ludia, ktori bojuju proti polovnikom

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42944 od miso
Odpoveď od miso na tému ludia, ktori bojuju proti polovnikom
Veru, najdi si krajinu kde je legalna eutanazia a mozes pomoct to premnozenie troska zregulovat, co ty na to?;):)
<br/>Nikto z nas si nemysli,ze spasi zem...to skor patri do vasej kompetencie. Dalsia vec,uz som ju spomenul. Polovalo sa, poluje sa a polovat sa bude. A ty sa mozes skrabat doma v rozkroku nadalej, nespravis s tym nic;)
<br/>A uz tu neprispievaj prosim ta, sa zbytocne zhadzujes, pokial nevies diskutovat o veciach, ktore sa do danej temy hodia, radsej len citaj. Johny ta na diskusiu vyzval viac krat, ale ty nie...uz davno si mal dostat ban....
<br/>A ja uz tiez nebudem na taketo prispevky reagovat, 1000x som si to povedal,ale ked mne neda nereagovat ked vidim nieco take detinsky smiesne a naivne ako tvoj prispevok...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42945 od Finist
Odpoveď od Finist na tému ludia, ktori bojuju proti polovnikom
Neviem či máš psa,ale ak ho máš určite má aj klúče od bytu či domu,aby si mohol kedykolvek zabehať,prípadne zadrhnúť susedovi sliepku/tiež slobodnú/. :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42946 od lubenko
Odpoveď od lubenko na tému ludia, ktori bojuju proti polovnikom
mam take tušenie že prišiel divoženkyn brat ,aj ked je to jedno kdo z nich piše bo Lukačovci su asi všetko jedna rodina od jednej vlčice

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #42983 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému ludia, ktori bojuju proti polovnikom
viktormt, ano mas pravdu - vsade dokola ludska hlupost, premnozeni ludia, ak mas medicinu na tieto neduhy, aspon nacrtni o co sa jedna, ak to bude mat len trocha hlavu a patu idem zachranovat svet s Tebou!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43035 od MichalP
Odpoveď od MichalP na tému ludia, ktori bojuju proti polovnikom
Bohuzial viktorko ani v tvojom prípade príroda selektívne nezasiahla!!! bohuzial troubo!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43037 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému ludia, ktori bojuju proti polovnikom
viktor Ty sa so mnou nebavis? som si myslel, ze spolu to dokazeme!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43056 od johny
Odpoveď od johny na tému ludia, ktori bojuju proti polovnikom
Martin nebaví sa s tebou lebo nemôže. Upozornil som ho na dodržiavanie pravidiel fóra a slušného správania. Pohár pretiekol. Má mesiac na to, aby porozmýšľal či bude diskutovať alebo len vyrývať a urážať. Je možné že sa tu ešte objaví, kým ho vychytáme úplne.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43062 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému ludia, ktori bojuju proti polovnikom
nie je to celkom tak, vcera sme tu este nejaku dobu spolu stravili. ten chlapec ide na to velmi premyslene a systematicky. je neskutocne odolny voci akelkojvek argumentacii a to co sa mu nehodi do kramu, alebo nezapada do scenara totalne ignoruje. ide mu o jedine, vytocit tu a ponizit co najviac ludi. neviem, ci je to nejaky druh uchylky, ale ide mu to perfektne a napr. vcera sa mu to podarilo s niekolkymi lumi sucasne a ked boli emocie na vrchole, on jednoducho zmizol (a verim, ze totalne okojeny)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43063 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému ludia, ktori bojuju proti polovnikom
jano, nie je mozne skopirovat pokec zo vcera cca okolo 22,00 a skusit to dat niekomu analizovat, nie je snad mozne, aby bol niekto taky magor od prirody

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43064 od martin203
Odpoveď od martin203 na tému ludia, ktori bojuju proti polovnikom
:-o analyzovat

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 15 rokmi 2 mesiacmi #43077 od abba
Odpoveď od abba na tému ludia, ktori bojuju proti polovnikom
Tiež, by som si to rád prečítal, nie je to Viktor, ale Viktorka - dievča, občas sa pomýli v rode a aj z prejavu sa to dá vydeddukovať.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.088 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 362 návštevníkov a žiadni členovia on-line