Nemáte někdo zkušenost s čištěním zbraně pomocí protahovací šňůry..

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27755 od saujaegerdany
Nikomu tuto snuru nevnucuji. Tak jak uz jsem psal ,at si kazdy cisti zbran podle toho jak mu to osobne vyhovuje. Chtel jsem se jenom podelit o poznatek,jak cistim zbrane ja a jak jsem spokojen. Az mi zbran bude strilet diky snure nekam za roh,tak to tady take napisu,s tim nemam vubec problem,ale zatim tento stav nenastal. Asi cistim zbran jenom nouzove,tak jak to doporucuje smith&wesson. :liar:;):D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27765 od martin203
smithwesson Ty stary praktik, Ty si mi ale dal, po precitani Tvojho pripevku ma zachvatila panika a oblial studeny pot. Keby bolo podla Teba, tak by to znamenalo, ze uz 2 roky flakam cistenie svojich flint, na ktorych si tak zakladam. No nastastie som vybehol do svojej zbrojnice, precital navod od mojich snur QuickClean od RUAG Ammotec a skontroloval hlavne mojich flint. Cely postup som zopakoval pre istotu este raz a vnutorna rovnovaha sa mi vratila.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27768 od saujaegerdany
:D:D:D:D:D:D:D:D;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27773 od smithwesson
martin203 vyskusaj si ten test cistoty hlavne a potom uvidis ci opat ziskas vnutornu rovnovahu alebo pochopis ze vyvrt treba docista zbavit vsetkych pozostatkov a potom zakonzervovat a nie cistit komin Quick cleanom a podobne ktroy je len kopiou americkeho bore snake

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27775 od smithwesson
martin203 Saujaeg.. ste flakaci

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27782 od saujaegerdany
Diky za kompliment ;):D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27786 od martin203
ono je to aj o tom ako polujes, ja konkretne som vonku takmer kazdy den a ked je to mozne i dva krat, no k rane sa dostanem len sem tam a vynimocne k dvom. Na kazdodenne pouzivanie po vychadzke bez rany, pripadne po jednej dvoch ranach je ta snura genialna. Klamal by som, keby som tvrdil, ze raz za cas nepouzivam vsetky tie konvencne konope, plstenne zatky, ... no a v pripade, ze sa cele doobedie dunga na strelnici alebo sa nieco streli, pokeca, popije a flinta caka na ocistu az do nasledneho vytriezvenia, urcite nastupuje ta klasika. Ale este raz, pre beznu kazdodennu prax mi ta snura s Balistolom a pazbovym olejom staci 100%

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27796 od leica
Ja používam šnúry Ruag, 308;22; a aj 12 na brokovnicu ale iba sem tam ved rúra nie je z cukru aby sa čistila po každej vychádzke, že by to bolo drahé sa mi nezdá pri porovnaní ceny pušky je to maličkosť...cca 20 eur nie?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27831 od Igor
Tieto šnúry sú výborná vec na rýchlu údržbu zbrane po polovačke, popr. na strelnici zbraň rýchlo vyčistiť po streľbe. Rovnako ak zbraň bola dôkladne vyčistená a vystrelil si z nej jednu - dve rany tak je to dobrá vôľba. Určite to však nie je na dôkladné vyčistenie zbrane, keď ju uložíš na dlhší odpočinok. Stačí do zbrane o ktorej si myslíš, že je dôkladne čistá streknúť troška peny Milfoam popr. naniesť príparavok Robla Solo mil od fa. Ballistol, alebo Hope´s 9 copper solvent nechať troška pôsobiť a potom vytrieť do sucha a budeš sa diviť ...
<br/>Žiadne mechanické drhnutie ti neodstráni nečistoti zalezené v hranách medzi drážkami a poliami a v mikroskopických nerovnostiach vývrtu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27832 od martin203
smithwesson pozri, dalsi flakac :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 4 mesiacmi #27886 od moron
chlapi všem děkuji za příspěvky, šňury koupím každopádně k zbraním, které chodí ven častěji. U ostatních zůstanu u klasiky, ale i ta je tady dobře popsaná, tak ještě jednou dík ;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.057 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 171 návštevníkov a žiadni členovia on-line