Reakcia na článok z úvodnej stránky: Neznalosť zákona

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28226 od dozorca
Jednoduché:Dajte oznámenie a polícia z toho už prípad urobí. Bude čiarka za prípad a na tom jednom poľovníkovi ani veľmi nezáleží. Tak to tu býva. Policajti ktorý nie sú poľovníci sú v tomto totálny analfabeti. Takých prípadov je u nás podstatne v viacej. Bezhlavo najprv obvinia a potom hľadajú súvislosti aby s obvinením ladili. Dokedy?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28228 od papo
pozri si článok z apíla, tam zistíš, že bolo započaté trestné stíhanie zároveň s obvinením. a to nebol jeden-jediný dôkaz proti vladovi, čo ostatne nie je dodnes. zaujímavá bola aj reakcia hosťa z oko na výročke, ktorý hovoril o hanbe....a následne tlačil výbor PZ do odvolania vlada. takže nie len neznalí poľovníctva, ale i platení funkcionári.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28259 od dozorca
Tak potom načo a komu má slúžiť ten zavádzajúci článok ?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28261 od papo
nechápem, reagoval som na : ,,Policajti ktorý nie sú poľovníci sú v tomto totálny analfabeti. ,,
<br/>teda: nielen policajti, ale i platení poľovnícki funkcionári. a v článku nie je žiadna zavádzajúca informácia.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28270 od pali
treba žalovať štát o náhradu nemajetkovej ujmy, poškodenia dobrého mena a trvať na verejnom ospravedlnení. Neviem, či je to celkom priechodné ale byť na mieste Vlada, tak by som si rozanalyzoval.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28271 od Bubi
Jednoznacne treba.Ked si nemajetkove ujmy narokuju poslanecki sralovia,tak slusny clovek duplom.A za take ponizenie.:[

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28275 od dusab
Tiez si myslim, ze by to mal s tou majetkovou ujmou riesit....ale zavcasu pokial je to horuce...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28352 od dozorca
Súhlasím s vami. Ale neuspeje. Verte! Zakamufluje sa to na anonymné oznámenie, ktoré vzhľadom &quot; na závažnosť&quot; bolo treba preveriť. Ale trebalo by sa zamerať a vyhľadať skôr oznamovateľa. Ten bude blízky poľovníctvu. Dneska je móda pri každej ko..... volať policajtov. Tí z neznalosti konajú ako by išlo o vraždu a potom ked to vychladne tak sa zistí že o nič nejde len o to moderné vybavovanie si účtov. Aj média také témy obľubujú. Páni poľovníci, ak sa všetci nespamätáme, nebude to dobré s poľovníctvom. Verte. Stačí ak sa podobných vecí zopakuje, niektorý parlamentný iniciatívec vymyslí &quot; fantastický &quot; zákon a bude ako nebolo. Tak sa stalo so zákonom o zbraniach, v zákone o SBS atď. Je vecou nás všetkých spoločne. Ak sa niekto zistí že konal takto oznamovateľsky ako proti Vladovi treba zariadiť tak, aby si už nikde k poľovníctvu neprivoňal. A zriadiť tu rubriku ich mená uviesť. Protiprávne, ale tak s nimi.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28415 od nimrod15
hmm pekna debata na margo tých vysetrovatelov co zacali trestne stihanie, v tej firme robim uz asi 10 rokov a písim sa titulom JUDr. ale taka neodbornost aka je na urade vysetrovania s prepacenim lebo toto zacal stihat prislusnik zo skráteného vysetrovania a ty po pravde su po vecsine na velmi slabej znalosti zákonou ved aj co mozete chciet od vystudovaných etikov a managerov polnohospodárskej prevádzky ktorí su tam par mesiacov a ked spoznaju o com ta prace ja (nieco ine ako im hudu do hlav na uradoch práce a pri naboroch)sa zbalia a odidu prec ved oni len robia svoju robotu co najrýchlesie bez ohladu na to ci sa tomu vyznaju ved niektory to poznaju pocet uzneseni ciarka a ked mas najviac ciarok tak si super polis uz je jedno ze niekoho potom verejne poskodia a neskor sa to zastavi ale ciarka je,chyba je systém ved tý chudaci robia len pisarov a aj to za slabe peniaze a potom sa tu rozculujeme nad takouto vecou, v prvom rade je potrebne aby aj funkcionary z SPZ, v takomto pripade sa správali korektne, a na anonym sa taketo jednoduche pripady skovat nedaju, nakolko na to by ziaden prokurator a ani sudca pre prípravné konanie povolenie na prehliadku nedal,bolo by zaujimave keby si ten dotycny uz pri prvom vysluchu zobral pravnika ako by tam vsetci strihali usami.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28417 od foksi25
Trocha mimo temy. Ale ked sa uz pysis titulom JUDr., tak si aspon zopakuj pravopis. Nic v zlom, nechcem sa ta dotknut, ale niektore slova vyzeraju uz na pohlad strasne...:{:{:{

