Predbežnrenie opatrenie súdu

pred 10 rokmi 11 mesiacmi #63690 od meszarosoto
Predbežnrenie opatrenie súdu bolo vytvorené meszarosoto
Okresný súd vydal predbežné opatrenie o zákaze vykonávania poľovníckeho práva na základe neoverených a nepodložených tvrdení zástupcu vlastníkov poľovných pozemkov. Súd vydal rozhodnutie pre revír, ktorý nie je v súlade s rozhodnutím o uznaní poľ. revíru, ktoré vydal OLÚ. To znamená, že pod úplne iným názvom revíru a s výmerou, ktorá zahrňuje len 2/3-iny skutočnej výmery. Predbežné opatrenie sa vzťahuje na revír s názvom a výmerou ktorý nikdy nebol uznaný, teda neexistuje. Napriek tomu tento revír už tri mesiace nemôžeme navštevovať. Čo Vy na to? Aký máte názor?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 10 rokmi 11 mesiacmi #63691 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Predbežnrenie opatrenie súdu
aké máte vzťahy z tamojšími vlastníkmi poľovných pozemkov?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 10 rokmi 11 mesiacmi #63692 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému Predbežnrenie opatrenie súdu
Ja si myslím, že vzťahy sú nadštandardné. Pravidelne uhrádzame nájomné a podľa možností každý rok dávame balíčky s divinou pre vlastníkov. Napriek tomu predseda ZVPL podal svojvoľne bez vedomia členstva návrh na súd s odôvodnením, že sme hrubo porušili podmienky stanovené v zmluve a neuhradili nájomné. O zaplatení nájomného máme patričné doklady. Len neviem pochopiť súd, že ako mohlo vydať takéto rozhodnutie ( vyslovený nepodarok z každej stránky) bez akéhokoľvek dokazovania alebo preverenia na základe jedného listu právneho zástupcu dotyčného.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 10 rokmi 11 mesiacmi #63693 od DKo
Odpoveď od DKo na tému Predbežnrenie opatrenie súdu
netreba sa snažiť pochopiť, treba namietať

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 10 rokmi 11 mesiacmi #63694 od meszarosoto
Odpoveď od meszarosoto na tému Predbežnrenie opatrenie súdu
To sa už stalo, tretí mesiac čakáme na rozhodnutie Krajského súdu

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 10 rokmi 11 mesiacmi #63697 od pytliak
Odpoveď od pytliak na tému Predbežnrenie opatrenie súdu
Ak vydal sud nejake opatrenie na nejaky iny revir, s inym nazvom a vymerou, tak preco sa s nim zaoberate vy??? Na vas revir bolo vydane nejake opatrenie? Nebolo! Tak by som sa tym vobec nezaoberal a riadne by som v reviri poloval. Nazor, ze vydal na iny revir, ale mysle tym ten vas, to je scestny, ja by som ani taku postu nepreberal. Nech sa blby sud nauci komu co pise. Ak pise neexistujucemu reviru, je to len a len jeho problem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 10 rokmi 11 mesiacmi #63701 od mary
Odpoveď od mary na tému Predbežnrenie opatrenie súdu
Pytliak má totálnu pravdu.Čo nie je Vaš,nemali ste sa tým vôbec zaoberať.Sudcovia sú tiež iba politický nominanti,podľa štatistiky.90% nedôverihodní !!! Rád by som sa dozvedel,kto a vlastne ako Vám zabraňujú vstup do revíru/Ten čo to robí má nejaké poverenie!!?? Je bežná prax,že odvolanie na KS je len zdržovanie a môže trvať aj roky kým sa tam rozhýbu.
<br/>Na druhej strane,aj keď sa Vás to netýka/jedná sa podľa Vás o iný revír/ to predbežné opatrenie OS ,nakoľko ste /podľa mňa neoprávnene-nie ste členmi uvedeného neexistujúceho revíru/ sa ,,odvolali&quot; nenadobudlo právoplatnosť,takže si poľujte ďalej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 9 rokmi 11 mesiacmi #63902 od visegrad
Odpoveď od visegrad na tému Predbežnrenie opatrenie súdu
Ja by som bol opatrnejší, totiž s toho čo napísal mesarosoto vlastne nevieme nič. teda či vlastníci revíru mali zhromaždenie či sa vypovedali nájomné zmluvy, kto koho žaluje a začo atd. Keby mesarosoto kúsok širšie opísal situáciu a ak by sme vedeli aj stanovisko druhej strany , vtedy by sme sa mohli objektívnejšie vyjadrovat sa k veci samej.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.139 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 264 návštevníkov a žiadni členovia on-line