Nemáte někdo zkušenost s čištěním zbraně pomocí protahovací šňůry..

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27651 od miso
Používam šnúru BORESNAKE, je to veľmi dobrá vec. Čistenie je kvalitnejšie a oveľa rýchlejšie ako s použitím klasických vyterákov. Šnúra má bronzový kartáčik, ktorý je robený špeciálne na čistenie hlavní, čiže je aj šetrný. Zvyšok šnúry hlaveň pekne vytre. Raz za pol roka šnúru ručne vyperiem a používam znova...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27653 od saujaegerdany
Stejnou snuru pouzivam i ja a jsem velmi spokojen. Uz bych nemenil. Musim jenom dodat,ze nepouzivam pri cisteni hlavne olej. ;) 8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27654 od miso
Mne sa olej celkom osvedčil, pušku dám ústim dole, prestriekam olejom, nechám pár hodín pôsobiť. Olej z väčšej časti vytečie. Lepšie sa mi šnúra preťahuje, keď to robím na sucho, dosť ťažko sa mi ťahá von...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27655 od saujaegerdany
Slysel jsi uz neco o olejove rane? Olej nikdy nevytres uplne do sucha i kdyz si to treba myslis. Pri prvnim vystrelu po vycisteni, se automaticky olej v hlavni spali a dochazi ke zvetseni tlaku v hlavni,kde se ti muze znacne odchylit bod nastrelu. Ale necham to na kazdem, at si cisti zbran jak je to pro nej nejvyhodnejsi. Ja proste olej nepouzivam a hlaven se stale pekne leskne. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27656 od miso
Jasne, o olejovej rane som počul,ale nemusí to byť pravidlo. Hlaveň vždy vytriem najlepšie ako sa dá, mnohokrát chodím na strelnicu s takto vytretou hlavňou a dierka je tam kam som mieril;) Takže negatívnu skúsenosť nemám....Ale máš pravdu, každý máme iný spôsob starostlivosti o zbraň.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27674 od martin203
Pouzivam a odkedy som zacal, tak nic ine. Len ta cena, hlavne ked mas viac kalibrov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27677 od Akela
Aj ja to používam. A myslím, že to je skvelé riešenie, najmä ak je v polovici zamontovaná medená kefka. Do hlavne dávam aj čistiaci olej a na tú kefku jemnú handričku - bielu a čitím dovtedy, pokiaľ aj biela handrička nie je čistá. Do hlavne používam olej Brunox. Najlepšie sa mi to robí, ak je doma aj syn - dvom to ide ľahšie.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27680 od martin203
a este dovetok, momentalne to odporucam milujucim manzelkam kolegov, ako ten najlepsi vianocny darcek

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27692 od dusab
Ake su ceny takych snur a kde to mozno kupit?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27693 od martin203
Na SK urcite v DYNAXe PB, cca cez 700,- Sk (kvalitne Ruag), cena vonku od 15,- Eur (China) az do ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27697 od Akela
Ja to kupujem u Fraňa v NR ale cenu si už nepamätám.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27702 od Igor
U Frana v BA kupovana cca. pred 2 mesiacmi 750 ,- original Boresnake

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27706 od kokatie
Moc Vá děkuji za odpovědi...pořád sem se nemohl rozhodnout,ale dnes už sem si šňůru pořídil.V Plzni do 7x64 480 kč...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27727 od moron
Ahoj používám čistící šňuru s vpleteným kartáčkem na čištění brokovnice, kde mám ty nejlepší zkušenosti. U kulovnice mám strach z možnosti nerovnoměrného otěru ústí hlavně. Zatím mně od nákupu šňůr odradilo i množství kalibrů, které mám. Můžete mi zkušenější kolegové napsat co si myslíte nebo jaké máte zkušenosti s vlivem používání čistící šňury na vývrt kulovnice resp jejího ústí. Díky rosťa

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27729 od saujaegerdany
Promin ale nevim jak by jsi chtel s tim medenym kartackem poskodit usti hlavne ????:liar::liar::liar::x:x:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27730 od saujaegerdany
A jeste k tem kalibrum. Jestli si koupis snuru na kaliber treba 7,tak s tim muzes cistit jak 7*57 tak 7*64 a nebo na 9,3 tak samo muzes cistit 62,74 atd. Takze by jsi to potom musel mit tak jak ja,jednu snuru na 9,3 druhou na 7 a treti na 308,ale i tak se to da finnacne zvladnout. Jinak cistota pul zdravi,spina cele (ale ne u zbrane ;):])

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27731 od martin203
...dany ma urcite pravdu s (ne)poskodzovanim toho ustia gulovej hlavne, ale mam tiez z toho kartaca nedobry pocit a zasadne taham snuru von v osi hlavne. No a cena, ja mam snur 5, zacal som 6,5 ktorou som pokryl 3 flinty a po prvych skusenostiach som si dokupil, aj napriek mojej prirodzenej lakomosti, dalsie. Este mi chyba 20.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27738 od smithwesson
Chlapi Ta snura Bore snake je LEN na jednu vec a to rychle cistenie hlavne ked si vonku v prirode viac dni a potrebujes cistit zbran RYCHLO a zbavovat ju slpodin a rezistentov prachu
<br/>takze cistit s nou iba nudzovo, vyskusajte jeden pokus - vycistite hlaven so snurou viackrat a potom navlecte na ustie hlavne chirurgicku rukavicu a nalejte do hlavne rozpustaci olej, nechajte posobit aspon 1 hodinu a potom vylejte olej. Pouzite bielu gazu, plstene bile valceky na cistenie hlavni od KETTNER alebo bielu handricku a potom uvidite co mate v hlavni TAKZE najprv prax a potom KECY

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27748 od saujaegerdany
Chtel bych te videt,jak po kazdem prichodu z lesa takto cistis zbran. asi by jsem nedelal nic jineho nez naleval a vyleval olej do hlavne. Po kazdem vystrelu protahnu hlaven snurou a je pomerne cista. Tak jak to popisujes ty,staci hlaven vycistit jednou za 3 mesice,teda dle meho nazoru. Myslim si ze mnozi z nas,nekdy za ty 3 mesice snad ani jednou nevystreli. A kdyz uz vystreli,tak kolik ???? 10 nebo 20 ran ???? S tim si snura hladce poradi. Opravdu prvni PRAX a potom KECY. ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27749 od bearhunter
SAUJAEGERDANY precitaj si navod na pouzitie vyrobcu BORE SNAKE a potom uvidis smithwesson ma pravdu je to len na nudzove cistenie pri viacdennom love a viacerych vystreloch

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.113 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 337 návštevníkov a žiadni členovia on-line