Ako vybaviť pôvodný revír a NEZBLÁZNIŤ sa pri tom

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2868 od cimbalik
A skade berieš tú istotu, že všetko bolo naozaj tak, ako to bolo odvysielané ?!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2874 od Akela
Lebo chlap, ktorý sa postavil pred kameru a je za celý proces zodpovedný, nepovedal ani slovo, okrem toho že nemôže nič povedať. Tak to tam asi nie je s kostolným poriadkom.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2903 od Tomas
Súhlasím s tebou,lebo aj ja som z okresu RA a poznam tu situáciu.A ešte stále je tu dost nevisporiadanych revírov.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2916 od kurt
Vieš zo štátnymi zamestnancami je to tak: nemáš vlasný názor (oficiálne) tvoj názor je názorom štátu. Kým neexistuje právoplatné rozhodnutie nemáš žiadny názor= nemáš čo povedať. Vedúci Olú nemôže povedať, že veci sa majú takto, keď to nemá ničím podložené. Keď bude mať rozhodnutie súdu môže povedať či je to tak alebo onak. Ak on teraz povie jedno a súd druhé, tak zavádzal.
<br/>Inak z celého som mal dojem, že páni urbárnici platia za svoju hlúposť a to je vec za ktorú sa v dnešnej dobe tvrdo platí.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2917 od Akela
Kurt aj ja som štátny zamestnanec a ak by som niečo pohnojil, tiež by mi táto formulka bohovsky sadla. Ak si pozeral reláciu ako tlačil na OLÚ minister Šimon, tak si videl že dotyčný vedúci nemal žiadny problém veci vysvetliť na kameru, nakoľko všetko prebehlo v zmysle zákona /nepodľahol tlakom z ministerstva/ za čo si ho vážim.
<br/>
<br/>A ešte k tým urbárnikom, ktorí platia za svoju hlúposť. Je veľa slušných obyčajných ľudí, ktorí nemajú známych na príslušných, resp. vyšších miestach a tak majú problém vybaviť svoj revír obyčajným, normálnym spôsobom, tak ako by to malo byť bežné v demokratickej a civilizovanej krajine.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2966 od kurt
Slušnosť a hlúposť sú dve odlišné veci. Napríklad je úplne v poriadku odvolať sa proti rozhodnutiu v stanovenej lehote, napísať sťažnosť tak aby mohla a musela byť prijatá a pod.. Aby sme sa zle nepochopili, nepokladám za hlúpeho toho čo to nedokáže, ja tiež veľa vecí v živote nedokáže a nie som za to horší od iných. Hlúposťou je keď neovládam pravidá a očakávam že sa všetci budú riadiť mojimi ktoré som si práve vymyslel. Keď už raz niečo nedokážem sám a naozaj to potrebujem, tak oslovím niekoho aby to urobil za mňa. A k tomu nepotrebujem ani známych na vyšších miestach.;)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2967 od Akela
My sme boli nútení po všetkých tých polenách čo nám boli hádzané pod nohy zaplatiť si právnika, ale bez tých známych na vyšších miestach to v konečnom dôsledku aj tak nešlo. Možno ty máš to šťastie že si vždy natrafil na čestných a poctivých ľudí. Gratulujem.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 4 mesiacmi #2968 od kurt
Ja som len chcel povedať, že veci sa dajú robiť slušne aj chytro naraz. Samozrejme že niekedy to nejde, ale o tom som nehovoril. A nedurdi sa.8-L

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 18 rokmi 2 mesiacmi #4169 od Goriak
Chlapi! Študujte zákony, dávajte žaloby a trestné oznámenia a nakoniec sa podarí, že krajský súd všetko zruší a môžete začať odznova. Odporúčam byť lepšie pripravený ako predtým! Ja som sa poučil. O novom výsledku Vám poviem!:)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.071 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 5255 návštevníkov a žiadni členovia on-line