Reprezentačný revír pre kanceláriu prezidenta

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15729 od pytliak
No tak to si nevidel ten takmer zamocek co maju v tom zdruzeni co je PP clenom, skutocne reprezentativne priestory.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15736 od katka-aaa
Odpoveď od katka-aaa na tému Reprezentačný revír pre kanceláriu prezidenta
Keď po ukončení funkčného obdobia, pána Gašparoviča v prezidentskom paláci, zostane i naďalej repre revírom SR, tak ANO!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15737 od katka-aaa
Odpoveď od katka-aaa na tému Reprezentačný revír pre kanceláriu prezidenta
Keď po ukončení funkčného obdobia, pána Gašparoviča v prezidentskom paláci, zostane i naďalej repre revírom SR, tak ANO!

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15868 od stiffler
urcite nie,len preto lebo chce zobrat oboru od nas.....a kam ja potom budem chodit!?..:liar:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15873 od leica
Konečne sa našiel niekto kto má najväčší dôvod povedať nie...lebo je jednoduché revir zobrať ale veľmi zložité získať..nech si pán prezident poľuje v Borinke..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15876 od johny
Prečítal som si článok o Topoľčiankach a celkom sa mi rozjasnilo prečo má náš súdruh prezident zálusk práve na tento kus Slovenska ...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15880 od Jaro
Janci on nie je sudruh prezident ale stary ujo prezident .:x:]

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15881 od stiffler
to je blbost,topolcianky nechce,chce oboru v castej pretoze je v nej vela zvery a je blizko pri bratislave...:liar:a strasne o nu bojuje..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15884 od leica
Ja by som tú zver radšej vypustil, alebo rozpredal...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15934 od macek
Reprezentačný revír prezidenta.............. hovorím nie........ ked sa ma SLOVENSKO REPREZENTOVAŤ tak sa nemusí prezentovať oborou.............. su tam zlé umysli a nič viac........ upresnil by som SEBECKÉ umysly........ veď prezident môže poľovať všade a nemusí mať vlastný revír......... Pomaly to bude tak, že poľovať budú len tý bohatý...... pride jeden kupi celý chotár.......... síce už to tak aj v mnohých prípadoch aj je......

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15943 od dvorky010
Odpoveď od dvorky010 na tému Reprezentačný revír pre kanceláriu prezidenta
Máš pravdu ,už to tak je,že poľujú prevažne len bohatý, málo kde to funguje,že sú si všetci roveň a rovným dielom!!!Smutné je,že si niektorí predstavitelia urobili z takého krásneho športu biznis a boháči rozmar!!!Čo s etikou nemá nič spoločné!!!:x

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15944 od zalesak
Strašne ma mrzí ak niekto nazve poľovníctvo športom.
<br/>Je to koníček,zaľuba priam srdcová záležitosť a nie šport pre koho to je šport nie je pre mňa správny poľovník.
<br/>:[
<br/>musel som to napísať neda mi to.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 1 mesiacom #15947 od dvorky010
Odpoveď od dvorky010 na tému Reprezentačný revír pre kanceláriu prezidenta
Podstata bola v niečom úplne inom a nie v slovíčkárení,ale prepáč...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 4 týždnami #15960 od DKo
Šport by nemal byť o vyhodení TV z okna po prehratom hokeji s bratmi Čechmi alebo o točení prachov v sázkových kanceláriách. Aj šport može byť &quot;iba&quot; záľubou a dá sa robiť so zmyslom pre fair-play.

