Máte skúsenosť s puškou BROWNING EUROBOLT ?

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24749 od Bubi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24775 od frenki
Ospravedlňujem sa za zle formulovanú otázku. Myslel som negatívne alebo pozitívne skúsenosti s puškou eurobolt. Mal som ju v rukách v obchode so zbraňami Erik-JUDr.Vranský v Bratisleve.V kalibri 7x64 stála okolo 38300,-Sk a v kalibri 30-06 stála cez 40 tis. Zaujímalo by ma či sa nevyrába aj v novom 338 Federal. Trochu som bol v rozpakoch z výklopného zásobníka. Ako ho plniť,či keď je vyklopený alebo,keď ja zasunutý. Zabudol som vyskúšať hlasitosť poistky. Ináč sa mi spracovanie zbrane páčilo. Neviem či k nej dodávajú originál záklande pre montáž puškového ďalekohľadu. Rád sa dozviem niečo nové o tejto zbrani.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24777 od forester01
Odpoveď od forester01 na tému Máte skúsenosť s puškou BROWNING EUROBOLT ?
1:0 pre teba.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24778 od gender
puska je v pohode,zasobnik odnimes a v pohode naplnis,aj odistit sa da celkom potichu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24840 od Bubi
Presne tak.Mam ju 6r. a ak bola k mání za 38litrikov-super cena.JA len to naj.Mam ju v kal 7RM pohoda.Zatial nemenim.:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24842 od Bubi
K montazi tam nic nie je.Akurat nejake otvory tusim.Nepmätam.Kupoval som ju pred 6r.Tusim.Je to v celku vydarena flinta.Ziadne plasty atd. Ked pozries SAKO 85 Bavarian tak uplne to iste.Akuraz poistka je inak umiestnena.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24847 od Akela
Má tá zbran napináčik?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24858 od gender
ano,ma napinacik.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24866 od Bubi
Ta flinticka ma vsetko co ma mat.Poctive zelezo,pekne drevo,sikovne mechanicke mieridla,napinacik.Ani dlha ani kratka.Akurat.Mne hned sadla do ruky a bolo rozhodnute.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24878 od Igor
Mal som ju v 300 Win Mag - výborná flinta, presne ako píšete žiadne plasty, čisté železo, pekné drevo, masívny záver, dva rady uzamykacích ozubov pričom zadný rad vypåňa prázdne otvory po uzamknutý predných ozubov, čo je výborné z hľadiska bezpečnosti strelca. Bola to veľmi presná zbraň - určite jej kúpou nič nepokazíš. Na ten zásobník sa dá zvyknúť, a inak ešte jedno info tieto guľovnice sú vyrábané v Japonsku.
<br/>Pozri www.bwarms.sk

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24885 od cimbalik
Odpoveď od cimbalik na tému Máte skúsenosť s puškou BROWNING EUROBOLT ?
Ja nad tým SAKO 85 Bavarian Short (s krátkou hlavňou - 51cm - bez mechanických mieridiel) v .338 Federal práve uvažujem. Mal si to v rukách? Čo by si pochválil ako prednosti a čo vytkol ako nedostatky. Vďaka.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24951 od Bubi
Ja pouzivam Browning.Sako som len obzeral.Parada.Oproti Brow. Eurobolt-su tam len esteticke detaily zmenene.Ale SAKO je bez kompromisov.Maximalna kvalita.Neviem ci to robie v tom americkom kalibri.Viem ze 25-O6 Rem. 260Rem. robia.Ale Ten federal nezarucim.Keby som nemal Brow. tak by som asi kaslal na tie Blaser atd a kupil SAKO.
<br/>Inak na OSTROZKACH som nafotil medveda.Urcite vies kde to je.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24952 od Bubi
Rovnako ako Brow. tak aj SAKO,ked som to zobral do ruky a oprel do pleca okamzite ti to sadne.A je jedno ci mas 190cm alebo 170cm. Neviem ako to robia.CZ flintu som musel furt upravit.:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 5 mesiacmi #24953 od Bubi
To svedci len o kvalite a poctivej robote.O brokovych zbraniach Brow. ani nevravim. V Japonsku to robia pod zn.MIROKU. Ale neviem ci Eurobolt nerobia v Belgicku-FN.Netrufnem si to tvrdit na 100%. Na zasobniku je Made in Japan.Ale len na zasobniku.Kupil som aj noz Brow. a ten je orig, Japonsky,8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #29358 od gender
precitaj tu.ak ti to pomoze.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41118 od frenki
Bubi, chcem sa ťa opýtať či aj na tvojom eurobolte máš kryt zásobníka a záveroej hlavy z ľahkej zliatiny a tak isto lúčik. Kúpil som ho teraz v decembri v kalibri 7x64.Trocha ma zarazila vôla čapu v lúčiku , ktorým sa otvára zásobník. Ináč je to pekná puška. Kúpil som aj základňnu na puškohľad od leupolda a čakám na leupold z USA 3,5-10x50 s podsvietenou osnovou. Puška je celá vyrobená v Japonsku - firma Miroku. Už sa neviem dočkať prvých výstrelov

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 3 mesiacmi #41738 od Bubi
Nie,ja mam este poctive zelezo.Ja mam tuto pusku uz asi 6-7r.A tiez tam mam puskohlad na ktory cakas.Ten asi cca 18 mesiacov.Montaz mam nemecku..Recknagel.Dobra a spolahliva kombinacia....len optiku budem teraz menit.Nie koli kvalite ale chcem uz zas trosku vyssi level ako sa vravi.S flintou budes spokojny.Okrem kvality aj dobre vyzera.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43230 od frenki
Bubi, opäť sa ťa chcem opýtať na tvoj eurobolt.Máš na ňom originál montáž od leupolda? Ja som kúpil spolu s puškou základňu, ale v obchode mi dali na typ A-bolt, ktorá je vraj aj na eurobolt. jedna základňa je krátka a druhá je dlhšia, že presahuje až nad záverové okienko. Čo ma však najviac znepokojuje je to, že základne sú dosť vysoké a zakrývajú výhľad na klasické mieridlá.A-bolt je bez mieridiel, takže tam to nevadí. Keď som sa v obchode hádal s predavačom, povedal, že na eurobol sú iba tieto montáže.Rozmýšľam, že zavolám do Walter trading v Čechách, ktorý je dovozcom broeninga či to je naozaj tak. Preto sa ťa chcem opýtať, ako to máš ty na puške?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43231 od frenki
Bubi, teraz budem vizerať, ako blbec.Poriadne som si neprečítal tvoj predchádzajúci článok, že máš montáž Recknagel.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43259 od Bubi
Dufam,ze je to ona..???... za za tie peniaze co vtedy stala. Je bez podhladu a staci jedno pootocenie a je dole.*Vsetko mi pripravoval p.Tibor Štefanik v Orlovom pri Pov. Byst.Montaz,nastrel atd.Je to uz 7r.Doteraz ziadny problem ani nutnost nieco dotahovat atd.Puskohlad pred sezonou zalozim a hotovo.1 dna skusobna rana a dost.Nic nemusim korigovat nastrelovat atd.ked som to kupoval o Leupolde som vedel akurat,ze existuje.ANi ma nenapadlo kupovat optiku aj montaz od Leupolda.Mal som tam Meoptu 3000.Ja mam flintu komplet s mieridlami. Miroku je vyborna firma.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.116 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 141 návštevníkov a žiadni členovia on-line