu ze si polnohospodari začnu uplatnovat škody tak potom uvidime ako ktore združenie sa k lovu diviačej zveri postavi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42957 od mirek
Odpoveď od mirek na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
Akela - máš pravdu!!! Keď sme riešili obnovu nájom. zmluv na príslušnom Lesnom úrade V.K. povedali ,, revír sa nevytvára pre chov zvere, ale pre ľudí ,, tak si môžeme vybrať a vidieť dobudúcna smerovanie.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46615 od michal
Odpoveď od michal na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
ivanteplan 28.04. 2009, 11:41:16
<br/>johny, tie svinky boli 3 ale nevošli sa do záberu a prasiatok bolo este viac ...
<br/>
<br/>pan vedator sa snad neurazia, ked si dovolím zacitovat reakciu azda autora tej vydarenej fotografie. Asi sklamem, ale teoria o sfetovanom kresličovi pruhov tentokrát potvrdená zrejme nebude. Inak vela zdaru želam v boji s tou zakernou chorobou, urcite sa z nej pan vedator dostane a prestane aspon načas do jej dalšieho prepuknutia oblažovat verejnost svojimi ustrelenými teóriami ala &quot;zakryvenie pruhov mladých diviačat ako následok neprimeraného stresu&quot;

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46620 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
zas jeden z debilnych prispevkov,no proste niekdo je nepoučitelny

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46633 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
A ďalšia fľaša na stretnutí lubo :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46637 od michal
Odpoveď od michal na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
No veď prave, asi by to mal pan doktor menej flakat a vašu najjasnejšiu jasnosť vyšetriť kus dokladnejšie. Ak je pre najmegaturbo TVedatora najlepsou citaciou fotografia, tak asi je autor nesvojpravny, lebo zrejme nevie co mu pred objektiv už nevošlo, hoci to tam pobiehalo. Alebo pre ich vedecku veličinu to mal nahnať dokopy a potom vyfotiť, aj prasiatka spravne narovnať, aby sa im pruhy narovnali podľa predsatv ich vedeckého TVeličenstva?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46639 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
Ale jestli se nepletu to vepředu je špatně vybarvený krocan-morka ne?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46640 od Waldo
Odpoveď od Waldo na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
To je bazanto-moriak... sfarbenim to vyzera na bazanta ale stavbou tela ako moriak a este viac sa mi to podoba na perlicku...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46641 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
Pali kurnik ale aj ta tvoja macka je nejaka divna , blavacke maju napriklad ine flaky a pasiky nemaju zvisle ale vodorovne. MOzno to bude tym stresom. Alebo ze by niecim inym :x:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46662 od lubto
Odpoveď od lubto na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
Kobra - svine tam boli 3, takže keď nevieš tak nepíš!!! A o tom Tvojom videní a počutí... existujú zdroje, u ktorých nepotrebuješ vidieť, stačí len počuť a je to pravda, a na druhej strane, s dnešnou technikou sa dá natočiť taký dokument a spraviť také fotografie, že budú vyzerať ako zaručene pravdivé a skutočné a realita bude na míle odlišná... K tému sa vyjadrovať nejdem, môžme nájsť hodne &quot;pre&quot; aj hodne &quot;proti&quot;, ale nechcem sa zase zapliesť do bezcielnej diskusie s Tebou, a verím, že niesom jediný. Pozdravujem, prajem všetko dobré!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46663 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
lubto maš moje simpatie:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46671 od johny
Odpoveď od johny na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
Predvčerom som pri odchode zo štandu za šera na horizonte zbadal diviaka. zakľakol som v strede lúky a prezrel som si ho v puškohľade. Hneď som zbadal, že sú tam prasce, tak šla puška k zemi. Svinka ku mne dobehla na 15 metrov kým ma navetrila. Všetko by bolo super, len prasiatka boli len dve. Na 90 kg svinku málo. Ten posledný sneh asi zanechal následky. Kobra nereaguj, nepíšem to kvôli tebe

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46678 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
Nechi paltit flašku, takže jen moje zkušenost,
<br/>Už několikrát mi přišel rudl několika bachen a s nimi několik selat, takže tvrzení že matky (prasat) odhánějí cizí mladé u mě neobstojí. Většinou je to tak že dospělá bachna u sebe nechá jednu dvě své dcery.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46679 od Jenda
Odpoveď od Jenda na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
Jak tatar....nechci platit

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 14 rokmi 11 mesiacmi #46682 od astronom
Odpoveď od astronom na tému Lov diviačej zveri počas celého roka
Nechceš, ale budeš - si v evidencii. Počtom fľaštičiek si už pomaly dobehol lubenka :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.102 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 215 návštevníkov a žiadni členovia on-line