vase skusenosti a pohlad na plemeno patterdale terrier

pred 17 rokmi 1 mesiacom #18098 od matulkoh
www.hurricanekennels.com/patterdale.html
<br/>vidim, ze tvoje znalosti netu a mozno jazyka anglickeho su asi slabsie takze tu je presny link.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19297 od pytliak
Asi sklamem priaznivcov a milovnikov tohto plemena, ale mam najnovsie a oficialne info o moznosti absolvovat skusky polovnej upotrebitelnosti pattermi. Zial potvrdil sa moj nazor na tuto vec. Technicku stranku zverejnenia zabezpeci Jaro, za co mu dakujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19298 od Jaro
[img]www.polovnik.com/pater.jpg [/img]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19308 od LEON
tak už i na Slovensku někomu vadí konkurence;/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19309 od Jaro
to nie je konkurencii ale aby sa dodrziavali predpisy !!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19310 od matulkoh
ano viem si zivo predstavit komu ta konkurencia vadi, my vsak mame vyhodu oproti bratom cechom, u nas moze vedenie zaradit pattosa medzi polovne upotrebitelne plemena pretoze u nas nie je v zakone to slovicko FCI ako u nich, snad to dlho nebude trvat lebo pojdeme sami proti sebe, je to spikovy pracant a pomocnik pre polovnka, hlavne ze tam mame silky terriera, australaka, westika...... ale niekolko sto rokov stare plemeno tam nemame,
<br/>jarko toje taka ista blbost ako s 50cm.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19313 od Jaro
Matej ja viem , len co je na papieri je u nas sväte . A keby si bol rozhodca asi by ta nebavilo sa hadat z majitelom psa ze preco nemoze absolvovat skusky . ja som za aby bol polovne upotrebitelny nemam s tym najmensi problem nemam nic proti plemenu . len vies aky su ludia . takze je na klube a majiteloch plemena ci zatlacia na spravne miesto a zas im skusky povolia . a ta 50ka cm - klub duricov sa postavil k tomu asi takto : uvidime co bude ! takze si urobis svoj obraz - najlepsie je cakat do sudneho dna !!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19315 od Jaro
ak som to dobre pochopil tak je toto stanovisko hlavne dolezite pre rozhodcov ktory posudzuju skusky z vykonu aby boli kryty ak im tam nejaky pan XY zacne vykrikovat preco nechcu posudit jeho psa na skuskach . ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19320 od matulkoh
aspon, ze moj pattos uz ma skusky

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19321 od Jaro
vsak aj keby nemal ako ta poznam to by ta neodradilo od toho aby si ho pouzival v praxi :D;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19322 od matulkoh
vsak na to ho mam a mame uz aj cecha doma, uz sa tesim ako s nim vypalim rybnik na par skuskach:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 týždňom #19381 od pytliak
Ved pre to som aj vyse mesiaca cakal so zverejnenim tohto listu. Aby si stihol skusky. A som si isty, ze v tomto pripade nejde o konkurenciu. Tych par pattosov nemoze ublizit ziadnemu z dobrych plemien. Skus si porovnat, ked si doma postavis spickovu motorku, ale vykasles sa na predpisy a nedas si ju homologizovat, zaregistrovat, tak sa s nou mozes akurat po dvore vozit, nik ta nepusti na oficialne cesty. A to je ten isty pripad, ked tvorca plemena nechcel toto zoficialnit a teda musi znasat vsetky dosledky svojho postupu. Ze je to pracant, no dobre, aj ked som uz videl aj totalne slabych. Ked to tak porovnam, tak z tych co som mal moznost vidiet z blizka bolo cca 60 % spickovych, 20 % pouzitelnych a 20% zmrdov. Takze o nejakom zazraku by som nehovoril. Aj ked uznavam, ze na Slovensko sa nemuseli dostat len tie najlepsie jedince.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #19765 od stano
Na posledných brl. skúškach čo som bol (máj 2007) bol skúšaný aj pater. Ani v jednom kole sa ho nepodarilo dostať do brloha. Zato ľudí stojacich za pletivom oštekával parádne. Tým nechcem haniť toto plemeno. Každého psíka treba posudzovať individuálne a nie plemeno ako celok. Na prácu psíka vplýva strašne veľa faktorov a najrozhodujucejšim asi bude jeho vodič. A toho si pes (v niektorých prípadoch bohužiaľ) nemôže vybrať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 11 mesiacmi #19806 od dzajro
ja osm bol v maji na prloharkach a fena ich vhrala (patterdlaka ) ale boli tam velmi pekne prace aj zo strany inych plemien

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.051 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 706 návštevníkov a žiadni členovia on-line