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28420 od nimrod15
OK v pohode dost komunikujem s cudzinou a nepouzivam diakritiku, a mam taku blbu vec dysgrafia sa to vola ale dik, za upozornenie najblizsie to dam skontrolovat sekretarke,hihihihihhihi

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28440 od svakoRagan
Zaujímavé, že ani nevieš koľko rokov pracuješ v ,, tej firme ,, a vraj JUDr. ako vianočný fór dobré. :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28448 od johny
Máš veľkú pravdu. Policajti majú zúfalo malé platy. Potom im neostáva nič iné, len robiť nábory ... nie výbery ale nábory a sú vďační za každú dušu, ktorú dokážu oblbnúť a oblečie si uniformu aspoň na tri roky. Však to vidno keď človek ide niečo vybavovať, všade samí mladí chlapci s koltami proklate nízko, skúsených policajtov ako šafránu a o vyšetrovateľoch asi platí to isté ... Kým bude takýto stav tak nemôžme čakať profesionálnu robotu, tú totiž treba zaplatiť a to ako keby si na ministerstve vnútra neuvedomovali.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28457 od miso
Máš pravdu. A potom ťa taký čerstvý absolvent zastaví a keď ti nenájde nič, za čo by ti mohol pred Vianocami šupnúť pokutu,tak ti zmerať, či máš správne nahustenú rezervu.:)
<br/>Tam boli okolo mňa 4ria o 1km ďalej kolaps na križovatke, ale tam nestál ani jeden...lebo sa tam &quot;nevyberali&quot; peniaze...:(

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28458 od dozorca
Chlapi, zostaňme pri probléme. Ak poukazujeme na paravopis, ktorý tu má taký význam asi ako v SMS-ke tak je to o ničom. SvakoRagan, je úsmevný tvoj postreh. Nezvyknem kritizovať veď každý si tu môže vyjadriť svoj názor, ale zrejme absolútne nevieš o čom JUDr vlastne písal. Prepáč, ale si mimo. Treba zobrať príslušné zákony prebehnúť sa v nich a byť vecný. Skutočne nie v zlom, ale je to téma, ktorá musí zaujímať každého z nás. Útočia na nás ochranári, policajti si vylepšujú štatistiku objasnenosti, média si zlepšujú čitateľnosť resp. sledovanocť,verejná mienka nie je tiež boh vie aká a ešte sami sa medzi sebou udávame ( veľmi mierne povedané ). Týmto sa zaoberajme a takto verejne hľadajme nápady ako v tom ďalej. Takýto príbeh ako
<br/> &quot;Vlada&quot; môže postihnúť kohokoľvek z nás.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28460 od dozorca
Mišo prepáč im to. Totiž chlapci sa tejto problematike ako je križovatka nerozumeli.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28462 od lovec_1
Miso,merat rezervu....??? Ale chod....a to mali pani merac tlaku nakalibrovany a zapecateny zo Slovenskej legalnej metrologie?Ak ano,tak o tom pocujem prvy krat.Ak nie...:D:D:D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28463 od lovec_1
A sorry za OT!:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28471 od miso
Počuj vytiahol tam na mňa taký prenosný tlakomer, čo mám aj ja v aute. Vychádzal z toho,že asi keď som mladšieho dáta, tak sa tam asi poseriem. Položil som im presne tú otázku čo si napísal-či ho majú oficiálne schválený a nakalibovaný-pozrel na kolegu,ale ten iba pokrčil ramenami.Tak som mu povedal,že nech mi rezervu zmeria, ale nezaplatím mu ani halier. Tak to pekne odložil, vrátil papiere a mohol som pokračovať ďalej-do zápchy..:]:]
<br/>PS: Jediné šťastie, že som kupoval týždeň dozadu novú lekárničku..aj tu mi kukli..8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 16 rokmi 3 mesiacmi #28480 od lacika85
Niektorí sú takí odborníci,žeby kľudne mohli na cestách robiť STK a emisnú kontrolu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.142 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 147 návštevníkov a žiadni členovia on-line