Poľovná stáž - skúšky po novom.

pred 12 rokmi 1 mesiacom #61950 od serpiko
Poľovná stáž - skúšky po novom. bolo vytvorené serpiko
Prosím o názor !
<br/>Robil niekto skúšky na Poľovnú stáž po novom - cez PC ? Ak áno , na základe čoho ,ako a z čoho ste sa na tieto skúšky pripravovali ? Ako dopadol test ,ako ste spokojný s výberom a formuláciou otázok? Zatiaľ sa nevyjadrujem , musím to rozchodiť...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 týždnami #61973 od serpiko
Odpoveď od serpiko na tému Poľovná stáž - skúšky po novom.
Vidím, že na toto nikto nereaguje , asi sme prví kto to podstúpil. Na prvej sme boli traja,všetci neprešli. Na opravnej sme prešli dvaja.Jeden ide na druhý opravný... Verím , že to zvládne.Len pre ilustráciu ja som ing. poľnohospodár(celoživotný poľovn. funkcionár,druhý kolega je majiteľ reštiky, fanda poľovníctva-funkcionár a tretí kolega, ktorý čaká na druhý opravný termín je bývalý vyšetrovateľ z dvojky... Čo sa týka priebehu skúšky, tak nesledujú ani adeptov na detektore lži...
<br/>Týmto popisom chcem poukázať na vážnosť faktov pri skúškach na Poľovnú stráž po novom , t.j. od Konca marca 2012, t.j. na PC cez kódy...
<br/>Jadro vecí je vo formulácií otázok ako takých. Tak domotať formuláciu otázok sa hoci komu nepodarí.Pracovník (ci) si zaslúžia &quot;cenu&quot; CZP (cena zakomplexovaných primitívov ), lebo podľa pravopisných chýb a štylistických prejavov sa ináč nazvať nedajú , no úbohosť na jednej strane , no neskutočná dômyselnoť zákernosti na strane druhej .Záhadou pre mňa ostáva , čo je vlastne cieľom týchto skutočností , že by to nikomu nevadilo, nezdá sa mi...
<br/>Môžu a majú právo sa voči tomu ohradiť normálni poľovníci, nájdu niekde pochopenie a porozumenie napr. SPK alebo SPZ , nebodaj v Pribine. Veď je to výsmech normálnym ľuďom a nepochopiteľná arogancia dosť hrubého zrna...
<br/> V tomto sú naši úradníci na špici EU. Aspoň v niečom sme na špici...
<br/>Ak bude potreba aj podrobnejšie veci rozvediem...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 týždnami #61975 od pepco
Odpoveď od pepco na tému Poľovná stáž - skúšky po novom.
na hospodarskych skuskach po novom je to obdobne, aspon co sa tyka otazok, castokrat aj 3 odpovede su spravne, ale pokial ti chyba co i len jedno slovicko, je odpoved neplatna.nevidim v tom zmysel pliest a zavadzat, ale hold na slovensku je to tak.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 12 rokmi 3 týždnami #61976 od serpiko
Odpoveď od serpiko na tému Poľovná stáž - skúšky po novom.
Tak to si ma prekvapil , že aj na hosp.skúškach.Dá sa , že sa mi začína vyjasňovať...
<br/>Nechcem byť zlý veštec.Cieľ je jasný, no mení sa spôsob...
<br/>Jeden múdry kedysi povedal &quot; za všetkým hľadaj ženu , ja to poopravím pre túto dobu,: za všetkým hľadaj peniaze... potom je aj žien ako maku...
<br/>V predošlých témach je dosť popísané ,koľko peňazí sa točí okolo poľovačky , len ako sa k ním dostať. Tí zlatokopi na úradoch nemajú inú starosť a vidíš. Ich vynaliezavosť je obdivuhodná, klobúk dole... Len , aby nebolo ešte niečo viac - idú nové zmluvy a &quot; Hlúpemu túžbou po moci, nieto veru pomoci &quot; resp. Čím horšie , tým lepšie , ako hovorievali moji spolužiaci z Východu za oných čias (80 - té roky ).
<br/>No budeme si musieť riadne oči pretrieť a pripraviť hordu ľadu , kým obnovíme zmluvy na ďalších desať rokov ...
<br/>Zázraky sa nedejú,náhody existujú len v rozprávkach , Každé prečo má svoje preto !!!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 11 rokmi 11 mesiacmi #62242 od ML
Odpoveď od ML na tému Poľovná stáž - skúšky po novom.
Minulý týždeň som absolvoval skúšku PS s výsledkom 29/30. Otázky, resp. odpovede, ktoré som mal ja v teste mali logiku. Pravopisné chyby som zaregistrolal aj ja.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.077 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 875 návštevníkov a žiadni členovia on-line