Kto by mal zareagovať

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #59535 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému Kto by mal zareagovať
SME uz davno nie je to co byvalo... zasa ma v zaludku polovnikov www.sme.sk/c/5951048/na-polovacke-zomieraju-aj-ludia.html[/]klik sem

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 9 mesiacmi #59540 od eso
Odpoveď od eso na tému Kto by mal zareagovať
Toto sú články hodné max. NČ a nie SME. Šéfredaktora a redaktora ktorý uverejní takéto sprostosti by som ako majiteľ novín vyhodil.
<br/>
<br/>Citujem z článku:
<br/>
<br/>Ochranár Juraj Lukáč poľovníckym štatistikám neverí. Hovorí, že podľa jeho dlhodobých sledovaní zastrelia v lesoch okolo desať ľudí ročne. Na prelome 80. a 90. rokov to podľa Lukáča bolo v jednom roku až 37 prípadov.
<br/>
<br/>On neverí a hovorí..... takže to je pravda, lebo ochranári sú pravdovravní a neomylní.
<br/>
<br/>
<br/>Lukáč tvrdí, že poľovníci často nedodržiavajú bezpečnostné predpisy. „Strieľajú bežne na šuchot v kroví bez toho, aby vedeli, čo tam je. V hmle strieľali na moje dcéry, pretože si mysleli, že sú tam diviaky,“ vraví šéf Lesochranárskeho združenia Vlk.
<br/>
<br/>To musia byť riadne kusy tie jeho dcéry...:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]:]
<br/>
<br/>A toto je tiež perla hodná tak debate 8 ročných chlapcov za školou.......V tme občas poľovníci strieľajú podľa sluchu......
<br/>
<br/>:{:{:{:{:{:{:{:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60230 od gataca
Odpoveď od gataca na tému Kto by mal zareagovať
na druhej strane: tono, co myslis, kolko vystrelov v reviroch bolo &quot;zapisanych&quot; ako ulovena macka? a potom taketo vysoke (podla mna vysoke) cislo niekoho zbytocne irituje. no je pravda, ze ak by to bolo len npr. 8 tis. maciek, ak ma niekto potrebu na takuto sebarealizaciu, aj 8 tis. maciek postaci.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.049 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 145 návštevníkov a žiadni členovia on-line