policajna svina

pred 17 rokmi 2 dňami #19611 od lordik
policajna svina bolo vytvorené lordik
chlapi mam terenaka bez TP, a jeden vysoky fizel z nasho PZ na mna stale vola hliadku, dostavam stale pokuty, ze jazdim po dedine, no ja sa len vraciam z reviru.viete mi nejak poradit?dik

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19614 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému policajna svina
hej neporusovat zakon a mas vystarano :x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19616 od lordik
Odpoveď od lordik na tému policajna svina
ako porusujem zakon, ze prejdem kusom dediny autom bez TP?dobra blbost, ak za toto mam byt trestany, tak policajti su dobri kokoti

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19617 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému policajna svina
no skus mat flintu bez zbrojaku :x:x:x:x:x co to urobi potom

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19618 od michal
Odpoveď od michal na tému policajna svina
Dobrý kokot budeš asi ty, ked to stale nevieš pochopiť...za čo ti tu pokutu asi tak davaju???

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19619 od matulkoh
Odpoveď od matulkoh na tému policajna svina
to mas jednoduche, auto bez TP mozes mat tak niekde kde mas chatu primo v reviri a autom behas len po nom, na oficialne komunikacie nemas co pachnut bez TP, aj ja by som radsej kupil samka za 20t a behal kde sa mi zachce ako samka so vsetkym ale za 130t, porusujes zakon a tvoj kolega clen, s ktorym asi nieste kamosi toho vyuziva.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19620 od bosax
Odpoveď od bosax na tému policajna svina
ty si bud vymlety alebo neviem. Ved ak mas vodicak tak ta tam ucily a cestnej premavke tak tu nevipisuj chujoviny ako maly chlapec .Kolko ma rokov?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19621 od michal
Odpoveď od michal na tému policajna svina
A policajt nebude asi svina ale skor kamarat. Keby bol svina, tak ti vybaví zákaz činnosti a budeš vybavený na dlho aj ty.:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19622 od Igor
Odpoveď od Igor na tému policajna svina
Chlapče vďaka takým ľudom ako si ty je táto naša demokracia tam kde je ...:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19625 od bosax
Odpoveď od bosax na tému policajna svina
ty ked si v PZ tak nech ti zoberu zbrojak ak ho mas co najskor kym nenarobis aj s tym viac neplechy a papiere na vsetko s cim sa da zabit a usmrtit lebo ty si nebezpecny clovek pocuvaj!
<br/>ved ti chmulo ak si v PZ tak by si mal zakony tiez ovladat ze? ci pre teba to neplati a potom sa cuduj svete aky su ludia medzi nami ved to co tu pises je postavene na tvojom charaktere a pristupe ku vsetkemu! Policajt je svina? Svina si kamarat Ty .Co keby si tym autom niekomu ublizil ak nema TP tak nepas stym co hladat na ziadnej cesnej komunikacii.Ziadnej .Po reviry sa cudujem ze ti tiez dovolia s tym chodit aj tam platia zakony ale to samozrejme pre teba nie.
<br/>
<br/>Tak laskavo nesud niekoho na zaklade tvojich neznalosti!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19626 od Jaro
Odpoveď od Jaro na tému policajna svina
no aspon si chlapec urobil reklamu :x:x:x:x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19627 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému policajna svina
a co zakonna poistka? Keby sa Ti tak podarilo niekomu nieco &quot;nacechrat&quot; aspon za 300.000,- Sk, potom by si spominal ako Ti chcel ten polis dobre ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19628 od lordik
Odpoveď od lordik na tému policajna svina
no asi za to, ze kokot ich na mna zavolal, a nech sa stane cokolvek, stale si najdu dovod.teraz maju za to, ze auto je bez TP

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19629 od lordik
Odpoveď od lordik na tému policajna svina
chlapci, otvarate si hubu, ok, ale tu vobec nejde o to, ze idem kusok cez dedinu...ale o to, ze ten isty policajt, kt si tu seci branite, jazdi presne tak isto bez TP, ale najhorsie je, ze pytlaci v reviri, preto som kupil to auto, aby som ho mohol viac kontrolovat.a to sa mu nepaci.poznam milion ludi, co maju do reviru auta bez TP a jazdia s nimi po dedinach, ale aj ked ich zastavili, tak vzdy sa dalo s nimi, lebo fizli pochopili o com.lenze ked su toto jeho kamosi, tak sa asi neda.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19630 od lordik
Odpoveď od lordik na tému policajna svina
chlapec ty sa nauc najprv gramatiku!!!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19632 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému policajna svina
Lordik, nemas si s policajtom co vycitat navzajom, ste obaja rovnaki ...., teda ak tie nepodlozene obvinenia, ktore tu na neho kydas supravdive ... Kedze je to tu prezentovane iba z tvojej strany...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19633 od lordik
Odpoveď od lordik na tému policajna svina
ak mas povolenku na srnca s niekym, a ten srnca streli, tak tvoja zanika.a ak strelis 2 srncov dalsich okrem toho, sak jasne ze to nieje nic ne?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19635 od Baikal
Odpoveď od Baikal na tému policajna svina
Ja len cakam, ze poskytnes aj nejaky dokaz.. povolenku, fotografie, overene vypovede svedkov ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19637 od michal
Odpoveď od michal na tému policajna svina
Aha, tak sorry...tak ty budeš nakoniec taký miestny Zorro pomstiteľ, čo sa obetoval v záujme spravodlivosti a na dzipaku naháňa zlého policajta po revíri a nedopraje mu pokojného spánku, lebo nikdy nevie,kedy sa mladý,na vsetko odhodlaný polovník a aktivista dovalí na svojej rachotine a prichytí ho pri čine. Hmmmm....aj lepšiu historku si si mohol vymyslieť.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 2 dňami #19639 od Bubi
Odpoveď od Bubi na tému policajna svina
Lordik to co si hodil aku temu na sklo.To sem vobec nepatri.Vybavte si to v dedine v krcme.Drbnite si B12 a je to.:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.123 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 820 návštevníkov a žiadni členovia on-line