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16029 od peterbaca
Odpoveď od peterbaca na tému Reprezentačný revír pre kanceláriu prezidenta
z niektorych vasich prispevkov stale citit hlas robotnickej triedy,raz to bolo prezidenske polovne zariadenie teda nech je znova,pan Gasparovic predsa nebude vecne prezidentom,Treba si uvedomit,ze to moze byt navrat k skutocnej polovnickej tradicii,
<br/>respektovania prav vlastnikov na vykon prava polovnictva na vlastnych pozemkoch.
<br/>tu jasne vydiet coho sa boji slovenska polovnicka verejnost,ako jediny stat v Europe
<br/>sa riadime starym polovnickym zakonom,ktory v podstate sucasnu situaciu neriesi,
<br/>Slovensky polovnicky zvaz as vyhyba vsetkym otazkam a sporom na useku polovnictva,
<br/>zaujimaju ho len zahranicne sluzobne cesty a poplatky z clenstva.
<br/> On sam hovori,ze do cinnosti PZzasahovat nemoze,takze zostavaju len zahranicne
<br/>sluzobne cesty,treba si polozit otazku,co vlastne prinesu tieto cesty,samozrejme za nase peniaze slovenskemu polovnictvu.
<br/> SPZ hovori o tradiciach,tradicie vsak hovoria:polujte starajte sa ozver,nediskriminujte sa navzajom,neprenasajte do polovnictva zalezitosti a nejake domnele spory,ktore do polovnictva nepetria,
<br/> A k institutu Clenskej schodze a tajneho hlasovania,to nikdy nebola tradicia slovenskeho polovnictva.
<br/> O tom ci sa ma polovny revir Topolcianky vratit Prezidentskej kancelarii nema
<br/>z nas moralne pravo nikto rozhodovat,tak ako nikto z nas nema moralne pravo v tajnom hlasovaniniekto rozhodovat ci vlastnik bude na svojom polovat alebo
<br/>nie,ale to je asi a zaostalosti,ubohosti a slovenskej povahe...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16174 od sibo
ja si myslim, ze ANO, ale samozrejme zavisi to od podmienok za akych by to fungovalo. Podla mna v pripade, ze by prezident dostal repre revir a chcel by min aj naozaj reprezentovat a pozivat donho inych diplomatov, ktory su zviknuty na slusne polovacky tak by aj ten revir musel podla toho vizerat. T.j. aj co sa tyka vzhladu, cistoty... ale aj co sa tyka zazvernenia pripadne kvality roznych zariadeni ci uz posedov, krmelcov....
<br/>
<br/>Cize jednoducho a strucne ak by chcel reprezentovat tak by musel aj zainvestovat, co si myslim, ze by mohlo byt prinosom pre ten revir.
<br/>
<br/>dalsia otazka je, niekto to tu spominal, ze by zobral revir niekomu. Je to naozaj tak? Boli by clenovia PZ polujuci v tomto reviry naozaj mimo hry? Alebo by im ostalo nejake pravo vyuzivat tento revir? Ved niekto sa o revir musi starat... Na to si myslim, ze pan prezident nebude mat cas.
<br/>
<br/>Moja predstava by bola asi taka, ze v repre reviry hospodari nejake PZ za presne stanovenych podmienok a prezident ma pravo kedykolvek ist polovat, samozrejme musi byt splnena podmienka, ze iny polovnici nevystrielaju vsetko co sa hybe.
<br/>
<br/>A to ci nasledujuci prezident bude alebo nebude polovnik nie je dolezite, preco by aj napriek tomu nemohol pozvat diplomata polovnika na polovacku, ved na polovacke ho nemusi sprevadzat a po polovacke posedia pri kozube a popiju co to..

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16177 od mildo
baca ty budes asi tiez jeden z tych novodobych zbohatlikov co sa snazia ukradnut dajaky ten revir pre seba....
<br/>Si mozes podat ruku s Z.Simonom on mal podobne nazory....hamba

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16182 od Basky
Myslím že sa hovorilo o revíre Lesov SR, š.p. a nie o revíre kde hospodári nejaké bežné PZ... To je bohovský rozdiel. Revíry Lesov čo obhospodarujú vo vlastnej réžii vyzerajú trošku ináč - starostlivosťou, zariadeniami - tie Topoľčianske isto.. poznám ich trochu, je to v nich na veľmi dobrej úrovni - množstvo zveri, primerané aj reprezentatívne zariadenia... A nehrozí že niekto niekoho ´predbieha´ v love.. Všetko sa drží prednostne buď pre polatkových alebo pre vrchnosť a reprezentáciu.. /nie športovú, samozrejme..:]:]/

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16183 od sibo
tak tato info mi trosku unikla, v pripade ze sa jedna o revil SL SR tak potom nevidim ziaden dovod preco by nemohol byt repre pre prezidenta,

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

pred 17 rokmi 3 týždnami #16190 od peterbaca
Odpoveď od peterbaca na tému Reprezentačný revír pre kanceláriu prezidenta
Hallo mildo
<br/> ked si to takto okomentoval asi patris k kobotnickej triede,ktora vlastne ani nevie citat...

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Čas vytvorenia stránky: 0.112 sekúnd

Partneri

Kto je online?

Práve tu je 173 návštevníkov a žiadni členovia on-line