Metodika vykonávania povinných strelieb členov SPZ.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60127 od lanus
Je už vypracovaná oficiálna verzia metodiky kontrolných strelieb ?! Ak áno ,tak kde je je k nahliadnutiu resp. stiahnutiu ?!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60143 od papo
neviem síce, aká povinné streľby máš na mysli/také nie sú/, ale asi: kontrolné streľby-10799KS smernica 2009.doc... túto smernicu schválila Rada SPZ dňa 25.4. 2009 a nadobúda platnosť od 25.4.2009. skús cez google

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60153 od lanus
papo - Ja som v texte príspevku použil predsa termín "kontrolné streľby" ;) Na sneme SPK v Michalovciach boli na predmetnú tému dohodnuté zmeny a preto by bolo náležité sprístupniť platnú oficiálnu verziu (Momentálne totiž účastníci snemu prezentuje vzájomne odlišné "svojské verzie" ,zamerané najmä na čo najvýdatnejšie "zhodnotenie " predmetnej činnosti !).:-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60158 od papo
jujúúúj, prepáč:-o ja o sneme neviem ani toľko. ale nemrzia ma nejako, lebo z dikcie mi nepripadajú ako povinnosť, takže to bude zas nejaká voľnočasová aktivita ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60160 od papo
a vieš čo ma doplietlo? že sa pýtaš na :.. oficiálna verzia metodiky kontrolných strelieb a hlavička témy je : Metodika vykonávania povinných strelieb členov SPZ... takže ni e SPK... a ja som ti dal posledný známy materiál SPZ. ospravedlňujem sa, že mi nedošlo, čo máš na mysli;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60198 od lanus
Zatiaľ to vypadá ako som predpokladal ! t.j., že žiadna regula nejestvuje a každý "kombinovaný" funkcionár (SPZ/SPK) robí tak aby mu "predmetná sliepočka" naznášala čo najviac "vajíčok" t.j. €-čok !!! :-o

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60199 od samo
je to možné ??????8o:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 7 mesiacmi #60201 od papo
daj dva-tri týždne, pozrieme sa na tie vaj€čka, či nie sú výklepky;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.118 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 602 návštevníkov a žiadni členovia on-line