Ako vybaviť pôvodný revír a NEZBLÁZNIŤ sa pri tom

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2065 od lukas
Akela gratulujem kiez by takychto oznamov bolo co najviac! LOVU ZDAR!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2069 od Akela
Veľmi nám pomohli priatelia poľnohospodári, ktorí tlačili na Okres. Diviaky im totiž zničili 1/4 úrody kukurice a chceli to pôvodne fakturovať nám - tak sme ich poslali na okres s tým, že my nemôžeme ísť s puškou do revíru. Narobili tam riadne vetry s tým, že škodu nebudú fakturovať nám, ale štátu - Okresu. My sme si totiž porobili digifoto perfektnú dokumentáciu o škodách a v akom stave boli polia pri schválení revíru, aby sme neskôr nemali problémy. Poľnohospodári vyvolali jednanie so starostami, poľovníkmi a prac. Okresu a potom sa veci pohli. Chvalabohu.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 6 mesiacmi #2337 od cabrad
Neda mi neodpisat na tento prispevok ,pretoze aj mi sme neja tak obdodne ;pekne; skoncili polovali sme v reviri 37 polovnici a po prevrate nam skoncili najomne zmluvy niekolko rokov sa nepolovalo ale vsetci clenovia sme boli dohodnuty ze , ked bude prilezitost samozrejme po uzatvoreni zmluv z druzstvami a ostatnymi subjektami budeme opat polovat a tu zrazu nove zdruzenie , ale z 37 ludi sa to zredukovalo na 16 ludi,da sa povedat kazdy s kazdym je rodina a ostatny zbohom .
<br/>Spz niekedy pridelovala kandidatov podla miesta bydliska ,do zdruzeni teraz iba zaraba na rychlovykrme kandidatov a kde maju polovat ?Rybar ,ktory si zaplati povolenku chyta ryby kazdy a polovnik co? nie je to zial doriesene a som zvedavy na stavy polovnikov o 10,20 rokov a stavy zveri,ktovie koho bude viac

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2645 od Akela
Neviem či ste včera večer na Markíze pozerali ako minister Šimon pomáhal vybavovať revír kamošovi v Michalovciach. Šéf lesnéhop úradu či kto to bol v tej lesníckej uniforme našiel aspoň toľko odvahy /za čo má moju úctu/ že na kameru povedal ako ho Šimon ovplyvňoval. Neviem akú má teraz dotyčný životnosť na svojom poste ale takýchto ovplyvňovaní sa pri vybavovaní revírov diali stovky. A bolo aj veľa funkcionárov, ktorí sa dali ovplyvniť, resp. robili všetko preto, aby konkrétny revír dostali ich znami alebo blízky ľudia. Naši susedia doteraz nemajú revír. Nie že by nemali v poriadku doklady, ale našli sa vyššie postavení ľudia, ktorí prejavili záujem. A tí majú znamych na pôdnom fonde a pod. hľadajú styky na okrese a už to ide... A potom dlhoročná práca vašich starých otcov a otcov je v r... a pušky na ktoré ste dlhodobo šetrili môžete zavesiť na klinec. Bohužiaľ takto to u nás funguje.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2658 od steyr
Podarilo sa to aj nám, aj som si zatancoval, flinty vybozkával, ... V sobotu idem vyvliecť ďalšie kilá do hory, ale už mi bude ľahšie! :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2660 od lankaster
Gratulujem styer.Úprimne vám to prajem.Podstivým polovníkom vždy.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2661 od Akela
Aj ja sa pripájam určite budeš mať veselšie vianočné sviatky a prajem to aj všetkým čo ešte stále bojujú či už z byrokraciou alebo peniazmi alebo s ľuďmi na nesprávnych postoch.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2668 od steyr
Ďakujem, priatelia, nebolo to ľahké obdobie, som rád, že to máme za sebou. Veľa pekných zážitkov Vám prajem i všetkým slušným chlapom, čo sú medzi nami!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2687 od Jaro

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2717 od lukas
Steyr aj ja sa pripajam a gratulujem ten kdo to nezazil neuveri co to da prace. /Mozno o tom napises aj knihu nie ? urcite je prihod dost./

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2734 od steyr
Trápenia bolo dosť, radšej napísať knihu s veselými poľovníckymi príhodami.
<br/>Už aj žena je rada, že jej nebudem pobehovať doma ako tiger :] .
<br/>A svine provokujú a provokujú, aj v nedeľu na mňa žmurkali, lebo vedeli, že pozerám cez bifokál a nie cez osnovu puškohľadu - a vraj sprostá sviňa!;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2741 od Taki
:]
<br/>
<br/>
<br/>Gratulujem Steyr!!! ;)
<br/>
<br/>
<br/>S pozdravom,
<br/>
<br/>Taki

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2753 od Goriak
Poznám revír kde najskôr boli podpísané zmluvy s Lesmi SR, SPF a až potom z vlastníkmi. Výsledok je taký, že vydokladovaná výmera bola na 30%, tri obce boli úplne vynechané, ale výmera sedela. To čo dokazuje OLÚ v Revúcej je úžas, ktorý hraničí zo zúfalstvom.:P:P:P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2763 od tibo
Je to neuveriteľné -my sme museli mať 51% od súkromníkov.Žiaľ už prestalo platiť staré 2+2=4

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2771 od Akela
Na útechu nech ti slúži len to že v tom nie si sám. Niektorí sa ešte stále v tom dusia a niektorí už zistili že sú bez šance. Tých mi je úprimne ľúto.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2776 od steyr
Kurnik, chlapi len sa nevzdávajme, lebo my sme dokázali odfajčiť vážne bankérske lobby a ešte dve vysoko solventné skupiny! Využili sme všetky legálne možnosti, výborníci sme chodili za tým ako na klavír - a podarilo sa! Fakt, niekedy aj motyka vystrelí!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 5 mesiacmi #2782 od Goriak
Zabudol som povedať, že šéf OLÚ je bývalý manžel sesternici pána ministra, ktorá šéfuje Lesom SR v RS.:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2855 od Akela
Ak ste včera pozerali Paľbu na Markíze mali ste možnosť vidieť klasickú ukážku manipulácie pri vybavovaní poľovného revíru v Pincinej zo strany štátnej správy - Okr. lesného úradu v Lučenci. A takto sa to ešte stále deje v stovkách PZ na Slovensku. Jednoducho sme rovní a rovnejší.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2864 od cimbalik
Akela, súhlasím s tebou, ale v tomto prípade si bol obeťou manipulácie Markízy práve ty. Zhltol si im to aj s navijákom, ako bohužiaľ asi mnohí z včerajších divákov relácie. Nie som ani zamestnancom ŠL ani členom urbariátu Pinciná, poľujem však v blízkosti a poznám situáciu pomerne dobre. V prvom rade tu nejde o vybavovanie pôvodného revíru pincinčanov a zároveň sa ťa spýtam, prečo nedali slovo aj kompetentným z OZ Krináň, pod správu ktorého predmetný revír patrí ? Ešte raz zdôrazňujem, že nemám dôvod zastávať sa ina jednej strany!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2866 od Akela
A čo hovoríš na tie razítka a zmeny dátumov a na tie roky čakania na odpoveď? Čo by si povedal, keby si ty bol na strane čakateľov?

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.151 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 500 návštevníkov a žiadni členovia on-line